Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    ...

    Taťka mě pasoval na loupače vrat.. :D :D Fakt děsná práce... ale budu mít peníze za to... :))
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    Čaáááuíík :))*
  • kajuska4

    Re: ..

    Ahojte xD
  • klaruska44

    ..

    Ahojky!
  • puspuspusinka

    Re: K+K

    To neřeš... došlo k menšímu nedorozumění... chyba není je v nich mám na tom i podíl já,... a už se to vyřešilo, každej musí umět hledat chyby nejdřív v sobě a potom v ostatních oK? :)) Takže je to všechno v pohodě... a oni se mi omluvily, tak to neřeš...!!
  • kvatro

    K+K

    Styďte se vy dvě Kajusko a Klarusko. Tohleto provést. Dejte si každá facku ať si nemusíte nic vyčítat. :D :D
    S pozdravem Kvatro :P
  • puspuspusinka

    Ahoj :'((

    Jdu se s Váma rozloučit a říct Vám, že jste mi vrazily nůž do srdce a fakt hnusně... Já se fakt snažila psát si s tebou Kajuško, ale mě se vždycky zdálo, že si se mnou nechceš psát,... :((
    A nikdy mi nenapíšeš první vždycky musím psát já ... :(( A teď si mě bezdůvodu jen tak smažeš s přátel ... :((
    Fakt tu brečím kvůli Vám :((

    Pokud jde o Ashleynku pořád jí miluju, a na té akci Phineas a Ferb byla překrásná, už se mi povedlo i přes seklej net stáhnout všechny fotešky... byla tam dokonalá... a já nikdy nepřestanu mít ráda Vashleynku, pořád je miluju!!!!! Ale to je jedno...
    Sbohme... fakt vás mám ráda, ale tohle já nemám zapotřebí nic sem Vás neudělala abyste se na mě takle hnusně vykašlaly... :((
  • kajuska4

    Re: ááá

    nádherná :)) ty vlásky měla udělané jak princezna ♥
  • klaruska44

    ááá

    http://ashleytisdale.org/photos/dis playimage.php?album=1716&pos=173 panebože nádherná ♥ moooooooooooc ♥
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Pecka bomba cool !! :D :D

    pp
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Pecka bomba cool !! :D :D

    Kajuško, musím vrátit kompa ségře :( Snad už zítra budu mít kompa... ale bojim se že zítra ještě asi ne... :// tomu chlapovi to trvá :/ :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Pecka bomba cool !! :D :D

    Jo, já fakt chcípala smíchy :D
  • kajuska4

    Re: Pecka bomba cool !! :D :D

    Tak to je pecka haha :D
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahoooj :))

    Jo můžeš
  • puspuspusinka

    Pecka bomba cool !! :D :D

    Dneska sem viděla dva díly Zacka a Codyho na Disney Channel, my ho opět máme. No a Maddie si vyměnila s London, protože se Zack a Cody přenesly do jiného světa a hotel se moenoval Fitzpatrick :D :D A Ashley hrála nehorázně blbou a London byla chytrá no já nemohla... :D :D :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahoooj :))

    Ne, já jen nevěděla že tu chodíte... a můžu si tu s vámi teda písat?? :))
  • kajuska4

    Re: Ahoooj :))

    Ahoj,
    už jsem se lekla že si sem přestala písat :( ale choďtu častějc.
  • puspuspusinka

    Ahoooj :))

    Koukám, že tu chodíte často psát k Ashleynce, to je skvěléé :))
    A mrzí mě, že jsem tu nebyla, já myslela, že na Ash diskuzi už kašlete, že Vás to baví jen u Nessie, a teď se sem kouknu a co nevidím, překrásné překvápko, že si sem chodíte často psát... :))
    Jestli jste na mě nezapoměly a chcete mě tu tak chci sem psát s váma... :))
  • kajuska4

    Re: Re: lol

    newááá
  • klaruska44

    Re: lol

    ano akorát jsme tu sami a tam ta zpráva byla do tvoji zprávy já jsem blbá :D ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit