Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Nenávidím ZACA !!! ://

    Twe Kájuško už víš jak to všechno byloo??? Já táák nenávidím ZACA ... pitomec ... *16*
  • puspuspusinka

    Re: Re: EHM...

    Děkuju ... *14* *14* *14* Jsi moje všechnoo ... *14*
  • kajuska4

    Re: EHM...

    Míšulko zlatíčko tebe bych já nikdy nezradila si má BFF...I lowe you.. *14* a najdeš..musíš..najdeš si.. *14* já se taky bála když odešla s mojí školy tam jsem měla kamarádů plno a pak jak jsem šla do prváků tak je to lepší.. *14*
  • puspuspusinka

    EHM...

    Proto se divím Kajuško, že se tu na oso semnou baví Ti nejlepší človíčci na světě jako jseš ty a Klaruška, a neodkopáváte mě... *14* A že mi věříte, proto jsem za to tááák moc VDĚČNÁ !!! *14*
    A ve třídě mě nikdo nemá rád ... sedím s Jíťou, ale ta an mě kašle jen občas semnou promluví ... mám to ve škole těžké, ale musím tot am přežít ... ještě že příští rok k nám nastupují new snad si najdu kámoše ... jen doufám že to enbude spíš horší ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :(

    Aha.. *9*
    my máme zítra besídku.. *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :(

    NJN ... :( Co nadělám, musim to tam přežít a to se tedy máte, že ve středu už nejdete do školy ... my máme zítra sportovní den ... *8* *9* A ve středu besídku a do školy musím ... *9*
  • kajuska4

    Re: YEAH

    Super.. *1*
  • kajuska4

    Re: :(

    Cože?To nemyslíš vážně twe..blbi..proč ti to dělají.. *9* já dnes naštěstí nebyla ve škole jsem si řekla že si udělám volno když jdu zítra naposled do školy ale ty si chudinka.. *9*
  • puspuspusinka

    YEAH

    Kajuško, denska jsme už dostala ten kalendář, bože je překrásný ... *14* *3* A až ostřihnu každý měsíc ty datumy tak z teho budu mít mega palkáty Avrilky ... bože jsem HAPPY ... je to naprosto úžasnéé ... mám vážně silnou radost ... *14* *3* YEAHHH ... *14* Tak málo mě stačí ke štěstí ... *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Pro Ash a Nessy :)

    Však jo..já si dělám i profily.. *1*
  • puspuspusinka

    :(

    Twe dneska byl totálně hnusnej den ... i když už se moc neučíme (díkybohu), tak byly na mě ve škole zasejc všeci hnusný ... *9* Normálně tam po mě hodily kytku ... *9* Já neiwm proč mi to dělají nikomu nic nedělám ... *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Pro Ash a Nessy :)

    Joo... já Vám to nerozmlouvám, jen říkám, že já to rozesílat asik nebudu, je to také divné, prostě každej má svůj svět kde má ty nej celebritky a taky by se Vám nelíbilo, kdyby Vám psaly čau přidej si tuhletu je nejlepší ... atd. mě to příde prostě jakoo když nikdo nemá svou hlavu ... *9* *9* Proto to neposílám a ani nepřijímám ... *3* A Nezlob se na mě Veru prosím ... je to můj pohled na svět ... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Pro Ash a Nessy :)

    Mno..máš pravdu ale zkusily jsme to.. *1*
  • puspuspusinka

    Ehmm

    Ahojky ... *14* Jste tu někdo?? *7* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Pro Ash a Nessy :)

    ehmm... Holki já Vashleynku miluju na de vše na světě ... prostě miluju, ale enbudu nikomu říkat koho si má řpidat každý má rád někoho jinýho, je to jejich věc a já nikoho přesvědčovat nehodlám, pro mě je nejdůležitější že je miluju jáá a vy zlatka moojee... a ostatní ať si maj rádi koho chtěj ... navíc si ymslím že je ta láska k Miley všechny do jendoho přejdee...
  • kajuska4

    Re: Re: Pro Ash a Nessy :)

    yes *14*
  • veruskqua

    Re: Pro Ash a Nessy :)

    Děláme to pro Ash a Ness, aby co nejdřív předehnyly tu pí*u Mileynu *9* tak nám pls pomozte *14* *14*
  • veruskqua

    Pro Ash a Nessy :)

    Pro všechny, co jste teď tady: jestli vám záleží na Ash a Nessynce, tak mně a Kájušce pomozte rozesílat tyto vzkazy: ahoj, jestli más aspon trochu rád/a Ashely Tisdale a Vanessu Hudgens, přidej se do jejich fanklubu. díky
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    *15*
  • kajuska4

    Re: Twe...

    je dnes ale jsem ráda že sem spravila PC a jsem tu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit