Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvěk Tvůj otec jste nezablokovali neb jej psal nějaký zmetek provokater ,který nehodnotí to že pan Obama se tal politikem a presidentem férově nikoliv z nějakých voleb českých kandidádů kteří stalí všichni za knihovnoˇ.dle toho je i sutuace v České republice taková že uřednice si lakují nehty a od jedné posílají k dalším i v případě když chcete novou legitimaci občana rodilého na MOravě v Československu ,jedna uředníce ve Slavičíně vyplní lístek ato ještě ji musím poprosit neb mám špatný zrak a brýle ,ta mě poslal do LUhačovic,kde zrovna nebyli dvě uřednice v kanceláři když jsem tam přišel jedna si lakovala nehty a druhá rty ,ta jedna mně pak vyfotila s plno řečma nejsem hvězda tak jak fotí nemám nato peníze na nějaké drahé comjutrové průkaz občana nejsem ani nadšenec Billa Gattese neb jeto darebák umělé in teligence nicnedělán í co zničil svět Compjutry a psychozami abav z množství informací světu od stran světa různých lidí.pak mně ještě poslal azaplatit kde byli opět dvě uřednice co nic nedělali a občanský průkaz si uschoval někod večer když jsem si nabíral vodu u studánky s minerální vodou a alkohol nepiji vůbec takže jezdil jsem nakole,al euž je zima a auto nemám nemám peněz jako vy jeto tak těžké pochopit netoužím být policajtem neb mám odpor k uniformovaným idiotům z doby totality a jsou to stejní hnupy jako policajti všude na světě .Na slovensku mně chtěli dát pokutu že jsem neměl na poklidné silnici přilbu nakolo ,kdežto v New Xourku kd ejezdí patrový autobus bez střechy nemají helmy ač je tam sto násobně větší provoz nežli vrici Slovenska na cestě druhé kategorije mezi Trenčínem a Novým Msestem ale ukradené horské kolo mne nenašli tak bezte doriti i s falsováním jmen is prukazy jak si je vyrábíte pro fízly nejsem ani fízl aby jsem se staral o bezpečnost boháčů vco si nakradli nejvíce podvody a spekulacemi vtom je kapitalismus svinstvem.
    jedině pan Putin a Vladimír Uljanov byli spravedliví a měli uspěch v politice k prospěchu všech lidí.
  • Hnupe jsi mladší nežli já neb jsem rok 1960 narození ale nemám finanční příjem ani socialní dávky jste pakáž s mobili notbouky a neumíte říct ani dobrý den jak lezete do Metra v New Yourku kde s idiotem policajtů z New Yourku se fotil tak akorát bolševik a komunista z česka jehož pancharti žijí v New Xourku a on bolševický důchodce totalitního systém u čssr sportu co vživotě nepracoval s takovou politikou táhněte dorici když komunisti systému čssr se mají finančně nejlépe .
    Španělé Vám třídí odpad v New Yourku to není normální ,neb tolik občanů USA nemá práci a dělali byto rodilí občané tak tam je asi taky velká korupce že nějaký IR má firmu na odpad v New Yourku .
    Jste fakt pakáž politiků mozkem mimo lid a jeho finanční potřeby k životu a ne k přežírání v supermarketech nebo zmetky sportovních hader a obuvy z čín y to nechci ani já nějakou hnusnou čínu a její následky chudoby pro lidi i na vašem kontinentu po USA netoužím jste nevzhlední lidi .


    Brachtl
  • Obama je ubozak, mala uplakana devacka. Div ze nezacal chlastat. Nic nedokazal, a nedokaze. Jen si pred telkou vytaci sve ego a doma breci a ma deprese. Obamo, zdej to, vezmi revolver a odpal jsi svou pustou hlavu. dekuji. Post scriptum : Jsi zlomeny clovek, co nerozumi ekonomice, politologii a sve rodine.
  • Happy Birthday Barack :)
  • almen
    Přeju vám všechno nejlepší a hodně zdraví .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3*
  • Happy birthday too you happy birthday too you happy birthday Barack Obama :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :D
  • Hush my litlle subhuman, i daresay you have been always retarded since you've left kindergarden. So best what you can do in this situation, just shutup.
  • ju hef ugly mum whuu saks dyks for tu dolars
  • Myšleno Jenny.
  • Ty kurvo!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zhyň v pekle!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Blbe...
  • Ať žijí Spojené státy Americké! ať zhnije Česko!
  • Pýtal sa ťa niekto na niečo tie český k*kot?!
  • Dögölj meg, te szláv cseh szuka vagy!
  • Ty jsi dobrej debil:DDDD to je jako kdyby si sváděl na všechny prezidenty na světě že nedokážou přemluvit Rusko aby vrátilo Ukrajině Krym:DDDD prober se twl
  • Je to ustrašenec který není dodnes schopný donutit Rusko aby vrátilo Ukrajině Krym! Měl by se nad sebou zamyslet!
  • óóó baba obamáááá, óó ba óó ba obamááá,
    óóó baba obamáááá, óó ba óó ba máááááá!

    Very gud! Ju haf wejk up end destroj kepitalism_"!
  • Obama je nasše opiška a mi ho milovat everidai 24-7 all dai, you šut up and suk my big dyk. You are just another human trash and should be annihilated
  • óóó baba obamáááá, óó ba óó ba obamááá,
    óóó baba obamáááá, óó ba óó ba máááááá!

    dej nááám vlááádče óóó mocnýýý,
    déééj se nááám óóó pó oz nááát,
    déééj se nááám póóóznááát,
    dej vládče óóó nááááááááš!
    *1* *1* *1* *1* *1*
    666 666 666 666 666

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit