Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • největší hajzl!!

    tento člověk je největší hajzl kterého znám to Bush byl nejlepší toto je akorát debil který si myslí bůh ví co prostě ho nesnáším už aby vypadl z té politiky amerika by si zasloužila nějakého normálního republikánského prezidenta a né takového lempla prostě je to hajzl nesnáším ho *8* *8* *16* *16* *10*
    • Re: největší hajzl!!

      Cwo kecas je to ten nejlepsi prezident kteryho si tam mohli zvolit tek pitomej Bush by akorat kreten kterej nedokazal priznat muceni lidi podezrelich z terorizmu tak nekecej!!!! vubec nic o tom newis ty pako!!!!!!!
      • Re: Re: největší hajzl!!

        Jistě až zvoli jineho prezidenta zase:Je nejlepší lepší než obaaamááááá!To je koloběh politické slávy *3*
        • Re: Re: Re: největší hajzl!!

          Obama > Osama *5*
    • Re: největší hajzl!!

      Souhlasím je to hajzl nejsem sice Rasista ale sohlasím!!!!
  • Miluji ho!je tak nádherný!

    miluji ho i love barack obama! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluji ho!je tak nádherný!

      Nechci předceňovat tvou inteligenci ale je dobré zamilovat se do tisíce km vzdáleného prezidenta?Raději běž k volbám *1*
  • Obama fuj!!!!

    Obama je jen člověk který brání celosvětovému míru a ty jeho kydy jsou jen lži!!!! *10*
    • Re: Obama fuj!!!!

      Jo a navíc jak říkal že s těmi co sou v Iráku pudé hezkyzacházet.Hlavně že je američani mučí HNŮSNÝ OBAMA PIČUS. *3*
  • Deception

    K tématu- http://filmy.izdarma.cz/filmy-zdarm a/obama-deception-the-filmy/
  • Svobodná Evropa

    Za nezávislost evropy vůči USA!!!!
    • Re: Svobodná Evropa

      Ano to je správné.Barack Obama...je horší neš Bush a nepochopim jak nekdo muze říkat že je dobrý přitom je to jen floutek v obležení paparákú!!! *3*
  • Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

    Obama si myslí že pomocí nato se USA stane jediným stánem na celém světě a tedy že nejdříve použije armády NATO proti všem kteří členové NATO nejsou a potom když bude dost silný dobyje i státy NATO což jsme i my Češi a naši příbuzní Slováci nedejme se!!!!!!!!! *9* *9* *9*
    • Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

      Mě by zajímalo, jak na tyto názory chodíš.
      • Re: Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

        Mě by zajímalo jestli jsi modrá elektřina *1* *15* *5*
      • Re: Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

        Ja zase nechapu že nechapeš pravdu kombinovanou z fantazií
  • tak to má být

    konečně...Barack Obama,to je čerstvý vzduch!..jako když po flámu otevřeš okno..prostě víš,že to přijde..je pokorný,citlivý,milý,na každý pád muž a věří si!i proto může věřit v tento svět, v budoucnost a milovat ostatní..i proto,že je běloch převlečený za černocha,nebo černoch převlečený za bělocha,i proto kde žil a co prožil, můžeš věřit,že ti rozumí a ví..svět a lidstvo má naději..Obama získal svou šanci,můžeš ji tedy získat i ty!...díky za jeho práci a díky manželce Michelle
    • Re: tak to má být

      silo67 jsi vedle
    • Re: tak to má být

      ..mi tak nejak prijde, ze jste tady skoro vsichni nejaky zkoureny. Priznam se, ze krome svalnatych reci a napumpovani dolacu do chcipajici americke ekonomiky, coz si myslim je kravina na entou, jeste nic nepredvedl. Jo, pozor, krome pojmenovani noveho nepritele na pristi obdobi, kterym se stal Iran...........Jste jak maly deti, kterym se rozdavaj lizatka a muzete se pominout. Vemte rozum do hrsti..... *9*
      • Re: Re: tak to má být

        Víte CO by mě zajímalo? KAM chodíte na tyto "názory". Je NUTNÉ nejprve něco skutečně VĚDĚT, a teprve potom něco tkového psát. Vůbec se nedivím, že jakýmkoli fanatikům nefandí. Ať jsou odkudkoli. (11. září...)Pokud někdo má v úmyslu vynutit si SLEDOVANOST SILOU a JAKÝMKOLI nátlakem, je to jeho problém!
        Ale pak se nemůže divit! Už Švejk říká:
        "Zabili jste mi strejčka, dostanete přes držku! Válka bude, to je jistý... atd"
        Už si nevzpomínám přesně. Ale když už sem chceš psát, měl bys alespoň znát pravopis!
        Netvrdím, že radar u nás je VˇALEČNÝM krokem. Ne, že bych ho podporoval, ale
        vím k JAKÉMU účelu především je. Ten moc s Iránem atd. společného nemá. Zamyslíte swe nejprve nad POLOHOU ? Pak se teprv dá
        přemýšlet nad ÚČELEM !
        • Re: Re: Re: tak to má být

          A (znovu nechci spochybňovat vaši jistou inteligenci pane Pytláku) ale jak můžete vědět proti komu je radar namířen američané jsou proslulí tajnůstkáři co tak Oblast 51 neví se jestli se tam testují super stroje nebo je tam základna UFO stejně tak by určitě byl i utajen radar u nás v krásných brdech.Možná pracujete někde v BIS odboru zahraniční spolupráce s CIA ale máme tedy věřit jestli z radaru rázem nevyroste raketové silo nebo základna UFO?
        • Re: Re: Re: tak to má být

          Pane pytláku možná že tu někdo nezná pravopis ale (nechci podceňovat vaši jistou inteligenci a zručnost) ale je vidt že vaše určitě jemné ručky jaksi neumějí psát na klávesnici. *5*
      • Re: Re: tak to má být

        To beru osobně JiFe myslíš si o nás že jsme nějácí týpci a kouříme mariuhanu??!!!Tak to ne já ti něco povim!Náhodou mi připadá že si spýš ty trochu skouřený a jestli tím urážíš MĚ!!!!!
  • projev

    Zrovna teď jsem se znovu dívala na celý projev Baracka Obamy z Prahy.Vypadá to,že Barack chce skutečně se světem něco dělat.Snaží se a myslím,že mu většina lidí fandí(včetně mě).Je to velmi zajímavý člověk a jeho projevy mají smysl.Pokud jste ještě jeho projev neviděli,podívejte se.Budete nadšeni stejně tak jako jsem nadšená já. *5*
    • Re: projev

      Také jsem se díval na projev Baracka Obamy a nepřipadalo by mi že mluvil pravdu!!!!A jestli někdo spochybňuje pravdu jako TY!!!!!Tak může být klidně třeba tajemníkem toho Obamy!!!A jestli se ti ten projev tak líbil tak se ani nedivím že si nezpozorovala to že lže jelikož si byla omámena tím jak si vykračoval za ten pultík jako nějaký kníže!!!!!!!
      • Re: Re: projev

        Proč bych se měl dívat na nějakého huberňoura který řekl pár slov aby upoutal na sebe pozornost.Stokrát fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůjjjjj!!! *15*
        • Re: Re: Re: projev

          Jestli jsi fakt neviděl ten jeho projev, tak jak ho můžeš kritizovat.
          • Re: Re: Re: Re: projev

            A znovu jak může modrá elektřina psát na klávesnici? *15*
          • Re: Re: Re: Re: projev

            Ten projev je velká blbost.Nemusím se ani na něho dívat.Dívají se na něho jenom vymaštění blbové!!!!
  • usa

    NÁHODOU JE TO KRÁSNÝ PÁR A FANDÍM JIM!!!co se týče romů,tak ty bych nevolil
  • Obama

    Já si myslím že i nějaci cigáni byli lepší než ti naši blbečci v parlamentu! *5* *3*
    • Re: Obama

      nebud naivní,neznáš cigány jaký doopravdy jsou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit