Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama

    Někdo ho soudí jen kvůli tomu že je jiné rasy.No a co pořád si myslím že je lepší ne Hilary Klintnová!!Bush akorát posílal rakety do Avganistánu,ale Obama se tomu snaži zabranit.Bush akorát pořát rozhazoval peníze do zbytečných věci.Ale Obama je jinej!Nej.JOO AMERIKA! *14* *5* *4*
    • Re: Obama

      jo tak to je pravda.ja poslouchala ten jeho projev.nevim k cemu nam je prezident v cr kdyz rozhoduje o blbostech.obama je v tej americe alespon k nejakym vecem ale ty nasi blbci v parlamentu to je des
      • Re: Re: Obama

        No jo, ale ty to nezměníš chudáčku že?
  • Obama

    Obama je nejlepší prezident na celém světě i když není náš !! *14* *8*
    • Re: Obama

      Všichni žijete ve feudalizmu a starověku.Obama vládne hůř než absolutistický panovník Karel II. *10*
  • Obama

    Hele ťeď jsem se dokoukala na ten jeho projev myslím že takovýho prezidenta by si měly přát všechny státy! OBAMA! OBAMA! *4*
    • Re: Obama

      Jen ze začátku, Obamova popularita klesla na necelých 60%
    • Re: Obama

      OBAMA????Ten vejtaha???Je děsnej a strašnej horší prezident by faktg nemohl byt *5* A co máš z toho jeho projevu?HOVNO *15* *15*
      • Re: Re: Obama

        No jo tak to si frajer ale myslis si to jenom ty *1*
        • Re: Re: Re: Obama

          No jestli je cca 5 000 000 lidí takzvané "jenom ty" tak to si také myslíš "jenom ty" (a ještě samozřejmě pár bezvýznamných nul jako jsi ty)
        • Re: Re: Re: Obama

          ty drzoune falešnická!!!!Já mm velký respekt a jakýsyk co nechce představit své jménu bude MĚ!!!!upozorňovat že sy to myslím jenom ja ať žije Alžběta II.!!!! *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Obama

            s alžbětou 2 jdi do prdele ta omezeně vládně ve velké británii a kanadě zatím co barack obama v USA
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Ty si nevystudoval zeměpis?Ještě jako královna Británie je v čele celého Brit. Spol. Národů a ještě je tu Austrálie a další menší zemičky.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Nahodou si myslýš že jako asi obama je diktátor a že má neomozenou moc???trochu přemýšlej na co je americký parlament asi aby obamovi podstrkoval kuřata pod nos a radil mu jakou si má dát přílohu?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Ale můj milý andílku.Angličané přecy do vlády Jiřího III.vládli v Americe ne?Holubičko moje *1*
          • Re: Re: Re: Re: Obama

            Hej!!!!Souhlasím s autorem doktor!!!OBAMA je pouhá loutka!!Jako byl Ludvík XIII.v náručí Richeuliea.Hele co na Obamovy vidíte i Bush byl lepší než on i když neměl zrovna vivinuté iq...ať žije Alžběta II.!!! *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Hele antianděl a já si NEmyslím že ty jsi nějaký děd vševěd jak si myslíš TY a další hrstka bezvýzamných nul jako jsi ty samozřejmě.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              hele já si myslí že obamu nemáte rádi z rasistických duvodu protože je už dlouho známo že češi jsou rasisti *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

              Souhlasím s anonym Obama je pouhá lotka!!!
        • Re: Re: Re: Obama

          omyl, těch lidí by se našlo víc.. Obama je jen další loutka americký expanzivní politiky.. i když... šance by tu i byla.. :)
  • Volba

    Radši bych voli Mack Kejna než toho OBAMU.a vůbec proč ztoho že jeden prezidentek přijede do Prahy dělají všichni takový poprask? *7*
    • Re: Volba

      jo jasněě....Co by to bylo kdyby ho tu třeba střelili no?tenhle stát by myslím nikdo neměl rád...nejmocnější muž světa a umřel by v Čr...hrozná představa....právě proto dělal všichni ten povyk...aby nedošlo k tomu...
      • Re: Re: Volba

        No, tak, já si myslím že by to mělo stejné následky jako incident v Sarajevu roku 1914 ale ano ty dvě miliardy lidí by nás zbožňovaly a po tom co by náhodou světovou válku vyhrála "anti-USA" alliance bylo by to památné místo *1*
      • Re: Re: Volba

        tohle je názor hodný člověka s vymytým mozkem, opravdu :).. kdyby ho tu sejmuli, pak tenhle stát zbožňujou nějaký dvě miliardy lidí, kteří žijou mimo propagandu USA (Čína, Rusko, Pákistán, Irán, atd.) *1*
  • Barack Obama nový prezident USA

    Barack Obama je opravdu hustej *5*
  • Amerika může jásat

    Obama je chytrý a rozumný člověk a jistě bude lepší prezident než byl Busch, který si myslel, že je pánem světa. Obama myslí na to, co bude dobré pro Ameriku a tak to má být.
    • Re: Amerika může jásat

      Hahaha tady má někdo žalůdek místo mozku hahaha tak co může být lepší pro USA než mít na dlani celý svět hahaha tak tenhle vtip mě opravdu dostal *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Amerika může jásat

      prej Busch *1* *1* *1* to je mooc...jinak Obama je fakt borec... *14*
  • Barackova cesta

    Milí přátelé,Barack bude prezidentem vizionářem.Má schopnost předvídat věci budoucí.Má velkou emocionální sílu,dovede na své cestě snášet zkoušky a kritiky.Jeho vize mu dávají předpoklady pro velikost.Tento člověk se dokáže podívat na situaci z obou stran.Je to chápající a účastný člověk.A hlavně:v urovnávání sporů má předpoklady být nedostižný *3* .Baracku,svět tě potřebuje!!Buschova politika nám dala možnost vidět,že americký prezident,má možnost skutečně ovlivnit celý svět. *4*
    • Re: Barackova cesta

      coooooooo máme to chápat že Obama je osoba z nadlidskými schopnostmi?!oooooo musíme se klanět *7* *7* *7*
  • Američan

    měl by někdy vyhrát opravdový Američan,ale to asi těžko,když je ti Románi a Germáni téměř všechny povraždili
    • Re: Američan

      No tak já si myslí jestli by je ti kolonisté Britové Francouzi a Španělé nepovraždili tak tam dodnes vládnou kmeny čerokiové a irokézové *15*
  • jo

    hej málo ho zbožňuju!co já bych dal za takového prezidenta..bush je magor a konečně odtankuje..;)jupííí *8*
  • .....

    di te do piče , obama určitě bude lepší prezident než starej kripl Bush . A vy zasraní rasisti mi muzete vylízat prdel píči náckovský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit