Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    No právě že je to takové princeznovské jako princezna Růženka ... :D :D :D Ale jo Rose je krásný a Michelle taky, jenom v češtině to zní divně no :D :D
  • klaruska44

    Re: Re: ...

    =D :)
  • tizzinka

    Re: ...

    Jj mně se líbí Rose :-) to je takové jakoby princeznovské :D ale vážně :) a já miluji princeznovské jména ♥ :P
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Names

    nz ;)
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Names

    Děkuji moc ;) :(
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Names

    hele Náhodou máš nádherný taky :)
  • puspuspusinka

    ...

    Já mám taky Růženu po babičce páč se babi jmenuje Růžena, ale jsem rači když říkám Rose, to zní mnohem líp, Růžena je děsný jméno :(( :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Names

    Já tě asi přerazím pánvičkou :D :D To není féér... tyhle dvě jména jsou tak krásný!!! :) :D :D Takže Andrea Victoria... :D :D :D Áááá to je humáč, takový dvě boží jména máš :) ;)) :D
  • klaruska44

    Re: Re: Names

    Teď opravdu nevím,zeptám se pak rodičů :D :P
  • tizzinka

    Re: Names

    Andrea Viky(protože moje prababička se jmenovala Viktorie tak mám druhé po ní :D ♥
  • kajuska4

    Re: Re: :P

    ahojky
  • klaruska44

    Re: Taneční

    to je báječné :-)
  • puspuspusinka

    Names

    Holky včera jsme tu s Kajuš řešily naše druhá jména... a že to v ájině zní lépe...
    já jsem Michelle Rose a Kajuš je Caroline Anne
    A jak jste vy dvě??? :)) Druhým jménem pokud ho znáte tedy :))
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ahooooj ♥♥♥

    =))
  • puspuspusinka

    Taneční

    Myslíš tedy Klaruško? :))
    No tak asi budu chodit třebas tam budou letos hezčí kluci a navíc jsou tam kluci z naší třídy, tak třeba se mnou bude někdo z nich tančit kdyby si tam kámoš vzal svojí holku místo mě :D :D :)).
    I když šla bych tam sama :(
    Kámošky nechtějí, že prej už tam jednou byly a to jim stačí, ale já bych šla docela ráda ještě jednou a navíc trvá to jen 3 měsíce ne? :))
  • klaruska44

    Re: :P

    jéé Ahůj vítej zpátky ;)
  • puspuspusinka

    Re: :P

    Ahoooj Andy :))
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Ahooooj ♥♥♥

    Super....víš co zlatí běž.Já když jsem byla malá kolem 12let tak jsem tam chodila a neměla jsem moc dobrýho tanečníka potom tam došel užasný kluk kterýho jsem milovala a chodila jsem dál :D celá já :D
  • tizzinka

    :P

    Ahojte holky :) jsem tu včera večer jsme dojely s dovči :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahooooj ♥♥♥

    To u nás je dneska boužel hezky :/ :( Budu muset jít makat zase... :D :( Ale co potom si za to budu moc prý obědnat mikinu Abbey Dawn... ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit