Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessinka666

    simca2

    Víž vy děláte jak ste velky faninky Ashley a přitom jako se o ní nabavíte jo máte o ní blog alemilí holčičikyz toho se svět neposere!!
  • simca2

    vis

    vis kamilo nechces jit si psat na vzkaz????
  • simca2

    neva

    neva kamilo ze sem k tem ucesum pridala ten obrazek?????
  • jessinka666

    Re: jo

    co si jako o sobě mysliš, mě nikdo odporovat nebude, protože já mám vždycky pravdu. sice se na vanessyne diskuzi hádají akle aspo%n se tam bavijou o vanesse a nerozebiraji kdo má dneska jaky kalhotky!!!!!!!Jessinka a medoussek a polibte nám prcky!! *5* *4*
  • jessinka666

    Mno a co ??

    A snad toto je dizkuze blogu toto je dizkuze Ashley a né blogu mno ikdyž je o Ashley ale já si myslim že se zde má bavit o Ashley a né mno já tam přidám to paparazzi atd !! Zrovno vy jako !! Jo možná tu už nemáte o čem psat a dělat jako tak radši běžte a vraťe se tak za 5 dni a uvidíte kolik toho budete moc probírat !!!
  • pp

    já jdu
  • kamickar

    jo

    jo přesně Markét jesinko666 ty nám nemůžeš poroučet mi si můžeme dělat co chceme
  • simca2

    ale

    ale to je blog ash
  • kamickar

    jesinka666

    jenže ten blog je o Ash
  • simca

    jj
  • kamickar

    Michalo

    moc dík přídaly ste tam někdo něco?
  • jessinka666

    ???Nechápeme

    Jako proč se tady bavíte o nákým debilním blogu dit tato je Ashley dizkuza a není to dizkuze nákýho vašeho blogu tak jestli se nechcete jako bavit Ashley a nenapíšete něoc normálního než jj a dík tak to je potom k ničemu !!Dit je přece spoustu věcí o Ashley co se dá rozebírat !!A když nechcete se o ní bavit tak si prostě dejte svoje ICQ a pište si přez něj !! Pač já newim mno ste asi trubečky !!
  • simca2

    kdo

    ja pridam fotky do paparazi jak jela ash do newyorku a takove podobne vecijo???
  • simca2

    ty

    ty blogy sou krasny
  • jessinka666

    medoussek a jessinka666 píšou

    Ahojky sme tady obě dvě na jednou komplu a píšeme o čem se kecá ??
  • kamilo

    už to tam máš a u autora jsem napsala tebe
  • kamickar

    shelmi

    dík
  • simča

    jj
  • Kamčo

    já to skusím
  • simca2

    uz

    uz sem tady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit