Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: bravo

    Yeahh ... to si musím koupit, jaké jsou tam plakáty???
    Jináč ... šťastné konce miluji ... a já s tebou a přestat se bavit ... NIKDY ... MILUJU TĚ ... !!! *14* *3* *14*
  • kajuska4

    bravo

    Ashleynka a Nessynka jsou v našem novém Bravu jako scany ááá Ashleynka jak drží Blondie pejska a Vany že má nar a pak se ZACEM..áá *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: srry

    aha rozumněla jsem blbě.. *3* takže jako by se nic nestalo.. *14*
  • kajuska4

    Re: Začátek ... skaženýho dne

    Že bych to taky zkusila Americké cukroví...přesně *14* *14*
  • kajuska4

    Re: =( I am Sorry !!!

    Já tě zlatí miluji věřím i v tobě...zlatí nechcu aby jsme se rozhádali ne nikdy *14*
  • kajuska4

    Re: Re: srry

    Neee já se mám omlouvat že jsem na tebe taková byla a jestli se semnu nechceš bavit jen to řekni ale pak už tu nebudu chodit.. *9*
  • puspuspusinka

    Začátek ... skaženýho dne

    Ahojky ... Noo abych to napravila, tak dneska bych tu chtěla s vámi být jestli o tedy vyjde, s mamí peču Vánoční cukroví ... Tenhle rok skoušíme Americký kousky ... nějaké co najdu na netu ... Wááá ... Třeba budu mít stejné jako Vashleynka. .. *14* *14* Miluju Ty dvě ... úplně totálně ... nechápu jak je někdo nemůže mít rád ... jsou nejlepší na světě ... yeahhh ... *14* *14* *14* Bože tolik je miluju, chtěla bych s nimi alespoň jednou být ... *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: srry

    Nemůžu přijmout tvou omluvu, protože ty se nemáš zač omlouvat ... chápu tě ... a tvůj den mě mrzí, též sem neměla hezký den ... házely po mě nějaký kluci koule a myslely si jaká to není švanda ale mě to bolelo ... Takže tě chápu a spíš se mám omlouvat jáá ... že jsem ti skazila den ... *9* *9*
    TAK PROMIŇ ... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    =( I am Sorry !!!

    Holky tohle jsem nechtěla ... *9*
    Promiňte ... slibuji nezmíním a nejsem ani ten typ co by Vám rozmlouvala předhazovala jaká je dokonalá ... To nejsem já ... nebudu před Vámi o ní mluvit a tak ... nebudu dělat nic abych Vás rozčílila ... Jenom chci být stále vaše kámoška ... NIKDY YBCH NEDOVOLILA ABY NÁM MILEY ZKAZILA A NEBO NĚJAK ROZHODILA PŘÁTELSTVÍ ... 100% Jste na prvním místě vždycky vy dvě ... jenom víte jak jsem na tom s city já prostě musím být pořád upřímná všechno dělám a říkám tak abych nikdy kámošky nepodváděla a nelhala jim ... Jáá Vás skutečně miluji. ... lepší kámošky než jste vy nemám ... a tohle co se tu dneska stalo mě mrzí a mluvit o ní nebudu slibuji ...
    Mám Vás rádaa ... a tohle je KONEC DNEŠNÍ DEBATY A HÁDKY (KTERÁ MĚ ŠÍLENĚ MRZÍ DOUFÁM ŽE MI VĚŘÍTE) A ZAČNEME, POKUD TU DNES JEŠTĚ BUDETE ZNOVU ... *14* *4* *14* *9*
    Jináč zítra newím jistě jestly dorazím mám zaracha, ale snad taťku přesvědčím, aby mi půjčil mojeho kompa aspoň na víkend ... Jinaak doufám, že je vše OK ... a že nejste proti tomu, že jsem k vám FÉR A UPŘÍMNÁ ... já už taková jsem, prostě říkám vše na rovinu a tak poznám jestli jsou to skutečné kámošky a nebo se semnou jenom na oko bavily, ale koukám, že vy to berete jako že je to moje věc a zase moc to nerozmazáváte a to mě utvrdilo, že vy DVĚ JSTE KONEČNĚ TY PRAVÉ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY PRO MĚ !!! Že konečně mám kámošky kterým můžu věřit ... úplněěě ... 100% !!! *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: new Cd

    promně taky *14*
  • kajuska4

    srry

    Míši omlouvám se promiň já mám blbou náladu protože je tu taková kráva a zkazila mně jí celou furt nějaké píč****** dělá...a ještě tohle a pak spadnu do prdele bolí mně noha a pak ještě další věci se dozvídám mám toho moc...omlouvám se příjmeš mou omluvu?? *9* blbí den blbí život..jsem celá blbá! *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: kuwa

    ok..pp *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: kuwa

    Dobře..musím jít paa *3* *14* ve 2 a pak tu jsem až k večeru.. *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: kuwa

    omg..zase vyhrožuješ..haha...jen to ne prosím..smrdí to moc *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: kuwa

    Dobře ale když slíbíš že tohle věc už nikdy neuděláš..nebo tě zavážu u babičky na zahrádku k vepřům *16* *15*
  • kajuska4

    Re: kuwa

    hm..však jo v poho ještě mně tu jedna husa jí zapíná já se zabiju hele dobře já mám i blbou náladu jsem spadla a ještě tohle jako..mno to už na mně taky moc...dobře Míši promiň ale dnes nemám náladu na nic a jak řekla Klárush měj jí ráda ale nemluv o ní přednámi..ani začátek M..prosím.. *3* omlouvám se a jestli mně to nepromineš tak se zabiju a už sem nebudu chodit..hele Klárush platí dnes ve 2 k vám a pak mně odvezete a budete u nas na kafé.. *3*
  • kajuska4

    kuwa

    Tohle je už maximum dost twe...vrátíš kvůli Mileyně se budeme hádat nee??twe není to Míši věc...třeba nevím ona nemá ráda taky nějaké věci co milujeme my..chápeš! *13*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Miley Cyrus

    já wím hrabe mně..Tož vím už to dávno jdu radši možná se vrátím!
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Miley Cyrus

    Heyyy co dělá bože hrabe ti!Nikdy se tu nepsalo o Mileyně tak co děláš...twe co ti hrabe! *8*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Miley Cyrus

    vůbec ani nevím..Míša není lhářka ale štve mně že furt Cytruska je jen na téhle dizkusi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit