Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    si

    si tu furt???neak dlouho neodpovidas *4*
  • simca2

    ash

    ash ma krasny shooty a nikde nevypada spatne vypada uzasne furt i kdyz nema make-up vypada presto uzane a ten jeji styl v obleceni ona s kazdeho hadru udela krasny outfeet!!! *14* *14* *14* *1* *1* *1* ona ma strasne dobry vkuz v obleceni!!! *4* *4* *4* *1* *1* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • simca2

    no

    no to nevim treba si cetli tu stranku kterou s nam psala a nebo ja nevim
  • simca2

    me

    me je jedno jestli ma nekdo rad van nez ash ale vadi mi ze ji nadavaji kdyz ji ani neznaji kdyby ji nadavalijako treba ma skaredy pisne tak nereknu kazdy ma svuj nazor ale ze je namyslena ze ji ani neznaji TO ME VADI!!!!ja nemam rada van kvuli tomu ze nema dobry pisne ane ze je namyslena to fakt ne!
  • kamickar

    jo

    jo sem tu já vím že tam pomlouvají Ash jo ačetla si tam to jak psaly že vypadá natích fotkách nádherně?,jak můžou vědět na jakých
  • simca2

    si

    si tu kamilo???? *4*
  • simca2

    na

    na van diskuzi jsou tak neslusni lide furt rikaj ze je ash pi*a a takove veci ja bych teda s nema si nechtela povidat kdybych mela rada van!
    MAJI SE STYDET JAK NADAVAJI NA ASHLEY ONA TAKOVA NENI!!!!!!!
    mam ji rada a vzdycky budu a kaslu na van fanousky!!!!!!!
    ASHLEY IS BEST BEST AND BEST!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • omajda

    cauky

    cauky je tu nekdo???a jinak.....
    ASHLEY IS BEST!!!!!!!!!!!!
  • jessinka666

    Ashley je nej

    Ashley je nej !! A hodně se jí zvýšila dizkuze !!
  • -_-hejushka-_-

    jj

    jjj ashley is BEST GIRL AND FRIEND! *14* *14* *14* *14*
  • jessinka666

    Ahojky

    Ahojky Ashley is Best !!!
  • -_-hejushka-_-

    cus

    cau uz sem tu
    *1*
  • simca2

    no

    no to me teda rozhodne nevadi my se snazime pridavat komentiky sme dobra parta na ash diskuzi sme jako kamaradky.teda aspon ja si to myslim *4*
  • simca2

    h

    hejusce sem to mozna rikala ale dnes ashley jela propagovat nove CD do newyorku mela na sobe takovou mikinu a kalhoty ta mikina se k ni moc nehodi ale jenak je outfeet dobry chcete se podivat na ty obrazky teda fotky? *7*
  • medousssek

    wooooow

    holky, je super že zde te´d tzoplik píšete za den je zde aspoň o 200 komentů vííc. je to opravdu super. Omlouvám se, že te´d na to psaní a přidávání teď kašlu ale nemám čas, protože doma malujeme a tak uklízím uklízím a uklízím....... tak se mějte..
    ASHLEY BEST FOREver
  • pp

    já musím pp
  • simca2

    caw

    caw holky ja sem tady nebyla
  • -_-hejushka-_-

    to já tk
  • -_-hejushka-_-

    shelmi

    mno chtela bych vedet kdy je ted ashli
  • nwm

    nwm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit