Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Dělám

    Já si teďkonc dělám nové designy na blog Vánoční která si nastavím 1.12. a budu ho mít celý Prosinec ... kromě 31.12. to budu mít extra Silvestrovský design ... ale nějak mi nejdou ... udělala jsem jeden jenom s Ashley a ten je šíleně hnusneh *9* Já ho dám na blog, abys ho mohla vidět tedy jestly chceš?? *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Páni

    No v Česku byla dcl zima ale v Rakousku ve Schladmingu to seš v Alpách ... tam je nepředstavitelná zima ... my musely být v lyžovacím obleku jinak bysme to nevydržely ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ČESKÁ BOMBA-FOREVER

    Super.. *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Páni

    Aha.. *1* *14* byla zima to vím já se ještě koukala s okna.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ČESKÁ BOMBA-FOREVER

    AHA ... *15* *15* No tak to já si to pustim dyžtak ve školee poté .. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: For you !!

    Děkujííí *14* *3* Mám tam ještě jednu jestly se ti chce tentokrát s Nessynkou *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ČESKÁ BOMBA-FOREVER

    Oni točí filmy to jsou kluci s prahy a točí filmy a jako tohle je halus že prej:
    Já nejdu s vámi spát
    a on:Proč nám říkáš že jdeš chcát..
    *15* a td. *15* s toho umírám od včerejška..ale ten Honzík je upa k sežrání *1* *14*
  • puspuspusinka

    Re: ČESKÁ BOMBA-FOREVER

    O čem to má být?? Mě nejde net ... *9* Mě by se to načetlo až zejtra *15* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Páni

    No my sme tam vydržely ale jenom do půl 10 na ty čerty a trvalo to asi do 2 ráno ale mamce a Kačce byla šílená zima tak sme museli jít ... *9* *9* Jinak to já měla co dělat abych vydržela jako fakt sem usínala v autě *15* *15* *15*
  • kajuska4

    ČESKÁ BOMBA-FOREVER

    Hey tak tohle je šupa video s teho jsem chcípala..
    http://www.youtube.com/watch?v=VeoFqgt-pjo&feature=related *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: AHojík =))

    Newadí...líbí se mně moc *14*
  • kajuska4

    Re: For you !!

    Už jsem hlásla.. *14*
  • kajuska4

    Re: Páni

    Haha..twe..tak to já jsem šla spát ve 2 *15* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: AHojík =))

    Děkujíí *14* A nemyslíš že je torchu moc přeslazený ... taková rána růžových odstínů ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Páni

    Jééj ono už je půl 11 a já sem ještě v posteli ... *15* *15* *15* No ale nesmějte se mi domu sme přijely ve 3 ráno ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    For you !!

    Klaruš i Kajuš ... hlsánete?? Mám na blogu anketku
    http://ashleynka-and-nessy nka.blog.cz/1011/tak-co-xd#pridat-k omentar
    Snažím se totiž vším možným přilákat nějaký lidi na můj blog, ale on tam nikdo nechodí ... *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: AHojík =))

    Není zač zlatíčko..tvůj je taky božský.. *14* *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: AHojík =))

    Jéé nádherný ... *14* *14*
    A jak si udělala ty kolečka v rohách tak to působí hrozně roztomilee... *14* *15* *14* Děkují mocinky moc *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ok

    Hehe...závidím pizzu žeru.. *5* .. *4* tož to já měla na véču rohlík *15* se salámem *15* ale tu pizzu bych si dala *5*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: AHojík =))

    Ok..máš u mně taky diplomek.... *14* *14* doufám že se ti bude líbit.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit