Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Dělám

    wow... *14* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Áááá

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Áááá

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ashley-michelle-tisdale14

    Áááá

    Ááá ty nové tapety jsou nádhernééé *14* *4*
  • ashley-michelle-tisdale14

    Re: Áááá

    Anóóó... *14*
  • Áááá

    Miluju Ashleynku, je božííí ... je to ten jelepší človíček na světě ... *14* A pomáhá dětem, mě se moc líbí jak je to video, jak jde Ashleynka do té nemocnice a obchází ty dětičky a snaží se jim zlepšit náladu ... ááá je vážně pokládek ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    =))

    *14* *3* *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Acha..

    *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    OK. Paaaaa... *14*
    Miluji Tě...
    A jaká Kačka?? *7*
  • kajuska4

    Re: ...

    Mno..hele já jedu s taťkou pryč...a v 5 jdeme na rozsvicování stromečku..až večer tu jsem pp..I love Vashleynka *14* *14*
  • kajuska4

    ...

    Ehm..Kačka se baví o5 se Zuzanou..? *9*
  • kajuska4

    Re: Acha..

    Yeah..ale už odešla má randíčko.. *4*
  • puspuspusinka

    Acha..

    Ty viry jsou hnus... *9*
    Tak já tedy udělám pár návrhů ... a poté to dám na svůj blog jako tapetky a Klaruška si může vybrat ... *14* *3* A děkuji Ti moc Klaruško za důvěru ve měě... ani newíš jak mě těší že se někomu líbí moje designy ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Dělám

    Ano odtebe.. *14* ..Mně to říkala že děláš ty nejlepší dessy že se jí moc líbí a je to prawda..Ehm..Klárushka nemůže mít program minule to stáhla a vir takže už nemůže *9* *9* mno.
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Dělám

    WOW, to bude super jestly bude mít Kláruška také blogísek o Vashleynce *14* A design? Jakoo ode měě?? *7* *8* Myslíš že by se jí nějakej můj návrh líbil?? *8* *7*
    Já zase tak hezký dessy neumím myslím že by to Kláruška zvládla i líp *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Dělám

    http://my-graphic-with-blog.blog.cz / odtéhle napíšeš jí to do nějakého komentů a ona ti ho udělá.. *14*
    Nádherný lay... *14* *14* *14* *14* fakt upa moc..víš co mně včera psala KLárush do vzkazů že prej si udělá blog o Vashleynce dnes večer a prej by chtěla dess tak by si ho mohla jí nastavit.. *14* jestli tedy chceš.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Dělám

    http://ashleynka-and-nessynka.blog. cz/ *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Dělám

    Promiň sekl se mi net ... a od koho sis to objednala?? *7* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Páni

    Aha...
  • kajuska4

    Re: Dělám

    Tak jo klidně.. *3* ..ehm já si objednala od té co si furt objednávám vánoční dess na Nessy..áá se těším *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit