Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabriellavanessa

    ash

    Já mám Ashley ráda,ale nechápu o co vám všem(těm co ji pomlouváte)vlastně jde!Každý má rád někoho jiného a je to jeho věc!Jak vás může bavit sedět a pomlouvat někoho,koho ani neznáte!Kdyby jste ji znali,tak to pochopím,ale nevíte o ní vůbec nic!Všecno jsou to jenom doměnky!Nikdo nevíte jaká doopravdy je!Může to být fiflena,ale může být taky fajn.Ale co,stejně si tu budete psát co chcete,na všech stránkách je to stejný!Jeden píše jak je super a druhý zase jaká je to kráva.Takhle se taky můžete dohadovat dosmrti a stejně si každý nechá svůj názor!Vy,co ji nemáte rádi přece můžete psát hezký veci o někom,koho rádi máte.Stejně ničeho nedosáhnete,leda tak úlevu,že jste zese někoho z úspěchem pomlouvali. *13*
  • Re: icq

    Je že mi dáš jejich icq pošli pls na icq436-391-622(přezdívka martina.97)

    Diky moc *3* *4*
  • Ash je zlatíško! :-*

    Ash je plostě bárbínka!je to ten nej človíček na celym světě! *14* A ted když má zae ty svoje přírodní vlasy tak se mi líbí jetě víc! A viděli ste už HSM 3? Tam hraje upe úžasně! *4* Je plostě BARBIE! Já sem taky barbie tkž nemam co řikat *15*
  • aldineczka

    Re: Re: Ashley Tisdale

    mno ty kundo ona taky existuje angličtina pokud si už o tom někdy slyšela víš mno ale to ne pač máš upe vylízanej mozeček a šišatou hlavu!!!!!!!
  • 130killer

    as je super!!!!!!!!!!

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521 kouknete se do blogisku pls
  • andyytisdale

    Ashley je suupr :)

    Noo tak já osobně mám Ashley moooc ráda. Neznám ji sice osobně ale za ten rok co o ní mám blog a přidávám o ní kažý den novinky si myslím že je to skvělá,pohodová holka :) Na nic si nehraje a vadí mi celkem dost jak tady na ni někteří nadávají :( Já třeba taky nemám ráda Vanessu atd... ale necpu to furt všem pod nos!!!! prostě každý má rád někoho jinýho a tak to je :) tak semka o ní semka takový hnusárny nepište!!!! když se vám nelíbí tak to semka bud vůbec nepište,nebo semka nechodte ne? ale uvědomte si že tohle je stránka pro fanoušky Ashley a tak to je!!!! A navíc,blondatý vlásky měla jenom kvůli roli v HSM,jinak je od přírody hnědovláska a taky si tuhle barvu vrátila :) Moc jí to sluší a plastika nosu..pche!!! jí to prostě slušelo vždycky a vždycky bude :-*
    Jo a jinak můj bloček je ashleyytisdale.blog.cz tak se přijdte podívat,ale byla bych ráda kdyby tam přiši jenom ti co mají Ash rádi a nee ti co si nutně potřebujou zanadávat!!! *14*
  • verunka100

    Re: Ashley Tisdale

    A co ti Ashley napsala???Ahoj jak se máš???Pochybuju když neumí česky!!!
  • verunka100

    Ashley and Vanessa

    Ahoj.Ash je skvělá herečka a nikdo na ni nemá,ale Vanessa taky není piča jak tady někdo tvrdí.Ash a Vanessa jsou dobré kamarádky a určitě by Ash nerada viděla jak tady někdo mluví o Vanesse.A ještě kdo tu tvrdí že je Ash její sestřenice tak je pěkně na hlavu.Jak by Ashley mohla mít sestřenici v ČR!!!??Tak kruci přemýšlejte!!! *13* *13* *8*
  • sirbogdan

    Ashley Tisdale

    mam email od ashley tisdale a us mi na něj odepsala
  • _petulinkaa_

    hádka

    Tady se dá dobře porafat.:)
  • _petulinkaa_

    Re: Re: bleee ash

    podívej se na sebe.Ty jsi rozhodně větší hnuska.Co sem platete vanessu?Toto je stránka ashley
  • aldineczka

    Re: Je v poho !

    komu to cpeš bdržko
  • aldineczka

    Re: ASHLEYNKA JE NÉÉÉÉÉÉJ!!!!

    ashley a zac jo to utrčitě ty koště ústavácký *16*
  • aldineczka

    Re: Re: Re: ash!!!

    je to moje setřenice tak to vím píčo blbá
  • Re: bleee ash

    vanesa je děsně hnusná .. ptala sem se pět kluků a z toho 4 řekli že je pěkně hnusná ! tak mi tady nevykládej jak je hezká ! *15*
  • Je v poho !

    mě se zdá dost v pohodě *3* vy si myslíte že je namyšlená protože v HSM ( high school musical ) hraje krávu a namyšlenou dilina ale když sem se koukla na pár rozhovorů tak mi příde upe v pohodě holka *4* tak newim co řešíte *5* *5*
  • Re: Re: ash!!!

    a jak ty můžeš vědět že ne???
  • ASHLEYNKA JE NÉÉÉÉÉÉJ!!!!

    ASHLEYNKA JE PROSTĚ NÉÉÉÉÉÉÉJ A URČITĚ NENI TAK NAFOUKANÁ JAKO V HSM!!!!!ZATO VANESSA TO JE ŠOTEK A NA ZACA NEMÁ PROTOŽE KDO BY CHTĚL HOLKU KTERÁ PRODÁVÁ KABÁTY TO ASHLEY JE NĚCO VÍC TAK SI TO ZAPAMATUJ!!
    ASHLEY+ZAC=LÁSKA♥
  • ashleygabi

    Re: ash!!!

    a jak ty můžeš vědět že je namyšlená
  • Re: icq

    Aoj...dal/a bys mi plsky ICQ na Ash Tisdale??Kdyztak na email:anne.jurkova@seznam.cz predem moc dík!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit