Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasfifa

    RE Nic

    škoda že je hvězda škoda že nehodí semnou do třídy to by bylo žůžo *1* *1* *14* *5* *3* *14* *3* *4* *16*
  • Re: Re: Ashley

    Je fakt příšerná a to si katoo misnim *1* a
    jestli napises jestly *1* tak to hovori za vse.Prvne se nauc pravopis az pak sem pis *1* .
  • Aíík

    ashley e Nééééééééééééééééé ééééééééééééééééé
  • Re: ..

    čauky, já třeba nesnášim billy talent a nepíšu o nich, že jsou to volové,tak nechoď na stránky někoho koho nenávidíš, a najdi si někoho kdo se ti líbí *16*
  • h.s.praha

    myslim že u ní.... *1* *1*
  • prozba pro fanoušky ashley

    nevíte jestly se nedá sehnat ashley podpis díkk mocmoc *15* *15* *15*
  • Re: Ashley

    mě je 14 ale stebou souhlasim je fakt dost dobrá a jestly si někdo misní opak tak neví co je dobrý prostě jsou trapní *3* *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: negace

    Omg,ty se dobře ubohá jak mluvíš sprostě,to tady člověk nemůže oi ashley říct že je pipka aby ses neutazila? dej si banán a kontroluj slovník,chováš se jak pětiletej fracek...asi jako ashley
  • Re: Re: Re: Re: hhh

    Spíš lidi s názorem. Třeba ji to přejde, podle mne vás obě.
  • c

    jo a uživatelku hhh si asi nikdy neviděla co *1* *1* *1*
  • c

    to je fakt nádhera vypadá hroozně to jestli je hvězda...radši nebudu komentovat....je fakt hnusnááááá má příšernej ksicht *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • k-a-ro-l-ink-a

    Re: Re: Re: hhh

    ne ale takovýhle věci píšou jen zamindrákovaní lidi *1* *9*
  • Ashley

    A jestli si myslíte, že jsem jenom poblázněná puberťačka, tak to se hluboce pletete. Je mi 21 a Ashley považuji za hvězdu.
  • Ashley

    Ashley je super, je krásná, má nádhernej hlas a super písničky. Líbí se mi její styl a je moc milá. Krásná je...je to modelka.
  • Re: Re: hhh

    A ty jsi uživatele/uživatelku hh někdy viděla???
  • k-a-ro-l-ink-a

    Re: hhh

    kokla ses někdy do zrcadla ty ??? tak laskavě nikoho neodsuzuj jen proto že ty nejsi žádná krasavice!!!!!!!!!!!!
  • anninka0001

    Re: Ashley is best♥♥♥

    a jak ty to můžeš vědět?třeba není namyšlená,třeba je to normální holka,ale kdo ví....podle mě je hloupé bránit člověka,kterého znáš jen z filmu!!!
  • hhh

    je stráášně ošklivá má divně udělanej ten nos...a vůbec vypadá jako barninka...ale je fakt ošklivá... *8*
  • avrillavigneisik

    TISADLE

    celkem ujde *1*
  • anninka0001

    ashley

    tak jsem po neustálem přemlouvání mých kamarádek (totálně zabouchnutých do Zaca Efrona) shlédla hsm a musím říct-nic moc.ashley mi připadá jako další barbie,ale samozřejmě ji neznám a nemůžu ji soudit. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit