Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misha93

    Re: Re: Re: Ashley Tisdale

    ty jo pááni... ty seš asi hoodně dobra když umíš napsat celejch 6 slov co?.. *1* *1* *1*
  • Re: Re: ASHLEYNKA JE NÉÉÉÉÉÉJ!!!!

    pro ashleygabi:ty píčo jedna zasraná jestli máš problém stim co tady píšu tak nwm kumo to cpeš ty děvko!!!!!!!!!si fakt TRAPNÁ a jestli to nevíš tak Ash a Zac spolu choděj di na google kravko a tam napiš zashley a uvidíš sama.... *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13*
  • aldineczka

    Re: Re: Ashley Tisdale

    co tě to zajímá ty zmetku
  • aldineczka

    Re: Re: Ashley Tisdale

    co tě to zajímá ty zmetku
  • Re: Re: Re: Re: Re: ash!!!

    ahoj tvoje sestrenice je ashley tisdale ????????? prosim odpovez mi na muj email diky *4* *4* *4* *8* *8* *8* *15* *15* *1* *1* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: ash!!!

    ahoj tvoje sestrenice je ashley tisdale ????????????? prosim odpovez mi na tvuj email diky *1* *1* *1* *4* *8*
  • benniceq

    Re: ash

    Ano,plně s Tebou souhlasím,a Ti co jí pomlouvají,že neumí hrát,ať si to nejdříve skusí sami,a pak můžou hodnotit,co kdo umí lépe,a Ti co jí pomlouvají jí jen závidí a závist je hrozná ale opravdu hrozná věc.A každý má právo mít rád někoho jiného,nikdo nemůže nakazovat a určovat někomu co se mu má líbit a co právě ne.
  • lonickoval

    Re: Re: ash

    Ty si holka??
  • lonickoval

    Re: ash

    Jo přesně!Já mám také ráda Ashley a také newím proč (ti kteří ji pomlouwají) proč ji pomlouwají..Pomlouwejte si swoje nej osobnosti!! *3* myslím to s Vámi dobře.. *1*
  • andyytisdale

    Re: Re: Ashley je suupr :)

    Myslím si že to je možný,pstě mi nesedne no *3* a neřekla bych že jsou stejný *13*
  • jajaskn

    Re: ash

    Mas uplnou pravdu!
  • Re: vanessa a pipka ???

    mám upa stejný názor jako ty!
  • Re: HSM

    chcípni simtě ty,myslim že by to pro svět byla větší úleva než kdyby zmizel takový nej človíček jako je vanesska *13*
  • Re: je to pravda

    Hele Natálko mě se straně líbí tvoje názory a pstě se mi zdáš super,i jak chodíš na vanussu hudgens a ty tvoje komentíky jsou super tak nemáš icq nebo aspon mail? *1*
  • Re: Ashley

    promin ale s tebou já nesouhlasím ptže ikdyby vaný nebyla se zacem tak bych jí měla ráda stějně jako miliony fandů.. jinak nic proti,já mám ráda obě *3*
  • Re: Re: ash!!!

    promin ale já jsem řekla jenom trošku bye
  • Re: ASHLEYNKA JE NÉÉÉÉÉÉJ!!!!

    No to teda neni pravda *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *10*
  • Re: Ashley Tisdale

    A co ti odepsala? *7* *7* *7* *7* *7*
  • Re: Ashley je suupr :)

    Tak počkat.Ty nemáš rááááda Vanessu?Tak to je nemožný.Protože ty dvě jsou uplně stejný *13* *13* *13* *13*
  • je to pravda

    Jo,je to pravda.Ashley je stejně dobrá jako Vanessa a Zac,Vanessi přítel.A vi co je pomlouváte, jim jenom závidíte ,že jsou slavní, a vi ne *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit