Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    no

    no nahodte nejaký téma mno???já už fakt newim my jsme probrali moný i nemožný co ted?
  • simca2

    ne

    ne to fakt nemusi delat schazovat ale uz to nereste *4* *4*
  • Re: jessinka

    Hej nicky s tebou si rozumim, máme stejný názory ;)...
  • nicky0012

    holky

    nahodte nějaký téma je pravda že už tu je zase nuda!!
  • nicky0012

    jessinka

    pokud jessi narážíš na mě že ssem tam měla vanessu už ji tam dávno nemám ale at si má ráda obě dvě to jí zakázat nemužeme a nemužeme ji zakazet co píše o ashley a o vanesse je to její věc ale nemusí jedu schazovat na jedný diskuzi a druhou na druhý víte co myslím přesně to co řekla elizabeth!! *7* *9*
  • simca2

    no a

    no a co ze ma rada obe hlavne ze sem chodi a podporuje ashley proc by to neslo mit rada obe??
  • medousssek

    páááá

    No nic, už je tady zase nuda, tak já du.. mějte se hezky. pááááááááááááá
  • medousssek

    Re: Obě mít ráda může...

    tjn.....to fakt nemusí
  • Obě mít ráda může...

    Obě mít ráda může to jí neberu, ale nemusí Ashley "shazovat" u Vanessy na diskuzi ;)... Ale tak jako mě je to jedno...
  • jessinka666

    Určitě

    Určitě má ke každej vzath jibej Vanessu má radši jak říkal medoussek tak se jí nebudeme na nic ptát hlavní je že sem na Ashley dizkuzi nepíše blbé věci a že se si s nama dobře pokecá !!
  • medousssek

    Re: ok

    njn.. mě to psala do vzkazů: já sem se jí totiž ptala koho má rači a ona napsala ať se na ni nezlobím, ale že má rači Vanessu
  • ok

    ok můžeme se jí na to ještě zeptat, ale tak aspoň nemusí u Vanessy podporovat to, že Ashley na Vanessu nemá a hlavně kdyby měla ráda obě tak tohle neudělá...
  • jessinka666

    To neznamená

    To ale neznamená že nemůže psat do dizkuze Ashley !!
  • medousssek

    Re: Ale

    podle mě prostě nejde mít rád obě dvě... to prostě nejde!!!
  • jessinka666

    Ale

    Nechci se jí zastávat ale třeba někdo kdo chodí na Ashley dizkuzi má ve fankulubu i Vanessu !!Taky má rad obje!!
  • medousssek

    pro všechny

    nespesná má ráda obě.. psala mi to do vzkazůů. víc má ale ráda vanessu Hudgens
  • nicky0012

    tak

    tak hele tak až přijde tak se jí na to ještě zeptáme ne tak třeba má vážně hooodně rýda obě a dělá tob takhle prtž kdyby řekla že ji m ráda na ashley diskuzi tak by na ni byly všichni nštvaní!
  • jessinka666

    TŘEBA

    Třeba má rada obje!!
  • Už se s ní nebavim...

    Mno příště se s ní už nebavim a budu jí ignorovat, asi si jí vymažu i z přátel !!!! *16*
  • jessinka666

    PODLE

    Podle mně je to pěkná přetvářka !! *8* *5* *5* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit