Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Ahojík :-))

    Ahojík...
    to je odtebe milý zlatíško.. *14* tobě taky přeji všechno nejlepší dotohohle roku....Miluji tě i Vanessku a Ashleynku.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ježiši ... :-O

    Ach Můj Božeee...
    Koukněte se rychle na tohle video ... áááá ... Aly se asi vyspí s klukem, který se rozešl s Ashley a Ashley když bude trucovat tak nabalí prvního kluka, ale on toho využije a nejspíš jí znásilní ...
    http://www.youtube.com/watch?v =V5RwyMqACok&feature=player_embedde d
    Newim jestli sem to pochopila dobře ale jestly joo tak jakoo no to bude teda díl ... je mi líto Savanah ... nejdřív jí dá kopačky pak se vyspí s její nej kámoškou a poté jí znásilní?? No jestly joo tak tedy chudinka Ashleynka, že musí hrát takou roli ... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Ahojík :-))

    Ahojíček ... *14* *14*
    Takže máme 1. prosince, takže všem Vashleynkám, které tu stále chodí, a nejsou zrádci, přeji vše nejlepší do tohoto magického nedherného a úžasného Vánočního měsíce Prosince, snad se Vám vyplní všechna přání ... a holki až si budeme dávat předsevzetí, tak musíme splnit !!! *14* *14*
    Miluju Vánoce a vše kolem nich, je to ten nejkrásnější svátek a ani newíte jak moc jsem vděčná že tyhle Vánoce mám konečně pocit, že mám NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Páááá

    Já tebe taky..pááá.. *14*
  • puspuspusinka

    Páááá

    Kajuškoo promiň, ale já už musím *9* Tak tedy páááá ... *14* *9* Miluji Tě... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Báječnéé...

    Mě pořád ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Still There For Me...

    *15* *15* *3* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Last Christmas...

    Děkuji..tvoja tky *14*
  • kajuska4

    Re: Báječnéé...

    přesně Míši máš ůplnou prawdu.. *14* mně už nikdo nepíše na Fb protože ví že ho nenávidím *15*
  • puspuspusinka

    Báječnéé...

    Kajuško víš co je nejlepší ... že všeci mě furt jenom píšou máš FB a poď na FB nebo poď na ICQ ... ale nejhezčí z toho je když mi napíšeš Poď na diskuzi... to je hned lepší ... semka totiž já jdu vždy a hned ... *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Last Christmas...

    Twe ta tvá foteška je úpa nejkrásnější *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Still There For Me...

    A teďka ségra pouští songy z HSM 2 a HSM 3 ... a já sem zase úplně rozladěná ... *15* *15* trpím depresí z romantiky ... potřebovalo by to nějakej nemožnej slaďák od Rosamundy Pilcher ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Last Christmas...

    Jááá takýý *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Last Christmas...

    Yeahhh ... Ashleynka a Nessynka jsou úplně vážně skvělý zpěvačky... obdivuji jee. .. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Už jsme tu xDD

    ok *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Still There For Me...

    Přesně..nádherná *14*
  • kajuska4

    Re: Last Christmas...

    Mně se to též líbí od Ashleynky upa moc...áááá.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Už jsme tu xDD

    Ajoo ... vlastně ... tj fuk stejnak si mě rozesmála ... děkujíí ... to potřebuji ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Last Christmas...

    Kajuško, že ta od Ashleynky je nejhezčí ... od Hily je též kwásná a od Tay taky ... ale mě se prostě děsně líbí ta od Ashleynky, protože to fakt zní jako by padaĺy vločky a Ashleynka začala zpívat tím nejkrásnějším hlasem ... miluju tu její verzi nejvíc ... je úpa nejnádhernější ... yeahhh ... *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Už jsme tu xDD

    ok *4*
    Já tam ještě napsala Ashleynka.... *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit