Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Miley Cyrus

    Kájo nechoď..vrátíš se ještě vůbec ne že to bude jako minule.. *13*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Miley Cyrus

    však jo..ale mně to pěkně štve..furt Mileyna Mileyna bože všici se s té posrané 18poserou..ale je to Míši věc ok..pa..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Miley Cyrus

    Tak jsem tu Kájush jak jsem ti slíbila ehm však jo Míši je to v poho ale nemluv nám o ní přednámi to bude lepší a Káji tobě to vadí však je to její názor nebo ne?My jí nenávidíme je to píč* a hotovo namyšelná krade všem návrhy i Vashley a td a nenávidíme jí celou tak co..
  • kajuska4

    Re: Re: Miley Cyrus

    Acha..jasné..dobře..
  • puspuspusinka

    Re: Miley Cyrus

    Chci jenom řpipomenout ... že Vás Miluji ... a že sami říkáte že každý má svůj názor ... snažím se jenoom ... aby ste mi neřekly ... že je KONEC ... *9* *3* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: new Cd

    No jestlii se semnou ještě bavíte tak říkám, že je to ta nejlepší zpráva za tenhle hnusnej týden ... *14* *9*
  • puspuspusinka

    Miley Cyrus

    Holki, já newím jak tohle dopadne, jestli mě budete nenívidět nebo tak nějak, ale beru to jakou zkoušku přátelství a ptám se vás ...
    Jak teď zareagujete, když Vám oznámím, že mám ráda Miley Cyrus ... budete mě nenávidět a nazvete mě zrádcem a nebo mi prostě řeknete že to je moje věc a nebudete to rozmazávat???
    Já bych byla ráda kdybyste mi tohleto nevyčítaly, ale prostě koukala sem na film The Last Song a Miley je tam vážně supeer ... já newim ale ten film se mě líbí ... Takže, Vám jenom říkám, že já newím jaká Miles doopravdy je, možná že je to potvora a opičí se, ale třeba si to jenom myslíme my a nemáme pravdu ... my jí neznáme ve skutečnosti, prostě o ní nic newíme ... a ve filmech je super ... já wím že vy jí nikdy mít rádi nebudete, ale já měla a asi sem jenom chvíli jí nesnášela protože sem věřila těm kecům co lidi nakecaj jenže ani v časopisech an jinde o ní nic newí !!!
    Takže ... teď mi bud budete nadávat ( a jestli anoo ... budu smutná, ale budu to muset přijmout ...) a jestli to berete prostějakou obyčejnou změnu názoru a bude to OK ... tak budu jedině ráda ... *3*

    P.S. ... Vashleynku miluji stále na prvním !!! A nikdy nepřestanu !!! Jenom sem zase začala mít ráda Miles ... *4*
    Jinak jestli mě tu už nechcete vidět tak chápu a smažu si profil a odejdu ... Jináč Vás mám skutečně moooc ráda ... *14* *9* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: rvá

    To je fotomontáž holki ... vždyt Miles nemá takové vlasy ... to je jasná Ashleynka jenom jí někdo dal hlagvui Miley
  • kajuska4

    Re: new Cd

    Těším se *14*
  • kajuska4

    new Cd

    Ash bude mít možná new Cd..áá *14* řekla to v rozhovoru *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ok

    Papa..třeba večer tu budeme ještě.. *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: ok

    Aha..mno je to tvoje věc..jak chceš..a jdu.. *14* Páá zatím.. *14*
  • kajuska4

    Re: ok

    Nádherný upa moc..já si možná smáznu stejnak nepřidávám a neba mně to tam nechce semnu nikdo spřátelit..nudáá.. *9* tak jdeme na Nessy dizkusi pojď *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    To by mně taky naštvalo.. *9* *9*
  • kajuska4

    ok

    Hey mám nový dess na Ashley http://ash-tisdale-loves.blog.cz/.. vánoční nádherný upa moc.. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Aha..se máš..my dnes nic..jsme nedělali.. *1* hej normálně mně někdo šlohl propisku fialovou zrovna fial..twe *8* *16*
  • kajuska4

    Re: Re: =D

    Jen tu a blog *14*
  • kajuska4

    Re: ..

    Háá jsem nebyla.. *15* byla jsem totiž v Břeclavě aji brácha..a ty? *4*
  • kajuska4

    Re: =D

    Mno jsem tu a hraji na netu hry..Vashleynku oblíkám..ty? *14*
  • kajuska4

    ..

    A co ve školé? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit