Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    Anulka123

    Myslím 2 new Cd
  • anulka123

    Anulka123

    Ashley jee upaaa nej.zpěvačka, herečka a modelka na světě...Někdo jak tady psal že má Ashley nahé fotky tak to není pravda..Já je viděla ale sou to fotomontáže...Jedinej kdo měl nahý normální fotk byla Vanessa..Alee Ashleyy ne...Jenom sem se chtěla zeptat nemáte nějaký infomace o jejím new Cd??Já už si našla jaký písničky na něm mají býtt ale bližší informace neznám...Třeba na kdy se chystá atd..Kdyby někdo věděl plss ozvětě se na email AnetaHlavkova@seznam.cz..Když písnete nějak se už potom vyrovnámee..Mocík děkujííí inak Ashley forever MucQ=* *14*
  • dasdsa

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • simca2

    Re: AS

    do je dobré fakt ashley je lepsí
  • sweet_terule

    AS

    4. místo???? brala jsem heatha, protože on je můj hrdina...ale robert? je skvělej... ale Ashley forever...:D:D:D
  • Re: Ashley Tisdale

    Máš moc moc moc velkou pravdu taky zbožnuješ?když písni *3*
  • Ashley je suuuuuuppppeeerrr

    Ashley Tisdale je super zpěvačka herečka je prostě nej nej nej nej nej nevím co dodat jsem moc moc moc velkým fanoušem *3* *3* *4* *4*
  • AT

    AT je taková ! malá roztomilá holčička " .

    ALe má skvělý písničky a jako modelka se mi taky zdá moc dobrá :)
    Jen čekám až se objeví fotky kde bude mít lízátko v puse a bude za malou sladkou holčičku. :) *15*
  • miss-evans

    Re: Ashley Tisdale

    Souhlasím s vámi!!!je skvělá i jako modelka!!!oproti ní sou všichni hnusní!!! *15* *3* *15*
  • Ashley Tisdale

    Ashley Tisdale je nej nej nej nej zpěvačka a herečka na světě!!! Mám jí mooc ráááda!! Její písničky jsou good!!! Hlavně písnička He said, She said! :-) *4* Ta je moc krásnááá *1* nebo Not like that, Kiss the Girl!! No prostě úúúúžasný! V HSM je bombováá! Nwm kdo by to takhle skvěle zahrál jako ona!!! *7* Je prostě nejlepší.
  • Re: hsm

    Ashley Tisdale má nahé fotky? Vím jen o Vanesse ale né o Ashley!! A ani bych to do ní neřekla! Jestli to nejsou jen pomluvy!! A vy jste ty fotky viděli? *5*
  • anysek1996

    Re: Ash

    jj presne moje rec *16* *4*
  • dianna114

    Re: hsm

    Je to skvělá herečka!!! Fakt,tu mrchu Sharpay z HSM hrála skvěle! *15*
  • sirbogdan

    hsm

    doufam ze vsichni z hsm nebudou mit nahe fotky jako vanesa a ashley
  • Re: Re: Re: sáře

    Pardon, neuslyšíme. Napsala jsem chybu
  • ashley

    Je supéér moje séégra se na nu strašnee moc podobáá..upa *4* *4* *4*
  • ivanka0008

    nejnej

    Ash je prostě nej jak celebrita tak v HSM(sharpey) *14* *14*
  • sirbogdan

    ash

    nasel sem par nahych fotek ashley tisdale
  • Skvela!!!

    Ashley je fakt skvela zpevacka!! Mrknete sem a muzete ji taky pridat ze ji mate radi!! http://www.prostemulluju.cz/
  • Ashley

    Já si myslím že by se k Zacovi víc hodila Ashley , ale nwm !!! obě jsou mooc hezké škoda , že jsem je neviděla nevíte náhodo kam se posílá a co mám poslat pro autogram prosím někdo mi napište na email kacka.bo@seznam.cz děkuji ahoj !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit