Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahooooj ♥♥♥

    Anoo!! My je tam dostaneme... :D :)) Teď když tu píšeme často a sme 4 - Já, ty, Kajuš a Andy... tak to bdue fájn :))
    Jinák mám se super... konečně mi přišli učebnice do prváku, takže už se nemusím bát a mám je snad všechny... už mám vlastně všechno do školy.. :)) :D
    A už se tam těším,... ale Klaruš, poraď mi, mám jít znova do tanečních nebo se jenom chodit dívat?? Já hodně marodila když jsem tam chodila a půlku jsem netančila no a teď bych mohla jít se svým nej kámošem znova, ale nevím jestli mám nebo nemám chodit... ?? :)) :D
  • kajuska4

    Re: Re: Ahooooj ♥♥♥

    Ahojte moje ségry ♥
    já se mám skvěle,ikdyž je docela hnusné počasí ale snad se zlepší a ty jak je?..Cožé?Konečně jsou nahoře ♥
  • klaruska44

    Re: Ahooooj ♥♥♥

    Ahojky :-)
    já se mám fajn a ty?...Jupííí musí ještě výš!! ♥ :D
  • puspuspusinka

    Ahooooj ♥♥♥

    Ahojík, zlatí, jak se máte? :)) ♥♥♥
    To já budu muset za chvíli, jsem tu jenom na skok, a nevadí Kláruš... já už tu budu ode dneška každý den! :)) Mě to tady tak chybělo,... tohle je nejlepší povídat si tu na diskuzi... :)) ♥♥♥

    A mám nehorázně suprovou náladu! :)) Protože i Ashleynka i Nessie jsou v prvním sloupku na 24. a 25. místě!! ♥♥♥
    A to byly na druhé stránce někde na 76. :/ A konečně jsou zase v prvním sloupečku :)) ♥♥♥
  • klaruska44

    ..

    Omlouvám se ale musela jsem jít pomoct tetě a pak jsem šla do parku :* a škoda kurnik!Míša odchází a já došla do prd! páá Míši ♥
  • kajuska4

    Re: :/// :((

    Škoda chudino...miluji tě taky ♥ páá ♥
  • kajuska4

    Re: ?

    já nevím :/
  • puspuspusinka

    :/// :((

    Kajuško, musím jít... Musím vrátit kompa... Táta chce abych ho dycky dávala na noc do obýváku v půl 9 abych na něm neseděla do půlnoci což mě jebe, ale musím poslouchat :(( To mám za špatné známky no :((...
    Tak já jdu pááá :(( :))*
    Miluji Tě ... :))** ♥♥♥
  • puspuspusinka

    ?

    Co je vůbec s Klaruš?? Kde je?? :O
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Disney!

    tak já ho moc neznám :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    To je fajne ... :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: Disney!

    A Davida ne jo? Ts... :D :D :D Takej boží herec... :D :D :D
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Jo Nesska se bude věnovat herectví :)
  • kajuska4

    Re: Disney!

    jéééé :) ♥ to je šupa :P ♥
    Já miluji:Vany,Ash,Demi,Miley a dcl Selenu ;)
  • puspuspusinka

    Disney!

    Začala jsem zase mít Disney stars... Miley, Demi, Selena, Ashley, Nessa, Emily, a Teddy ze seriálu Hodně štěstí Charlie... :D :D :))
    A žeru úplně totálně Kouzelníky z Waverly... :D :D Hlavně teda Davida Henrieho :D :D :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Jooooooooooooooooooo :D :D I když to není jistý, aspoň ta naděje mě dělá nehorázně happy !!! :)) Moc se těším pokud bude CD :)) Jinak Ness psala že se chce hlavně soustředit na herectví ne?? To Ash psala že šla do pár kounkurzů ale jinak nic moc teď v plánu nemá, tak sem myslela že by se mohla věnovat právě hudbě :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Přesně... :/ No už to nebudeme řešit, rači, nebo se fakt dojdu vyzvracet... nemám ty bravíčka už vůbec ráda, ještě že tam šouply článek o Avril aspoň sem si spravila chuť :D :D
  • kajuska4

    Re: ...

    Ashley prej chystá,ale nwm to jistě ale Nessy zatím ne ..
  • kajuska4

    Re: ...

    trapárny samé :/ chudák Ash :/
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško, nevíš náhodou jestli neplánuje Ash nějaké CD nebo nemá nové songy nebo cokoliv? A totéž Ness?? Moc mě chybí jejich hudba, chtěla bych nové songy a rovnou nejradši celé CD!! :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit