Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmaarrkkeettaaaa

    Hlavní fotka

    Krásná fotečka Ash myslím ta hlavní :) Moc jí to tam sluší *14*
  • kajuska4

    Re: Miluju

    Máš prawdu ale já zase miluji víc Vanessku ale i Ash ale Vanessku víc ale máme stejný názor *14*
  • Miluju

    Miluju Ashley Tisdale, Miluju její písně hlavně Last Christmas, naučila sjem se jí nazpaměť a neustále je to moje nejoblíbenější píseň, a je 100x lepší než Vanessa Hudgens, Vanessa není špatná je fájn, ale na Ashleynku nemáá ... Ashley je lepší, miluju jíí, jsem vážně fanynka Ashleynka vážně mooc velká *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jupíííí...

    ptala jsem se a začala křičet že furt chybím..omg...dobře skusím ještě..páá.. *1* *14*
  • kajuska4

    Re: ???

    budu tu 24.12... *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jupíííí...

    JO! Přemluv, ať jsme tu spolu ... i když ján odcházím v 10 k babičce ... učit se péct vánočky ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Jupíííí...

    se máš přemluvím ať nemusím jít na tu debilní besídku..páá měj se.. *14*
  • puspuspusinka

    Jupíííí...

    Kajuškoo ... zítra budu domaa... *14* *3* Nepujdu hrát debilní vybiku ... juchůůů ... pááá ... *14* *4* *14*
  • puspuspusinka

    ???

    Kajuško, já musím jít, zabalit ještě nějaké dárečky a poté půjdu si lehnout asi v 8 ... dneska mám vážně nic moc náladu kvůli škole... *8* *9* Jsem unavená, ale slibuju, že tu budu celé prázdniny ... na diskuzi ... *14* *3* Už se mocka těším jak spolu strávíme celé Vánoce... a hlavně nejky bude ráno 25.12. to budeme kecat celej dne o dárkách ... *14* A jestli můžeš 24.12. jít semka... budeme kecati, když na tu párty evidentně nikdo neodjde ... *8* *9* A dneska sme si měli vlastně dát ty photos vánoční ... *14* *14* Dám ho tam teďka ... Tak tedy pááá ... *14* I lowe you ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :((

    Přesně.. *8* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :((

    Nojo, jenže Tizzinka, Markétka a Andy mají asik mooc práce a nemají mocka času, protože všema 3 je asik 18 nn?? *7* I když Klarušce též a má čas občas na oso, ale co my víme, ale Markétka 100% na Ashleynku nevykašle, a pokud jse o Simcu2 (Markétu) tak ta se tu třeba neukázala věky též furt jen na pitomým a podělaným FB ... *9* *8*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    *9* *9*
  • kajuska4

    Re: :((

    Ach jo..
    mně mrzí že už tu ani nechodí ta Tizzinka.... *9*
  • puspuspusinka

    :((

    Twee... Ashleynak má tak malou návštěnoost ... *9* Je na 30. místě, a chodíme sem jen my dvě a občas Klaruška, jináč nikdoo ... mě to štvee ... líbí se mi když je Ashleynka v první 10. stejně tak Nessie... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    Já newím ... myslím, že milowal, jen se bojí, příde si moc mladý na manželství ... já newim jak se cítí,a le jednou Nessie požádal o ruku, tak to sakra buď nemá v hlavě v pořádku, nebo je to prostě kretén ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    Ano tohle jsem taky četla..
    bože to je ale srab..omg..
    takže ani Vanessku nemiloval když tohle..
    .... *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    No já četla, že Zac jí pořád moc miluje Nessie, ale on se bojí že není připravený na manželství a Vany že prý od něj bude očekávat zásnubní prsten na anrozky nebo k Vánocům a on se prostě bál ... a tak to rači skončil dřív, než by se musel ženit ... tedy řeknu ti je to jenom obyčejnej srab a hnusák, oba se milují ale kvůli tomu jakej je srab spolu nebudou ... *8* *8* *8*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: EHM...

    Ty moje taky.. *14*
  • kajuska4

    Re: Nenávidím ZACA !!! ://

    Ano..vím..ach jo.. *9* teda doufám že víme stejně.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit