Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chraň nás od učitelů hudební výchovy jako paní Nývltová

    chraň nás od učitelů hudební výchovy jako paní Nývltová...člověk neví zda se má smát či brečet. Zenská,vy jste učitelka hudby a neumíte oposlouchat harmonii a tóny?boha svatýho,cože to za trotly odborně vyučuje naše děti a my jim za to ještě platíme.Vážená dámo,černocha či Roma setřesou ze stromu a jistě tyto vlohy od přírody má (podotýkám,oba příklady jsem zvolila nikoliv z důvodu rasismu,ale jako demonstrativní ukázku vaší tuposti).Když nemáte uši,živte se jako kasírka v Delvitě a nese....te se s prominutim do hudby, tím spíše do takových děl, jako zde citujete.Pro začátek zkuste s dětmi nacvičit Ovčáky čtveráky,děcka vám jistě s oposloucháním harmonie pomohou.
  • Báro, dík za vyjádření k"tzv. Vyvoleným."
  • naprostý souhlas

    Dobrý den, Báro, zdravím Vás a vyjadřuji naprostý souhlas s Vašimi názory z pátečního pořadu Uvolněte se, prosím a souhlasím i s Vaším postojem v divadle. Držím palce, ať se Vám v životě daří.
  • Podpora

    Jako otec dospívajích dětí si nesmírně vážím Vašeho postoje. Díky.
  • Názor

    Milá paní Báro, chci Vám touto cestou poděkovat za všechny slušné lidi, kterým záleží na tom co a jak žijeme a co vše se kolem nás děje. Mnoho lidí svět kolem nás takto nevnímá. Jsou slepí, hluší. Další velké procento lidí tuto věc vidí, vnímá, ale Bohužel přiliš si na ni zvykkají, nebo jim přestává vadit. (Něco v duchu odpovědí pana Krause.I když on to tak určitě nemyslel, neboť jeho odpovědi byly limitovány jeho pořadem.) Velmi výstižná byla Vaše věta o celkovém morálním úpadku. Je to hnus, hnus a zase hnus. O to víc si vážím toho, že se ozval člověk (celebrita) od kterého bych to nejmíň očekával. Poraďte však co s tím dělat, jak spojit lidi, kterým zaleží na tom co budeme žít dál a hlavně co a v čem budou žít naše děti, pro které na jedné straně tolik děláme a na straně druhé nám na nich zkrze tyto problémy vůbec nezáleží. Díky, díky. Ozvěte se. Budu vděčný za jednu pouhou větu. Mirek
  • poklona

    Až do dnešního dne jsem se o Vás příliš nezajímal, ale po Vašem včerejším vystoupení v pořadu p. Krauze a po dnešním Vašem vyjádření v médiích, jsem si Vás začal velmi vážit. Asi není jednoduché ve Vaší profesi ustát postoj který jste zaujala, proto dovolte,abych Vám složil poklonu.
  • Zklamala jste mě!

    Báro, velice jste mě zklamala, Váš výrok ohledně Vladka mě šokoval. Nevím jestli Vám vadí, že je gay, že ke talentovaný herec, vynikající tanečník, umí zpívat, vařit...sáhněte si do svědomí...umíte aspoň z poloviny tolik co on?
  • bailine

    Zdravim vas pani Baro! Jiz pred casem jsem vas videla v casopise,ze chodite na hubnouci kuru tzv.,,BAILINE". Jsem z Brna a nevim zda tato metoda tady je.Ted mi bylo 40 mam 5mesicni mimco a u nas uy ten metabolismus tak rychle nepracuje,ykratka rada se pekne oblekam a potrebovala bych nejake kilo jeste shoditproto vas moc prosim o radu,kde bych bailine nasla i v Brne,jestli by to nevedeli u vas v Praze zda je to a kde v Brne. byla bych moc rada, kdyby jste mi napsala. moc dik predem:jinaj vam to moc slusi! R.Hubena Brno.
  • kontakt

    Milá paní Báro, obracím se na Vás s žádostí o pomoc. Jsem učitelka v hudební škole a mimo jiné vedu malý pěvecký sbor, se kterým každoročně chystám ucelené programy, např." To nejlepší ze Suchého" a "To nejlepší z V+W a Osvobozeného divadla" Pro letošní rok, bych ráda nastudovala se svými žáky Váš muzikál Rusalka. Originální nahrávku mám, ale nikde se mi nepodařilo sehnat noty ani instrumentální doprovody. Pokud byste chtěla a mohla nám pomoci, ozvěte se mi, prosím,na mailovou adresu: jara.nyvltova@centrum.cz Přeji Vám pěkný podzim a závěr roku a hodně úspěchů ve Vaší práci. Jára Nývltová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit