Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: AHojík =))

    No supeeer bomba bezva cool ... *15* Jo a Kajuš právě sem ti dodělala diplomek *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ok

    Mě to též mrzelo, bysme se tam spolu pobavily *15* A víš že v jedný chvíli jak sem se lekla tak sem si úplně připadala jako Nessynka nwm proč ale připadalo mi to tak ... *15* *14*
    A ta pizza s hranolkama v té restauraci ta byla božííí ... yeahhh ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: AHojík =))

    Čauky...
    Dobrý a ty?.. *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ok

    Lollllllllllll *15* *15* hehe škoda že jsem nejela..kuwa *9* ale tak dívala jsem se na pohádky jsem si stáhla..tož jsem se pobavila.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ok

    No nádherná hrůza ... a nějak sem se jim líbila *1* *1* To bylo šílený vždy když přišli nový čerti tak hned šli tam kde sem je točila a skočily na ten plot a lomcovaly s ním a chtěly mě vymrskat ale já zdrhla k výloze a pka sem se tam vrátila *1* *1* No a s jedním sem se chtěla vyfotit takovej grrrr *1* a on mi zdrhnul *9* *1* Takže tam budou čerti na fotkách ale nebudu tam s nimi já sakra... *9* *15* *15* No ale jako prdel byla on tam jeden čert takovej hnusnej strašidelnej šel k jedný blondýně a tahal jí za vlasy no a pak jí přehnul přes zábradlí a vymrskal druhý čertovi se ten způsob líbil tak mu šel pomoc no já myslela že chcípnu smíchy ... *15* *15* *15* *15* ale jako chudák holka asi bude plešatá ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    AHojík =))

    Ahojíček ... *14* *14* Jak se máte?? *14* *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: ok

    Ááááá...krásné moc moc.... *14* Míšulko tak co jak byly čertíci..? *14*
  • puspuspusinka

    Re: ok

    Jjjjj ... *14* *3* Nádhera... *14* *14*
  • klaruska44

    ok

    Nové fotky Ashley si zašla na kafé a pak odcházela s tělocvičny..krásaaaaaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • klaruska44

    Re: j

    Tak jo..škoda.. *9*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: =((

    Já tu ale jsem akorát jsem psala teprve..mno tak pp.. *4*
  • kajuska4

    j

    Tak KLárush jdeme kecat na Nessy..když tu Míša není.. *9*
  • kajuska4

    Re: Re: =((

    Já tu jsem ale srry omývala jsem okna..A ok papa.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: =((

    *9* *9* Vy už tu vážně nejste?? *7* *9* No tak já du pappíííííQ ... *14*


    I lowe you *14* *14* *14*
    I lowe Vashley *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    =((

    Když vy už nepíšete, už se vám asik nechce s emnou tu bejt že?? *9* Nevadí ... tak já tedy půjdu pomáhat rodičům ... *9* *9* Tak tedy asik pááá ... a miluji Vás ... *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDD

    no a jeslti jo tak je to David Caperfield *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: =))

    ok *15* *14*
  • kajuska4

    Re: xDD

    vidíš tam se ti nikdo nedostane *1*
  • puspuspusinka

    xDD

    Twe to heslo mám dlouhý asi 15 znaků tj hrozný ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    =))

    Twe vyndam punčochy a koukam, twe to mi nebude na to sem moc tlustá a dlouhá to je tak pro 8 letý děcko ... tak to skusim a ono je to akorát na mě ... twe normálně sem je natáhla a ještě mám rezervu *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit