Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    shelmi

    mě se to furt nezobrazuje do titulku dám Ashley.rubrika-vlasy,autorka-Kamila ,pak tam dám obrázek a ono se to neoběví toje divný
  • anketa

    to půjde těžko
  • simca2

    ja

    ja neco musim koupit do obchodu za 10 min. jsem tu.a muzu tam pridat anketu???ale nevim kde ji pridat
  • desing

    jj to by bylo dobrý ale já to z grafikou moc neumím můžeš se podívat třeba na shelmi-pribehy.blog.cz a mrzimor-net.blog.cz tam jsem desingy dělala já a taky to podle toho vypadá
  • simca2

    holky

    holky to je uplne bozi ja moc s blogem neumim takze kdyz neco nebudu vedet poradite mi???
    a co kdybys me udelali to zahlaví s ashley misto tech kytar ty kytary jsou taky uplne krasne jak chccete co??
  • jsem

    jsem tu
  • medousssek

    ahojky

    ahojky tak jsem nachvilku tady, ale vubec newim co psát, protože se tady v té konverzaci strácím,o čem že se to bavíte??
  • omajda

    as

    pridala sem tapety a fotky doufam ze se mi objevi no tak caw
    ja mam tapetu kde je ashley s Maui kdyz byl jeste štěně je tam upa bozi *14* *14*
    Ashley and Maui are best!!!!!
  • simca2

    je

    je tu nekdo???
  • simca2

    si

    si tu???mas ho??? *7*
  • simca2

    pust

    pust si to to video jeto lepsi protoze tam ma jine saty
  • simca2

    a nebo

    a nebo vlastne pust si to video tam ukazky jak ho fotila je tam v takovych fialovo cervenych satech a ma afinu tak ten to shoot se mi libi
  • simca2

    jo

    jo nasla bez na tuto stranku a tam bez skoro dolu a mas tam napsane nazev clanku a ten je takovy:Vanessa Instyle Photoshoot jo?a tam je video tam v tom videu je vanessa a sedi nemusis si ho poustet presne takhle vypada v to shootu jo?to je ta stranka http://oh-missvanesa.blog.cz/
  • kamickar

    našla

    našla si ten shoot??
  • kamickar

    tak jo

    tak jo já počkám
  • simca2

    jo

    jo!!!!!!!!stou afinou se me libi jenom na jednom shootu pockej chvily ja se pokusim najit chci slyset tvuj nazor jestli se ti taky libi
  • simca2

    jo

    jo ses dobra a fakt to je divny proc ma blond vlasy mozna ji to zmenily na pocitaci nebo ze si treba obarvila neakou barvou na vlasy ktera se rychle smyje i to je mozne. *7*
  • kamickar

    ale mě

    mě se Vanessa nelíbí stou ofinou promiň ale fakt vypadá příšerně a jak teď se maluje tou strašně viditelnou rtěnkou tak to je fakt hrozný
  • kamickar

    jo

    jo já vím ale divný jeto na tom ashleytisdale.org tam má blond vlasy a je napsáno utoho žeje to nový toje fakt divný jo a přidala sem videoklip kde je vidět ten novej dům Ashley je fakt boží.I love Ashley *14* *4* *14* *4*
  • simca2

    ale fakt

    ale fakt to vypada silene ten van shoot jinak ma docela dobre shooty ale tento vypada fakt divne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit