Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sirbogdan

    Ashley

    jo no ale jesti je v usa jabych ji tak rad zbalil mm ale to asi nepujde *14* *14*
  • ivetka936

    Re: Re: Re: bleee ash

    Proč bys nemohla, stačí si vytypovat jejich akce, nepamatuji si stránku, kde jsem to našla. A pak stačí jen zajet do města, kde se to koná. Navíc Londýn je krásnej,takže jsem viděla HSM i Londýn. Mají být i v Německu, což není nijak daleko *3*
  • Re: ashley bleeeee

    Ona je náhodou bruneta. Blond měla akorát na High school musical!!! Ty pako!!!
  • Re: Ashleynka : *

    Dej mi pls její icq!!!!! *14* *9* Prosím moc!!!!
  • Re: Re: bleee ash

    Ty se máš že jsi je viděla!! *14* Šjoda že je taky nemůžu vidět *9* Mám stejný názor jako ty. Obě jsou fajn *1*
  • ivetka936

    Re: Ashley Michelle Tisdale

    ICQ Ti nejspíš nikdo nedá, páč ho v Americe používají jen zřídka. A E-mail nejspíš bude mít na yahoo. A taky může mít profil na myspace.com
  • ivetka936

    Re: Re: Re: Re: ♥nEjKy♥

    Nemusela si to číst v bravíčku mluvila o tom i na youtube.com někdy v loňském roce, kdy se jí na to ptali. Ale to bys asi napřed musela umět anglicky.
  • ivetka936

    Re: Re: Re: Re: ♥nEjKy♥

    Jaj, holka tak ty jsi drsná.
  • ivetka936

    Re: Re: sáře

    Neřekla bych, že o ní za rok neuslišíme. Ash je dobrá, její cd se prodávají velmi dobře. Van je taky dobrá, líbí se mi obě. A pozor, nejsem puberťačka. Její písničky jsou velmi vydařené. Měla jsem tu možnost ji vidět zpívat "naživo" a musím říct, že je fakt skvělá.Naživo je v uvozovkách, protože jsem ji viděla na kameře od kámošky, která tam je jako au-pair. Viděla několikrát všechny z HSM. Předtím je nemusela a teď se jí líbí všichni. A Ash má plastiku nosu kvůli zdravotním problémům. Takže Ash a Van jsou obě cool
  • ivetka936

    Re: bleee ash

    Ash i Van jsou stejně dobré. Pro někoho je lepší Ash, pro někoho Van, ale nevidím důvod, proč kvůli tomu jednu z nich urážet. Mně se líbí třeba obě. Měla jsem tu možnost je obě vidět v Londýně, když tam představovali HSM 3 a obě vypadají krásně. *3* *1*
  • ivetka936

    Re: Re: Re: ASHLEYNKA JE NÉÉÉÉÉÉJ!!!!

    Hm, tak to těžko. Zac stále randí s Van. Ashley má svého přítele. Se Zacem a s Van jsou dobří přátelé, ale nic víc. Sama Ash na youtube.com říkala, že Zac jako chlap se jí nelíbí.
  • ivetka936

    Re: Re: Ashley je suupr :)

    Stejný rozhodně nejsou. Každá má úplně jiný styl. Ale musím říct, že obě, Ash i Van, jsou skvělé. Na youtube.com jsem viděla Ash vystupovat živě a musím říct, že je to fakt bomba,její písničky jsou super a jsou dost chytlavé. Stejně tak Van i její vystoupení je skvělý. Líbí se mi obě. Ale stejné rozhodně nejsou.
  • andrejasek

    =)

    Ona je krásná, hezky zpívá....Pro mýho bejvalýho dokonalá... skoro mi vyčítal, že nejsem jako ona... *1* *1*
  • caz

    www.hsmvz.blog.cz

    Ashley je nej nej nej nesladší nejlepší nejlíp zpívá a vypadá nejlíp ...Koukně te na blog kde je o Ashley Tisdale Uplně vše

    www.hsmvz.blog.cz

    *4* *4*
  • sirbogdan

    haha

    nahodou sem ji psal na jeden dloho hledany email a ona 1 odepsala ale cekam as odepise po 2
  • anulka123

    Anulka123

    Tady ta diskuze je uplněě lol...Někdo píše že Ashley je jeho setřenice..Potěě všechno sou to kecy...Když máte rádi Ash tak se aspoň nechlupte tím co nejste...Třeba já bych taky chtlě být její setřenice ale to je plostěě lol:Dnee potěěě Ashley je vážně super herečka a zpěvačka...A kdo ji rád nemá tak ať sem o ní nic nepíše....Každý má jiný názor na každou celebritu...Ale nemusí je urážet...Může si to myslet...Ti co to píšot tak sou závistivíí...Jinak Ashley jee nejj ne světě:-*
  • Re: Re: Re: Ashley Tisdale

    ashli je muj idol je nej a kdo o ní říká špaty věci je blbej *5* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16*
  • Re: icq

    jo??a co si sni pises kdyz nema icko????sama to rikala v casopisech ze nema na pocitac cas a pochybju ze umis tak dobre anglicky aby sis sni mohla povidat *13* *13*
  • aldineczka

    .........

    já nwm co to tady zkoušíte,neříkám všichni jo ae jděte s tima pomluvama do pr*ele pač jako jste jen závistivý paka,pokud se vám asley nelíbí nebo jí nesnášíte tak si běžte na tu osobu která se vám líbí ale ashley nechte bejt ta určo dokázala víc než vy všichni dohromady,fagt nemyslim všechny jen ty,kteří jí jen urážejí,nadávají a pomlouvají,stejně z toho nic nebudete mít takže se vzpamatujte je to od vás hnusný myslim si že by to nerada četla to co o ní nekterý z vás píšou,nezávidte a zkuste taky něco dokázat.a ještě jedna věc ashley a zac spolu nechoděj jak někdo tady píše vanessa a zac jsou spolu pořád a taky dlouho budou,jsou to jen kecy bulváru,to že chodí s ashley,abych prawdu řekla mě se k zacovi víc hodí ashley ae tag každej má jinej názor takže to nemá cenu řešit,a nwm proč tu píšete že by tu někdo uměl přebrat zaca vanesse toe upe největší hloupost co jsem kdy slyšela,stejně by zac nechtěl ublížit vanesse tagže to máte marnýý a pochybuju že byste se dostaly do usa,to je ještě větší hloupost a taky to že ,áte icq ashley na jednom rozhovoru se jí ptaly a prej na pc nemá čas a nemá icq ani profil jen www stránky tagže se nesnažte házet bulíky na ostatní!!!!dejte se do ppořádku jo??pa a někdy etě přijdu,teda budu tu pořád,pp *3*
  • Re: ash

    Hele mas naprostou pravdu! Copak znáte Ashley? Víte jaká je? Haha z Fotek, z filmu, atd to asi těžko poznáte.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit