Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: ble ashleny

    Řeknu ti to asi takhle, piš si co chceš mě je to fuk, na profilu máš sice, že je ti 20, ale 20 ti není xD... A víš jak to poznám styl psaní a metodika vyjadřování... Možná ti je 20, ale chováš se na to, že je ti o dost míň... Takže zkráceně 20 ti rozhodně není xD...
  • medousssek

    Re: já

    já newím kdo bby měl být správce. někdo kdo už je tu hoděn dlouho
  • medousssek

    ble ashleyna

    piš si tady každej den co chceš. nám to nevadí. my máme ashley rádi, akorát tady zesměšnuješ sama sebe.. si jako maličké miminko, které neumí uznat pravdu
  • kamickar

    já nevím kdo je hlavní správce neměl by se zvolit??nebo něco takovího?
  • kajuska4

    domluva

    hele vy nebude psat na van a my na ty dve ok plati?? *3*
  • nicky0012

    Re: Re: ble ashleny

    faganské nejsme ty smradre malej jo a nech toho už seš trapná a kamča má uplnou pravdu a ashley není ružová barbie a aji kdyby byla furt to má lepší než tutka vanessa která musí být vždy pro jen aby sní každej kámošil!!
  • kamickar

    třeba

    třeba sme růžoví bárbínky ale nejsme takoví debilové jako ta vaše ´kurva Vanessa a nelezte Ashley na diskuze sou to Asleyiny diskuze a ne Vanessi
  • Re: nicky

    jj trapný!!!!!! xD Moc kouká na telenovely xD... Bože mě by zajímalo její IQ, se s váma vsadim o milion, že mám vyšší xD...
  • Holky...

    Holky klid nereagujte na ní :(... Jako o Vanesse víme svý, že?! Hlavně to, že nahý fotky může nafotit jen mentálně zaostalej člověk nebo totální magor... Btw, kdo je u nás hlavní správce???
  • kamickar

    nicky

    dobře si jí to natřela Vanessa je děvka která se fotí úplně nahá pro Zaca a pak sou ty fotky na internetu jo a víte žýe si vymyslela že je těhotná jen aby jí Zac neopustil
  • kajuska4

    Re: Re: rekly jste si o to!!

    drz hubu *16*
  • kajuska4

    Re: ble ashleny

    hm...jasne....ona se omluvila.....to teda neni vubec pravda bez te vsici co milujete kurvu ashleynu do pice vy ruzove barbinky faganskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *16*
  • nicky0012

    Re: rekly jste si o to!!

    ale tady správce od vanessy se zlobí na mě že sem napsala neslušný komentář ke kundě vanessa!!
  • kamickar

    ble ashleny

    hele nech Ashley napokoji jasný Ashley je milionkrát lepší než ta vaše Vanessa,Ashley se aspoň nevyslíká na veřejnosti a amí se oblíkat stokrát lío než Vanessa takže jí nech napokoji!!!!
  • nespesna

    co?

    tady píšou lidi každýden v klidu co tu děláš?
  • kajuska4

    rekly jste si o to!!

    kvuli nicolce sem budu psat kazdej den kraviny o ashleyne nemapsat k van ASHLEYNA JE PICA Z PICOVA blba a krava namyslena jasny ruzova fifina nacancana *15* *16* *8* ble dela se mi z ni blbeeeeeeeeeeeeeeeee podekujte nicolce nebo jak se jmenuje!! *10*
  • nespesna

    je tu někdo?
  • nespesna

    aHOJ

    ahoj tak já jsem zase tady o čem se bavíte? *7*
  • ...

    Musim tak papapa
  • kamickar

    holky

    to už je jedno jestli má ráda obě jeto jenom stránka o celebritách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit