Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • millagros115

    KAždý kdo tu na ní kydá špínu

    BY se měl jít podívat na její verzi Máří Magdalény na Jesus Christ superstar... něco tak dokonalýho už jsem dlouho neslyšela. Ani jeden tón mimo.... ani jeden přešlap.... FAkt, smekám. Včerejší koncertní verze tohoto asi nejlepšího muzikálu všech dob byla úžasná. S AKamilem a Danem jste se perfektně doplňovali... kdyby se to ještě jendou dalo do kupy v týhle alternaci, neváhala ybch ani minutu...:-) *3*
  • angelika.

    Dotaz

    Lidi,prosím poraďte.Jak se jmenuje Bářino první sólový CD?Odpověď mi prosím někdo písněte do vzkazů.Děkuju moc.
    • Re: Dotaz

      to album se nejmenuje nijak,respektive má velmi jednoduchý a prostý název-BáRA BASIKOVá
  • drahousek82

    BÁRO

    AHOJ BÁRO GRATULUJU TI K NAROZENÍ CHLAPEČKA.A AT TI DĚLÁ SAMOU RADOST ASPON JAKO TVOJE DVOJČÁTKA.A NEDEJ NA ZLÉ ŘEČI JSOU TO JEN ZÁVISTIVCI. *3* *4*
    • drivexy

      Re: BÁRO

      Také se připojuji ke gratulaci *14*
  • prisera

    titulek? ---

    jestli brala drogy, je to její věc.
    mě tánhne na 18 a nikdy jsem neměl "žváru v hubě" a nikdy jsem ani nezkoušel drogy. a alkohol mi nic pozitivního nepřinesl (pokud j člověk na sraky po paňáku griotky, nejspíš si dá příště pozor) a vůbec. mám lepší zábavu než vymetat diskotéky, nechat benga aby mě vozily domu zlitýho jak turbus, jít někam, jenom proto abych se ožral, nebo jenom proto, abych ohluchnul nebo se toulat někde po zastávkách jako ta nejhorší lůza, čekající kde co ukradne, aby si mohla koupit dávku. jestli jí to něco přineslo, budiž, ale já to k životu nepotřebuju. a jestli teda tak strašně špatně snáší popularitu, proč se neuklidí a nežije jako normální máma a nestará se o děti? tahle ženská je pro mě nula
  • stariatka

    vše nej

    všechno nejlepší k tvím 46 narozeninám barčo vše nej ahoj *4* *1*
  • ani náhodou

    To si snad dělá srandu, *7* přezpívat od Lucky písničku Nebe to ví. Vždyť to zní strašněěěěěěěěě *5* *8*
    • drivexy

      Re: ani náhodou

      Ony se alternovaly v muzikálu obě, takže je logické, že to Bára nazpívala nikoliv přezpívala. Navíc si myslím, že to od Báry zní mnohem lépe než od Lucky *14*
  • :-O

    já bych chtěla vidět všechny ty z vás, kteří tady píší o Báře, že je ošklivá a podobný nesmyslný poznatky... Musíte být vskutku krasavci a krasavice, zakomplexovaný chudáci, kteří si svoje mindráky léčí urážením druhých! *5*
    • prisera

      Re: :-O

      *16* *8*
      1) to, kdo na koho má jakej názor je neom jeho názor
      2) urážet se nemusí. to je pravda
      3) nemyslim si že jsem kdovíjakej krasavec
      4) zrovna basikovou vzhledově nemusim
      5) ANO TREFENÁ HUSA VŽDYCKY ZAKEJHÁ!
  • je skvělá zpěvačka

    Bára je vážně skvělá profesionálka,
    málokterá naše zpěvačka fakt umí-to co ona! Vy všichni, co kecáte nesmysly, se jděte vycpat a nejdřív se podívejte do zrcadla.....uaaaaaa.... *8*
  • Lesba

    Báro, proč jsi odsuzovala Vladka, když sama jsi lesba ?
    • Re: Lesba

      hele co ti je do toho vubec jestli je lezba nebo neni tobe to muze bejt uplne jedno ja chci hlavne podekovat bare za to ze sem si sni mohla zaspivat ve frydlante....baro kdybysi nevedela tak sme se menovali carmina jo stasne ti dekuju mas opravdu uzasnej hlas nic si stoho nedelej baro oniu sou nuly a ty si nejnej lepsi *4* *4* *4*
      • Re: Re: Lesba

        Nula jsi ty, Darino. Neumíš ani psát česky, je vidět, že máš velice nízké IQ. Tak radši zalez do kouta a nevylézej !
  • Basiková

    Vy všichni, kteří tady píšete, že je Basiková špína a ostuda společnosti, tak všichni jste chudáci! Zaqmindrákovaní, kteří nic neumí. Až dosáhnete toho, čeho ona, tak kritizujte! Chtěl bych vás všechny slyšet, co a jak zazpíváte! Má úžasný hlas, vypracovala se na profesionálku a její soukromý život je jenom JEJÍ věc, do které vám všem není vůbec nic!
    • prisera

      Re: Basiková

      1) basikovou vůbec nemusim - je mi uplně volná
      2) žádnej mindrák nemám
      3) když říkáš, že není ostuda společnosti, co teda je? podle mě je to spíš hlupák. někdy to už vypadalo že chce o děti snad přijít nebo co, že se sebou nic nedělá, pak se zase hnala do zizikovýho těhotenství s menopauzou na hrbu... když nestála doteď o zdravý dítě a teď najednou ryc pic jo? je pravda, že bulvár na každýho hází jenom špínu, ale basiková si to dělá sama a je samej skandál. pro mě je to jenom cizí ženská co chce bejt ve středu dění a tak chlastá, aby byla zajímavá. jestli ty jí obdivuješ, je to jenom tvoje věc. podle mě by se ale celá barča měla raději pořádně chytit za nos
    • Re: Basiková

      Pavle a Tobě zase vůbec nic není do toho, co tady lidé píšou. Každý má stejné právo napsat si zde, jaký má názor a Ty laskavě drž klávesnici. *15* *15* *15*
    • Re: Basiková

      Souhlasím s Tebou Pavle a mám na věc stejný názor!
      Všechny ty odpudivý příspěvky píšou jen zamindrákovaný hovada, který v životě nic nedokázali a jsou plný závisti!!
      Lena
      • Re: Re: Basiková

        Milá Leno, největší hovado jsi tady ty, když toto píšeš o jiných lidech, které vůbec neznáš a neznáš ani jejich pohnutky. Co když třeba Báru opravdu znají ? *9*
        • Re: Re: Re: Basiková

          No, hlavně že ty jí znáš!!! Když tu na ty, co píšou samý odpudivý a sprostý recenze pěješ chválu!! Jsi určitě stejnej jako oni - závistivej, zamindrákovanej, v hlavě seno...
        • Re: Re: Re: Basiková

          I kdyby ji lidi znali, tak nemusí psát, že je špína apod. Kdo se někdy neožral, hoď kamenem. Ať je jaká je, tak zpívá perfektně a kdo ji kritizuje, tak ty bych chtěl slyšet zpívat ....
    • Re: Basiková

      Milý Pavle, já jsem měla za to, že je demokracie a každý má tudíž právo na vyjádření svého názoru, i když se druhým nelíbí. Nebo ne ?
      • Re: Re: Basiková

        Demokracie je sice možnost říci svůj názor, ale není to stejné jako házet urážky a špínu. Basikovou neznám jako člověka, ale jako zpěvačka hodně umí.
        • Re: Re: Re: Basiková

          Pavle, sám Basikovou neznáš, tak proč odsuzuješ lidi za jejich názory. Co když oni ji třeba na rozdíl od tebe znají ? A na vyjádření svého názoru má každý právo, i když se ostatním nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit