Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ashleynka

    myslím že ne! *13* ale to je tva věc! *9* *15*
  • Re: Re: ASHLEY :*

    souhlas! *4* *1*
  • hanka2341995

    Ash

    Ashley je super!! A ty kterým se nelíbí tak ať sem prostě nelezou!!!!!!!!!!



    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Ashley ...

    Ashley je bohovská baba, bohovsky spieva a ti co ju neznášajú nemaju tu co robit, toto je fanklub a nie bordeláreň ! A tí čo majú radi film High School Musical prídte pozrieť moj webík :lucas-doggy.blog.cz ! :)
  • NENE :)

    jejdanky ..:) co víš co je na tom pravdy...neveř všemu určite si nemyslím že by režiser HSM daval najevo šúatnýý nazor na vanessu disnymu , jelikož by ji mohli ztratit.No muj nazor ...a já tomu rozhodne neveřím, už to jak je to napsané :) něco o tom vypovídá *3*
  • zdenkas

    To si musíte přečíst...

    zdroj: www.DisneyStarss.blog.cz

    Miley a režiser HSM povídají o Ashley::


    Miley Cyrus je skvělá kamarádka jak Ashley tak i kolegyně Vanessy Hudgens. Tady máte sestřih jak se o Ashley Miley vyjádřila. Je to moc hezké!
    Na otázku kdo je největší naděje Hollywoodu dnešní doby odpověděla: " Určitě je to Ashley. Ona je táák bezprostřední! Je to můj andílek. ona je tak neuvěřitelně milá, vtipná, usměvavá....Mám jí opravdu ráda. Tak je to krásná holka. I přesto není ani trochu namyšlená. Nevybavuji si její špatné vlastnosti. Žádné nemá!=D"
    Kdo je tvá nejlepší Hölywoodská kamarádka?? : "Ashley Tisdale je ten nejúžasnější človíček na světě. Vanessu Hudgens mám taky ráda, ale od vztahu se Zacem se velice změnila. Už se s námi tolik nebaví. Hodně buduje kariéru což jí nemám za zlé, ale spíš si staví na popularitě svého vztahu. Proto se už tolik nevýdáme...=("
    To je vážěn skvělé!! No tady ještě vyjádření režiséra HSM:

    --------------------------- ----------------------------------- ------------------

    Je někdo z HSM komu dáváte opravdu budoucnost??? : " Velmi sem si oblíbil Ashley. Odmítla roli Gabrielli, protože jí role nepadla. Rači vzala menší roli před hlavní, jen proto, aby se jí dobře hrála. To je podle mě osobnost!!! Je slavná od 12 let a přitom se nezměnila ani trochu. je věrná svým přátelům, neobjíždí diskotéky a ukončila dvouletý vztah, protože se bála komerce(Zac Efron). Tahle holka si prostě nestaví na kariéře jako osatní z HSM:. Zac je vážně prima kluk. Je to trochu "šamponák" ale je s nim docela sranda! =D lucas. Sláva pro něj není hlavní. Při hraní se jen baví. Prostě koníček! Vanessa..jo Vanessa... tahle holka je docela dobrá herečka. Ale mě osobně moc nenadchla. Nemá smysl pro humor. je hodná, ale od jedničky se změnila. Stouplo jí to do hlavy. Cž je škoda.
    Já myslím, že to je super! jen mě dostalo hodnocení vanessy....=O
  • Re: ASHLEY :*

    YeS..Souhlasím s tebou *14* ASH je super..má styl..a komu se nelíbí at nám prdel políbí *1* *15*
  • Re: ASHLEY :*

    Jakomluvíš docela z cesty,modeling může dneska dělat každej druhej stačí když má 10 kg i s postelí,a že támhle nějaký lidi co sou vejš než mi řekli že je hezká??Co je to za blábol?Nikdo to nemůže jasně říct,je to individuální věc,podle jejich tabulek může bejt třeba sebehezčí,ale pro mě je furt hnusná a umělá, a nesrovnávej jí s náma, my kdyby sme se dostali k těm jejím vizážistům vypadali by sme taky skvěle.A k tý tvý závisti,no ehm...to ej fakt docela ubohý to už nemáš asi lepší stěr viď?Já osobně bych jako ona vypadat nechtěla a polovina lidí tady taky ne, a chodíme sem ptž, je to diskuze víš??kladný i negativní názory, jestli nevíš co slovo diskuze znamená najdi si to ve slovníku, tohle není fanouškovskej web...tipla bych si že si taková 14 letá pipinka co jí baští a nosí růžovou *14* *14* ten tvůj příspěvek tomu odpovídá *15*
  • pche

    Jako neim proč lae připadá mi totálně umělá,prostě taková vyfintěná barbie,která je přes veškerou snahu stále stejně hnusná a ktomu ještě umělá *15* *15*
  • ASHLEY :*

    Ashley je jednička.., role HSM je pro ní jako stvořená , ale ne jen ta i ostatní filmiky ( serial) s ní ..:) ona má proste talent ...to se jen tak nevidí ...nadějna modelka( škoda že nechtela ) , ale s jejíma krasnyma nohama ..:) neni pochyb...užasny hlas , skvělá herečka.A ty špatný nazory,no myslím že lidi co jí nemají radi proste na takový DISKUZE nechodí :),ty přiblbý nazpory jsou jen ze zavisti , aby se vsugerovali nekomu jinymu kdo ji třeba(jako já ) zbožnuje.JEN čistá zavist , chci videt vás za tema PC jaky ste krasavice :) když soudíte.Proste hold nekdo se umí narodit. *3* ..třeba už to že o ní nekdo říká že je hnusna :) lidi myslím že ti VÍŠ..dokážou soudit :) myslím že kdyby byla jak říkate hnusná , nedostala by role ,nemohla by delat modelku a rozhodne by ji studia tak nepropagovali...hnusny je nekdo kdo ani nevystupuje :) naky nabuchany tlusty pojebany lidi:) co nedokážou říct ani bu jinak se zakokcou svou stydlivostí ...tak TI sou po tom hnusní...ona?! at je namyšlena bo at je sebe víc zkažena...ona je proste pekná :) -> krásná...tak to je bylo a bude :) jen si uvedomte co pišete ...( 100% ze zavisti) ...pče kdyby ji ta vetšina tu nemela jak pišete doopravdy ráda neleze sem :D a nikomu ty jejich nazory nedává pod nos :) když je to diskuze o ASHLEY TISDALE...:) ubohý:P *5* ...jo a ktomu FIFLENA? :) co fiflena jen proto že je blond a pekna ? :) má dlouhy nohy?:) hele ty kočko nikdo nemuže za to že na to NEMÁŠ..:) *4* papapa s láskou :* *14*
  • Re: djknvdfb

    JJ
  • Fůůj

    Tuhle nesnášim *13* fiflena *8*
  • Re: Ashley

    Vlastně mě na ní štve jedna věc...že šlohla písničku mojí víííc oblíbené zpěvačce Sandy Mölling...i když to spíš šlohnul nějakej její manažer nebo tak......no to je jedno *13* *1*
  • Ashley

    No tak se přečetla pár přispěvků....je to stejný jako všude...hádáte se tu a tak *1* kazdej ma svuj nazor apod.....no tak ja taky řeknu ten svůj
    Ja si myslím že je docela dobrá mám její Cd a alespon polovina se mi tam líbí. Včera sem zkoukla High School Musical 2 a myslím že role Sharpey(nebo jak se to píše) je skvělá....jako postavu ji tam mam nejradši a Ashley ji zahrála bezvadně.
    Jo a jestli se někomu můj názor nelíbí nemusí ho hned kritizovat...nezapoměňte každej má svůj nazor. *3*
  • loolashii

    Re: Re: Ashley is best♥♥♥

    Jj
  • loolashii

    Re: djknvdfb

    nn
  • loolashii

    Ashleynka

    Ash, je v poho ale sluší jí to víc když má hnědy vlasky :)
  • Re: djknvdfb

    ona je celá divná
  • Re: Ashley??

    kde sto našla noooooooo!
    *7* *7*
  • djknvdfb

    má divný jedno voko menší a řasy spadlý dolu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit