Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    ...

    Tomuhle já jako nikdy nebudu věřit! Vím jaká Ashleynka je, vidím to všude na netu, a jak se zůčastňuje všech charitativních akcí a prostě pomáhá a taky jak se chová, no tak si chtěla užít narozeniny no bože... ! :// Bylo jí přece 26, tak jako si to chtěla užít :/ Bože... a že prej ze sebe chce dělat zajímavou a chce být viděna a být v časákách to je fakt mega kravina :///
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: HSM

    Ano ano :)*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ://

    Já se jen dívala na titulku a stačilo ale psala jsem bráchovi ten je do Mikulova ven ať mně to bravo koupí..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: HSM

    Ahojky jinak :* ♥
    ano věřím Ashleynka je všude nádherná ♥
  • puspuspusinka

    Re: Re: HSM

    Čauík... konečně seš tu... nudila jsem se tu sama... :))**
    Jinak celej den čučím na Ash twitterovky... na všech jí to táák sluší hlavně na tý jak tam je jako pravá rockerka s elektirckou kytarou :D :D :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: ://

    No ale jako kup si ho určo, tolik keců tam... Je tam Nessy, Ashley i Avril... no a o Avril píšou fajn věci, pak o Ness že s těma kratšíma vlasama už nevypadá jako sladká teenagrka ale vypadá starší... což je blbost ostříhala se právě aby vypadala mladší v tom filmu kde má hrát teenagerku a těhotnou, páání já se těším, těhotná Ness :D :D... dementi :// Ale jako to jak tam hnusně psali o Ash tak to mě dostalo... chtělo se mi zvracet ://
  • kajuska4

    Re: HSM

    cool =)
  • kajuska4

    Re: ://

    Já jsem byla v obchodě a měla jsem 23kč tak jsem si ho koupit nemohla! :/
  • puspuspusinka

    HSM

    Já dneska čučím celý den na High School Musical už jsem u 3 :D :D Skoukla jsem všechny 3 díly... :D :D :D Pecka... jak moc se měnily... :D :D :)) A těším se, že až Nessy skončí v tom filmu a bude si zase enchávat narůst vlasy, tak bude mít zase to super mikádo jako v HSM 2 :)) :))
  • puspuspusinka

    ://

    Teda teď mě to BRAVO nehorázně nasralo!! ://
    Normálně oni píšou, na titulce: Zradila Ashley svojí BFF Vanessu?? No a když jsem to otevřela tak tam byl nadpis: Zac a Ashley vyspali se spolu? a podtím
    Ještě nedavno tvrdil Zac že je Ashley nejprotivnější holka na světě a nemá jí rád, a nedavno spolu vrkali jako zamilovaní na pláži na Ash narozeniny! Bravo odhalilo pravdu, Ashley chce prostě být jenom viděna poslední film Sharapy úžasné dobrodružství nemělo tak dobrý kritiky jak se počítalo a tak chtěla Ashley nějakou reklamu, a tak se předváděla na plaáži se Zacem Efronem, aby byla o ní nějaká řeč... špatná reklama je přece taky reklama ://// Teda holky já jsem nehorázně naštvaná :// :(
  • puspuspusinka

    Re: =)

    Aham tak dobře... :)) Pááá :-**
  • kajuska4

    =)

    Já jdu s Tijou ven tak kdyžtak večík ahoj ♥♥
  • kajuska4

    Re: Moje řeč

    =)
  • kajuska4

    Re: ...

    Pání nádhera ♥
  • puspuspusinka

    Moje řeč

    Podle návrhářky Very Wang jsou svatební šaty pro ženu mnohem víc, než jen nádherným oblečením pro slavnostní příležitost. Jsou ztělesněním snu, který si mnohdy neseme už z dětství. „To, co chci v nové kolekci ukázat je to, co všechno můžeme s modely svatebních šatů dokázat.“ A tato sezóna Very Wang je ve znamení klasických krémových šatů v moderním designu. Ale co bude absolutně out, to budou rukávy. Na ty zapomeňte, důležitá je vzdušnost a elegance.

    Vera Wang chce zbořit všechna tabu v módě svatebních šatů. A nejen, pokud jde o šaty samotné. Kromě zajímavých modelů se zaměřuje i na šperky: asymetrické náhrdelníky, různobarevné korále, náušnice ve tvaru květin nebo netradiční prstýnky. „Důležité je odhadnout osobnost nevěsty a podle toho zvolit správný střih šatů a šperky. Vše musí dokonale ladit. Prostě správnou volbou budou takové šaty, které podtrhnou osobnost nevěsty" – řekla Vera Wang.
  • puspuspusinka

    ...

    Já se zase zamilovala do těnhle svatebních šatů pro jaro 2009 jsou to ty na tom největším obrázku ty první pod Keirou Knightley
    http://moda.cz/Kategorie /Svatba_svatebni_saty/20090427_Vera _Wang_Svatebni_Kolekce_2009_V_Sobe_ Snoubi_Moderni_Styl_A_Tradice.html? action=detail&image=6&albumName=alb um3#album3
  • kajuska4

    Re: Vera Wang

    nádherný :P
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: American Name

    ÁÁÁCH jsem se zamilovala do těch růžových a Tija ty jí znáš s fb chce ty modrý :P ♥
  • puspuspusinka

    Vera Wang

    Prostě dokonaléé... :)
    Prej je měla Sarah Gellar, Avril Lavigne nebo Hilary Duff (ale u té to nevím jistě)
    http://www.google.cz/searc h?hl=cs&biw=1366&bih=481&gbv=2&tbm= isch&sa=1&q=Vera+Wang+-+svatebn%C3% AD+%C5%A1aty&oq=Vera+Wang+-+svatebn %C3%AD+%C5%A1aty&aq=f&aqi=&aql=&gs_ sm=e&gs_upl=17406l27438l0l27641l51l 29l0l17l17l0l594l2345l3-2.0.3l6l0
    Všechny jsou překrásnééé :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: American Name

    Asi se někde zasnila.. :D :D
    Kajuškoo,... víš jakej mám sen??
    Až se budu vdávat, chtěla bych šaty od Very Wangový ... !!! Jako všechny americké stars... Yeahh ... Ty její svatební šaty jsou stejně boží !! A taky šíleně drahý :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit