Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Jéééééééééééééééé

    Kajuškoo ... já možná dostanu ten stroj na cvičení jak mají v posilovnách ... buď rotoped a nebo ten běhací ... newím ... ale jen možná ... mamka se o tom jentak na oko zmínila,a el newím to jistě ... páááni to by bylo úžasnéé ... konečně bych mohla non stop cvičit ... abych zhubla a konečně si mohla nakoupit ty Vashley oblčeky ... Já se úplně totálně zbláznila do Vashley Stylu ... furt hledám nějaké novéé !! *14* *3*
  • puspuspusinka

    Twe..

    To byl úplně super díl Comebacku ... *15* Wáá ... *15*
    No a o čem budeme povídat??? *14* *3*
  • puspuspusinka

    Jsem tu !!!

    Tak jsem tu a můžeme non stop, kecat ... *15*
  • kajuska4

    Re: Jdu

    Ok..já jsem tu furt.. *1*
  • puspuspusinka

    Jdu

    Tak Kajuško v 9 se vrátím ju?? *14* Buď tu !! *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: WOW...

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: WOW...

    Jasný ... *15* Ty keckoo jedna... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: WOW...

    Však jo chápu.. *4* ..
    Já to vždycky musím prokecat tam i tu..takže jsme dvě hehe.. *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: WOW...

    Ne jen den a noc ale celé prázdniny budou patřit nám !!! *14* *3* Tyhle prázdniny budou prostě úžasné !!! *3* Mockaaa se těším ... jak to tu prokecámee ... *14* *3* Budeme tu povídat o všem ... *14* A pokusíme s ekoenčně vyrovnat u Ashleynky komenty ... abysem nemusela chodit jen sem ale mohla zase psát u Van i Ash ... jediný důvod proč nechodím na Van je ža chci Ashleynce pomoc ... *14* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojky .... .))

    Hrozně moooc !!! *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky .... .))

    Jasný..klidně to skopíruj.. *4* *14*
  • kajuska4

    Re: WOW...

    Je dneska po Kungovi opůl 9..já se budu též dívat ale nemusím nikam chodit protože ležím u tv s noťasem..
    a prokecáme celej den *15* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ahojky .... .))

    Se máš já nemám jak si koupit německé bravo ... *9* Závidím ... *14* *9* *14* No a jinak děkujíí já se kouknu k tobě a pak to přidám ju? *14*
  • puspuspusinka

    WOW...

    Tak Kajuško o čem budeme dneska kecat?? Já už mám prázdniny a ty též ... tak bysme mohli kecat dneska hooooodně dlouho ... což je meeeega supeer ... *15* Akorát půjdu dolu potom na Comeback tedy jestli je dneska už newím ejstli jsem si to nespletla... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojky .... .))

    Ano žebříčky jsou a pak nový trailer Sucker Punch a datum ve velké britanii.. *14* *14* aha..ttj..já mám milion plakátů Vashleynky..protože si kupuji i německé.. *14*
  • Re: Ahojky .... .))

    AHojky dobře a ty? *14* *14* *14* *4* *4* Těšíš se naVánoce???
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojky .... .))

    Já jsem též tady a asi též půjdu něco mrsknout na blog ... a oni jsou nějaké novinky?? *7*
    Jináč ... sem HAPPY ... *14* Konečně mi dneska začaly prázdninky ... a představ si ... už jsem dneska konečně ve svém novém pokojíčku ... a zítra budu lepit plakáty ... už mám nějaké s Demi, Ashley a Avrilkou ... a zítra pověsím ostatní ... *14* *3* A škoda že Nessynku mám jen jeden plakát ... *9* Ale já je vyměnila s Kačenkou za Ashleynku a Avrilku ... *15* *9*
  • kajuska4

    Re: Ahojky .... .))

    Čauky
    mám se skvěle a ty *7*
    Já jsem tu a na blogu přidám novinky a ty? *14*
  • puspuspusinka

    Ahojky .... .))

    Ahojky ... jakpak se máte??
    Ano máš pravdu Markétko, je nádherná a konečně změna ... potřebovalo to, ale měly tam dát hnědovlasou Ashleynku, tohleto je už hrozně stará fotka ... *14* *9* *14*
    Ale je božíí .... no a co jinak co děláte? Jak se máte? *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Hlavní fotka

    Přesně.. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit