Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misisek

    Re: Re: Re: Re: negace

    A kdyby, tak co se jako v tom věku změní? Hov*! Takže běžte do pr* vy sr* a nechte nás na pokoji, jasan? *13* *16* *5*
  • misisek

    Re: Re: Re: Re: negace

    Ano, pracuje, ale moc to neumí... Ale o tom se tady nebavím, je mi úplně jedno, co si myslíte o Paris, ale tady řešíme AShley
  • zashleytisdale

    Re: Re: Re: Re: negace

    ty píčo tobě musí být nejmín 50 protože tomu nerozumíš krávo *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • hsmzashley

    Re: negace

    jdi nikam...ashlinka je nejlepší!!!...samodřejmě se Zacem Efronem je nejlepší....i love Zac Erfon adn Ashlinka...... *14*
  • Re: Re: Re: negace

    mezi nama,Paeris taky pracuje :) a vidíš jak se jí mooc daří :D:D:D:D
  • Re: Re: Re: negace

    zavídět jí? a co prosím tě? *9* *1* ,neumí ani hrát ani zpívat,pokud jsi z věkové skupiny 15 a míň,tak tě celkem chápu,pro tebe je to hvězda,ale pro trochu znalejší lidi,je ona jenom veliké nic a ani zpěvačkou se nedá nazývat...pojem zpěvák,zpěvačka tím se mohou chlubit jenom opravdoví zpěváci a zpěvačky *5*
  • Re: Re: Re: negace

    Závidět??? Jí??? *1* *1* *1*
  • misisek

    Re: Re: negace

    Jenže ona neí jako Paris. Kdyby byla jako ona, tak by nemusela pracovat. Ona pracuje - a to pořádně. A navíc je skvělá herečka a zpěvačka takže co to tady melete...? Asi jí závidíte, ale bojíte se to přiznat. *13*
  • Re: negace

    Njn. *9* něco na způsob Paris Hilton a dalších podobných peroxidních barbie rozmazlenců.
  • negace

    modelka, herečka, zpěvačka

    tři povolání,ale ani jedno z toho neumí dělat pořádně...něco na způsob Paeris Hilton a dalších podobných barbie rozmazlenců *13*
  • Re: Re: Anti Tisdale

    Kdyby měla původní vlasy tak na ní není nic zajímavého. Ale i s blond vlasy vypadá divně.
  • misisek

    Re: Re: Re: Re: Re: ashley je nej

    Podle mě se Zac hodí k Vanesse, ale Ashley mám radši než Vanessu.
  • misisek

    Kolikrát byla plastika?

    Slyšela jsem, že Ashley měla celkem 3 plastiky noisu, ale já si myslím, e jenom dvě. Nevíte o tom někdo něco? Moc by mě to zajímalo. Předem díky za odpověď. Můžete mi prosím napsat vzkaz do profilu? Byla bych radši.
    Mocinky díky *14*
  • misisek

    Názor na Ashley

    Chcete znát můj názor na Ashley?
    Tady je: *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *3* *5* *14* *4* *14* *3*
  • misisek

    Re: Re: ashley

    Chtěla bych, aby chodila se Zacem, ale bylo by mi líto Vanessy. Takže pokud se sami nerozejdou, tak je "blbý" uvažovat o tom, jaký by to bylo s Vanessou...
  • misisek

    Re: ashley

    To je fajn, že jí to přeješ, ale ona s ní nechodí, chodí s Vanessou. Se Zacem jsou jen přátelé... *9*
  • misisek

    Re: ashley bleeeee

    Ashley neni Bleeeeee a pokud si to myslíš, tak jdi na fóra k Vanesse a nás nech na pokoji. POdle nás je totiž Ashley super *14* .
  • misisek

    Re: ashle je trapna

    A nechce Zaca! To se jken říká, ale není to vůbec pravda. Pokud se ti líbí Vanessa, jdi na diskuzi k ní, a nás nech na pokoji a neotravuj nás! Jasný?
  • misisek

    Re: hannah_martina

    Souhlasím, ale Miley moc neznám. Vím, že je to herečka z Hannah MOntany, ale to je všechno...
  • misisek

    Re: Re: Re: Re: ashley je nej

    Zac hodí se Vanessou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit