Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUUUJ !!!

    Ako sa niekomu moze pacit tato namyslena škrata....je uplne hnusna a umela...a este k tomu si o sebe mysli bohvieco aka je neodolatelna, ani plastika by jej nepomohla ked ona sama vyzera ako po 5 plastikach...no fuj, radsej sa nou neinspirujte ak nechcete vyzerat ako zdochliny
  • Re: RE:

    TY JSI ALE DEBIL VŽDYT ANI NEUMÍŠ ANGLICKY NEJDŘÍV SE NAUČ ANGLICKY JSI DOST TRAPNÁ A JÁ TRAPASI MILUJU TY KRÁVO HAHAHA *1* *1* A MIMOCHODEM MILEY JE LEPŠÍÍ HAHA *1* A JEŠTĚ NĚCO MŮŽEŠ ZE SEBE DĚLAT TU KRÁVU ASHLE ASHLEY JE KRÁVA,DEBILKA,TRUPKA,PI--C-- A OCHHHH
  • Re: vy ste volové

    TI SI SRACKA KDYZ SIMYSLIS ZE ASHLEINKA JE SRACKA TAK PROC O NI PISES A NECHOD SEM A PROC SES TEDA DIVALA NA HSM?JDI ZA MILEY CIRUS ZA TOU VELKOU HLAVOU *1* *3*
  • Re: proc

    NIKDO TOMU NEMŮŽE ZABRÁNIT A VÍŠ PROČ?? HAHA TAK JÁ TI TO TEDA ŘEKNU ASHLEYYYY JEEE P-------ČAAAAAAAAAAA A KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁAAAAAAAAAAAAA AAAAAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA A JÁ JÍ NESNÁŠÍM NIKDE NEHRAJE JEN V HSM KRÁVA JEDNA NA MILEY NEMÁÁÁÁÁ A PROTO JE NE 4 MÍSTĚ TY KRÁVO!!!!! *5* *16* *1* *1*
  • Re: Re: Re: podpis?

    BYLA SEM TAM V ROCE 2007 JESTE VIS NE JAK TO BYLO I V TELEVIZI JA SEM SI TO MUSELA VYPALIT JESTLI JSEM TAM TAKY BYLA VIDET VIS TOBE SE LIBI ASHLEY TISDALE?
    *14*
  • Re: Re: Re: ash

    CO SI MYSLÍŽ NO JASNĚ TY JSI CHYTROLÍM ALE MILEY JE LEPŠÍ NEŽ ASHLEY TY KRÁVO A OMDLELA BY JSI KDYBY JSI JÍ VIDĚLA A KDYBY JSI JÍ NADÁVALA NEBO NĚCO TAK JEJÍ TÁTA BY TI NARVAL PĚST DO TY TVOJÍ ČERNÝ DRŽKY TY KRÁVO TAK MILEY NECH BEJT A NEPOMLOUVEJ JÍ TY ČŮ----OO PÍ-----ČOOO *13* *16* *16*
  • Re: Re: Re: ash

    MAS PRAVDU MILEY BYCH TAKY OMDLELA HNUSNOTOU A TA JEJI PUSA RYBY *8*
  • Re: Ashley nej...

    CO SI VŮBEC O SOBĚ MYSLÍŠ!!!!!!!!!!!!! MILEY JE TA NEJLEPŠÍ A NEJHEZČÍ TOP STARSS A JE PROSTĚ SUPR A SEKÁ JEDEN HIT ZE DRUHYM TY KRÁVO A ASHLEY MÁ POŘÁD STEJNÉ VŠECHNMY TY KRÁVO AMOŽNÁ ŽE JÍJE TEPRVE 16 NO ALE URČITE ZPÍVÁ LEPŠÍ NEŽ TY TY ZPÍVÁŠ JAKO 100 OPIC NAJEDNOU TY KRÁÁVOO *16* *13* *13*
  • Re: Verůů

    MA SPRAVDU JA SEM TAKY VELKA FANINKA ASHLEY ALE MILEY NENI TAK MOC VELKA STARS JAKO ASHLEY TISDALE
    *16*
  • castelymy

    Re: Re: ash

    vies co? daj mi mail a poslem ti fotky miley bez make-upu ktore som nasla na internete a ty by si hned omdlela od toho aka ja ta pica bez make-upu otrasna!
  • simca2

    Re: Re: podpis?

    kdys byla na koncerte hsm? ja sem ho tak dlouho hledala
  • simca2

    Re: Re: nej

    je hned na hlavni strance trozku dole
  • simca2

    Re: Re: ash

    mas pravdu omdlela bych jeji hnusotou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *16* *8*
  • Verůů

    Awojiky holky__
    Do Ashley jsem úplně zblázněná, je to můj vzor a snažím se dělat všechno co dělá ona:D.I oblečení a všechno co má ráda si už kupuji pomalu stejný*3* ..
    Proste je to máj stár a to se nezmění..Jestli chcete někdo pokecat tak písněte sem do diskuzí jsem na týhle stránce snad každéj dén..*14* Tak ahoj..a jinák Miley a Vanessa jsou taky dost velký stáárrr___ *3*
  • anulka123

    Ashley nej...

    Souhlasím Ashley jee nej...Miley je ještě malá holka a do šoubysnysu nepatrříí...Ashley FOrEVeR!!muck:-*
  • Re: Ashley vs. Vanessa DEBILOVINA

    POSLOUCHEJ TY MEGA HLAVO A CHYTROLÍNE JÁ NEPOTŘEBUJU ŽÁDNÝ HADRY ANI CD ASHLEY ABYCH SE STALA FANINKOU TY TLUSTÝ DRŽKY A STEJNĚ SE MI NELÍBÍ MĚ SE LÍBÍ MILEY CIRUS A HANNAH MONTANA TY KRAVKO HAHAHAHAHAHAHAHA
  • Re: ash

    AHOJ MAS PRAVDU TU VELKOU HLAVU MILEY VIKOPNEM O?JA TI POMUZU A MAS PRAVDU ASH JE VETSI OSOBNOST NEZ VELKA HLAVA ALESPON NECHODI DOMU OPILA JAKO VELKA HLAVA *8* ASHLE JE OSTOKRATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT HEZCI I MOJE BABICKA TO REKLA ZE JE HEZCI A ZE TA VELKA HLAVVVAAAAA NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BUDU DRZET PALCE ABYSME TU P-----CCC---UUU VIKOPLI *16*
  • Re: ash

    VÍŠ CO TY KOZO?? MILEY JE NEJLEPŠÍ A NEJHEZČÍ TOP STAR A KDYBYSI JÍ VIDĚLA NA ŽIVO TAK BY JSI OMDLELA ALE KDYBYSI VIDĚLA TU KRÁVU ASHLEY TAK NIC NEBO JE FURT STEJNÁ A SKUS JÍ TO ŘÍCT DO OČÍ TY KRÁVO A SKUS JÍ JEŠTĚ NADÁVAT KRÁVOOOOO!!!!!!!!! *13* *13* *13*
  • Re: proc

    TAKI TOMU NECHAPU ASHLEYKA JE LEPSI NEZ MILEY CIRUS
  • Re: podpis?

    JA MAM PODPIS ASHLE YJA JSEM BYLA NA HSM CONCERT
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit