Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyna

    ashley je upe uzasna ma pekny vlasy good povolani je hezka mocinky hezky zpiva no ploste upe užžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... *14*
  • dkjb,xassc

    boze vam vsem snad sploucha na majak dyt sou z ameriky tak jak tady muzete posuzovat jaky jsou i kdyz mam radsi o hodne ash.ae taky tu nepisu jaka je vanessa!!!!!!!.....
  • ash!!!

    Je hezká,hezky zpívá a ani si nemyslim že je namyšlená,no možná jen trošku ale jinak je super
  • Re: Re: Re: ♥nEjKy♥

    obe sou falesny umely absolutne netalentovany stetky,ale aspon ta vanessa nema rypak jak prase a vlasy jak pochcanou slamu,jo a to s tim nosem sis precetla v bravicku je mi to jasny
  • sirbogdan

    ash

    kačenko posli mi prosim jeji email na chromik@email.cz
  • Re: ashley bleeeee

    hej tak toe docela vtipný jako ty tady říkáš že je sprostá a sama jí tady nadáváš do piče *1*
  • sirbogdan

    ash

    nemohlabys mi kačenko poslat jeji email na chromik@email.cz *3*
  • Re: bleee ash

    A co seš ty ty pizdo blbá ash není piča a fanoušku mají stějně nebo možná ne ale obě sou dobrý Ash trochu lepší,ale i tak prostě jí jenom závidíš PS:skus si ty fanoušky spočítat a pak něco piš *16*
  • Re: ashley bleeeee

    Ty Ash znáš osobně že o ní číkaš takový nesmysli??A neříkej že nezávídíš!! Ash není lepší než Vanessa a pro tvoji informaci jsou to NEJlepší kamarádky ,tak vanessa bude asi taky kráva co když se baví s Ash *13* *13*
  • _original_barbie_

    Re: ashley bleeeee

    Hele nikdo neni dokonalej..ani ty ne *5* tak se starej o svoje chyby a nehledej chyby v druhých...podle tvých názorů na Ashle si píča ty a né ona *4*
  • _original_barbie_

    Ashley

    Ashley *14* je prostě nejlepší...její songy její filmy..ona celá je prostě k sežrání *14* *14* *14* Ale nikdo nikdy nemůže bejt jako ona..protože ona je jedinečná *14*
  • emma98

    Re: bleee ash

    vanessa neni krajsia ako ash a ash ma lepsie piesne!!!a neoddzudzuj ju za to ze hrala krawu v hsm!!!ash je sqelá *14*
  • _KaČeNnKa_*

    Ashley ..je fakt nejlepšííí ..jako nechci nic řikat ..ale já sem tky docela namyšlená jako ona v HSM_ *1* a traky už mi poslala její autogram ..=P_tk čůůůs ..
  • Re: ashley bleeeee

    si blba..ash neni pi.... *16* *16*
    a jako proc by mela byt pi...
    a co si ty *9* ty pi...
    ash je nej herecka. ty pi....
    *5* *5*
    vanessa je STRIPTERKA A MYSLIM ZE SI TAKY.....
    *3*
    *3* *8* *8* *8* S POZDRAVEM ash 001 *13* *13* *13*
  • emma98

    Re: bleee ash

    po 1.ash je lepsia a tie plastika ma iba nosu lebo ma s nim zdravotne problemy!!!vpo 2.vanessa je sprosta fuj je to totiz lezba ash je 2.naj herecka!!!po 3.ash je nadherna narozdiel od ciganky vanessy!
  • bleee ash

    no po 1 tie fotky su uz stareeeeeeee a po 2 Vanesska ma ovela viac fanušikov než Ashleyna .ash je blbaaaaaaaaaa kraaavvvvvaaaa piiičaaaaa sprostaaa.no hnusss sama vie že je škareda ta si mysli že po tym plastikach čo už mala že bude krajšia ale je naomile .Vanesska je kraaaaaaajšia mmaa lebšie piesne aj filmy no je naaajlebsiaa
  • sweet_terule

    Re: Ashley Michelle Tisdale

    seš magor?? za prvé, nerozhoduje množství... zadruhé ashley nemá žádnou nahou fotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kika97

    super girl ash

    je mi jedno jak se chovala v high school musical,ale je super a hlavně má vkus!!!! *3*
  • sirbogdan

    Ashley Michelle Tisdale

    ashley je supr nevim proc anni nadavas ona neni taka stripterka jako vanesa mozna ma 2,3 fotky jak je naha ale vanessa jich ma 100000000000
  • ashley bleeeee

    noo Ashley je krava sprostaaaa a nehovorim to preto ze jej zavidim lebo ja jej apsolutne nic nezavidim.nemam co.no je to pičaaaaaaa.......a viac sa nevijadrujem.Vanessa Hudgens je 100000000000000000000000-kraaaaat lebšiaaaaaa .proste sa Ash može skryt .Ash *9* *10* *10* *10* *9* *9* *16* *8* a Vanessa *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit