Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: momentík...

    hotovo ... tj děsný ... *15*
  • kajuska4

    Re: momentík...

    Dobře..počkám..


    Zachvílku jdeme se psem....... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ehmm???

    Sluší určitě..tak si jí udělej a uvidíš *14*
  • puspuspusinka

    momentík...

    Kajuš, já se dojdu převlíct ... už mi ty šaty lezou na nervy ale sou tááák kwásnééé ... *15* *15* Tak za 10 minut sem tu ... protože než se z nich vyvlíknu bude trvat ...
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ehmm???

    Jo ale tobě moc sluší ... mě asik by nelsušelaa...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky :-))

    Já se taky stydím..jsme dvě *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ehmm???

    Ano tak dobře bez afky..já tu afinku mám mno.. *15* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojky :-))

    Wow ... *15* *14* Nooo já bych též chtěla ale já se stydím a za druhý myslím si že ani zpívat neumím ...
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ehmm???

    No hele tahle otázka mě trápí už mega dlouho, já nwm jaká barva by mi slušela, ale plánuju že si nechám tu svou ale budu přecházet na světlejší a světlejší a když jako blond budu vypadat blbě tak se nechám jako to má Ash teďka na hnědo tmavší ... *14* *4*
    A ten účes já wím že mám radši Ash, ale já newim ... mě nejde o to podle koho budu mít účes že jí mám radši ... mě zajímá spíš který mi bude víc slušet *15* *15* Ty víš jak vypadám tak skus typnout ... ale myslím že si to enchám jenom sestřihat a na ofinku kašlu ... *15*
  • kajuska4

    Re: Ehmm???

    Wow...tak to je dost těžký..ale ty víc máš ráda Ashleynku tak podle Ash aby jsme byly jako Vany a Ash.. *14* ale jak chceš ty.. *14* a budeš blond nebo černovláska?A nebo budeš mít svojí barvu *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    ááácha *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ahojky :-))

    Ááácha..mno já možná se příští rok zapíšu na zpěv protože když ve škole si zpívám všichni mně to chválí *15* *4*
  • puspuspusinka

    Ehmm???

    Kajuškoo ... já půjdu někdy v prosinci na new sestřih abych měla na new rok ... novej účes *14*
    A přemýšlím mám si nechat ofinku a vlasy nomrálně jako to má Ashleynka, nebo si mám nechat ostříhat ofinku podle Nessynky jak to máš na té fotešce???
    Mě se to děsně líbí, ale mám ráda když to mám jako Ashley ... bože já newím ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ..

    Já wím že neee... ty nee... ale znáš mě sem šílenej zmatkař ... *15* *15* Já hned panikařím ... *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahojky :-))

    Na věneček ... já chodím tenhle rok do tanečních a věneček je závěrečný ... no už se těším že bude koenčně poo ... vůbec mě to nebaví ... tančím raději sestyavy podle Vashleynky ... ale tyhle společenský tance mě snad zabijou ... chtěla sem i příští rok, ale už nikdy !! Nikdy !! ... Nesnáším taneční ... *15* *8*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ehmm...

    yeah *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Srry ale to bych vám nikdy neudělala..já tu moc kamarádek nemám jen ze třídy a ty jsou liné... *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ehmm...

    Noo že anoo ,... já slintala nad tou nádherou ... *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahojky :-))

    Čauky
    Kam jdeš tančit? *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    No supeer ... už jsem se bála že se někde bavíš s new kámoškama a na nás ses vykašlala ... *15* *9* Jak si tu včera nebyla a já na tebe čekala...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit