Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Otras Bára Basiková aj ako speváčka 

  • von.Karton

    Zpěv neposuzuji, ale jinak je to káráwa světové úrovně.

  • Luxusní zpěvačka, ve zdejším rybníčku absolutně bez konkurence. Na nic si nepotřebuje hrát, o její koncerty je neuvěřitelný zájem, oslovují všechny generace. Pokud vystupuje s Michalem Pavlíčkem a Stromboli, je to na světové úrovni. Současně funguje jako matka tří krásných bezproblémových dětí. Vždy podá špičkový výkon, nemá manýry. Její vystoupení s kultovní skupinou Stromboli byl pro mě vrcholný nádherný zážitek. Že byla pravděpodobně zdravotně indisponovaná, nebylo na jejím výkonu nijak znát, lze to usuzovat pouze z občasného použití kapesníku. Dle spontánního ohlasu všech návštěvníků v sále, to není pouze můj názor. Je velká škoda, že tak výjimečné seskupení nekoncertuje častěji. Pokora, úcta, velké díky. Zdraví a spokojenost, máte krásnou rodinku, Báro.
    *3* *14* *4*
  • Luky1987
    Basiková jako zpevačka, no katastrofa
  • Ta stará maska už neví jak se zviditelnit.Že jí není trapně se svléknout před chlapem o 15 let mladším.Stará bréca... *11* *11*
    • Luky1987
      Souhlas
  • super zpěvačka mám ráda její písničky ale jednu nemůžu sehnat a to z filmu nefnukej veverko
  • Teď jak zhubla o 15 kilo vypadá jak maska.Nikdy nebyla hezká,ale teď má pecku. *1* *2* *15*
  • vypadá jak nafouklá vosková figurína, prostě strašné
  • vše nejlepší k narozeninám
  • Na otázku jestli se nám líbí Basiková nalíčená nebo nenalíčená,odpovídám.Je to jedno,jako maska vypadá pořád stejně ,jestliže se namaluje nebo ne....Nikdy nebyla hezká ženská. *7* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit