Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley je nej!

    Ashley mám nejradši ale mám ráda i vanessu. Ale kdybych měla já plakát vanessy a z druhý strany ashley tak vanessa by byla ta která by koukala do skříně! *1* *1* *1*
  • Ashley je nej!

    Ashley je nej na světě! *1*
  • vanessa a pipka ???

    Ashley mám docela ráda, vzhledově ujde, herecký výkon přesvědčivý, zpívat umí, ale tuhle osůbku snesu jenom proto že se kamarádí s Vanessou Anne Hudgens která mimochodem neni žádná pipka. Znáš je osobně? Můžeš potvrdit jaké jsou? NE! Tak mlč a nekdákej blbosti. K tom,u že je slavná kvůli Zacovi, s tím taky nemůžu souhlasit možná bych si to typla i naopak ale spíš že jsou na stejno a to že jsou spolu jenom posiluje slávu jich obou, řekla bych nže do toho videoklipu si ho zatáhla jen proto že byla v tu dobu ve stádiu extrémní zamilovanosti i když nevim jak dlouho to trvalo trvá nebo bude trvat.Vanessku mám rozhodně daleko radši naž Ash. Jo a napsala jsem její sestře Stella na profil na myspace o tom že jsem našla jedno video takový no prostě Vanessyny fotky bez korektůry a to video do večera zmizlo takže jako je vidět že vzkazy od fanoušků nehází za hlavu. Ashley je v pohodě ale na Vanessu nemá a když mám plakát z jedný strany Nessu z druhý Ash tak musí holt ashley čumět do skříně !!!
  • vanillka-ashley

    vanessa a pipka???

    a jak mužeš vědět,že je vanessa pipka a jak navíc mužeš o ní říkat takový věci!!! *16* vždyt to mužu taky říct že třebas Alicia keys je pitomá,protože se chce jen ukazovat ale hilary je vzhled ukradenej,a hraje,pač to chce pro fanoušky( nic proti alicii),to je jen příklad.děláš,jako by si vanessu znala osobně!!! *8* *10* *8* *10* *8* *10* *7*
  • vanillka-ashley

    ashley je nejjj

    Je pravda,že ashley není namyšlená.vždyt snad každej ví,že ve škole nebyla oblíbená.vypadá tak,ale není,a za to,že měla jinej nos,za to nemuže,to je jako kdyby někdo řekl: jéžiš,ten má hnusný rty!...ale ashley je nej,a né jenom proto jak vypadá,ale je dobrá,ba ne,úúúúžasná a nejlepší herečka,zpěvačka i modelka *1* *15*
  • kikiiiii

    ???

    ahojky lidi nevíte náhodou jak se menuje její pes *9*
  • ashley3tisdale

    Ashley

    Podle mě je NEJ !!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • oi oi

    http://girra.blog.cz/
  • lbgirl

    foor:Ashley

    I LOVE YOU !!! *14*
  • sweet_terule

    Re: Re: Re: Re: negace

    MÁ ORIGINÁLNÍ HLAS, JEDINEČNEJ..... A TO JE HLAVNÍ.... JESTLI SEŠ TEN TYP, CO SI MYSLÍ, ŽE KAŽDEJ MUSÍ MÍT STEJNOU TONINU.... TŘEBA U VAN NEBO HILARY NEPOZNÁŠ KDO JE KDO. ASHLEY SI S NIKYM NESPLETEŠ. ŘEKNI MI JEDNU OPRAVDU SLAVNOU OSOBNOST S TYPICKYM HLASEM... NE...KAŽDEJ VÝZNAMNEJ ČLOVĚK MÁ OROGINÁLNÍ A NESPLETITELNEJ HLAS,.... *4*
  • Re: Fůůj

    jak ji můžeš nesnášet když ji neznáš?? a jak o ní můžeš říkat že je fiflena když ji neznáš??by mě teda zajímalo...
  • Re: Re: Re: Re: negace

    Jááá jí nezávidím...nechci být slavná, lidi...tak to pochopte :D
  • Re: Re: ..

    Co teb nenase*e *1*
  • Zpívat umí hezky

    Její hudba je pro mě přijatelná, zpívat umí hezky ale dávám přednost Britney Spears :D
  • Zpívat umí hezky

    Její hudba je pro mě přijatelná, zpívat umí hezky ale dávám přednost Britney Spears :D
  • ivetka936

    Herci z HSM v ČR

    Chcete, aby byli herci z High school musical i v čechách? Máte šanci, zapiště se do této petice http://zefron.blog.cz/0804/petice Příští rok mají mít herci z HSM turné po Evropě, ale na naši zemi zapomněli, ukažme jim společně, že i zde mají spoustu fanoušků. Zapiště se.
  • Re: milujuuuu

    Vzhledově? *7*
  • sejbina

    milujuuuu

    Nejvits jí zbožnuju,je dokonalááá
  • Re: Ash

    ahojky je moc hezka a ani sem nevedela ze to je modelka
    *3* *8* *7* *3* *4* *4* *15* *16* *4*
  • linda13

    icq

    ahojky lidi nemate nekdo icq ashly?jesli jo tak plis moc plis psl date mi ho *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit