Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Kam kráčíš Ameriko

    Jo, jo, mít za prezidenta secon hand to by se ti líbilo sekáči?!?!?! *16*
  • Re: Re: Re: Kam kráčíš Ameriko

    A já má odlišný názor...NEKŘIČ RVEŠ MI UŠI!!!
  • Re: Re: Re: Kam kráčíš Ameriko

    Moje milá Anetko jestliže na nás ukazuješ svým nepochybně nalakovaným prstíčkem že jsme rasisté tak třemi prsty ukazuješ na sebe Holubice zlatá vystavená v Atlantidě
  • Re: My

    Co se budeme bavit o tom že?Když si obyvatelé USA také o sobě myslí že jsou prvotřídní národ smetánky cpoucí se hamburgerama že? *15*
  • Re: Američan

    No tak já si myslí jestli by je ti kolonisté Britové Francouzi a Španělé nepovraždili tak tam dodnes vládnou kmeny čerokiové a irokézové *15*
  • Re: Amerika může jásat

    Hahaha tady má někdo žalůdek místo mozku hahaha tak co může být lepší pro USA než mít na dlani celý svět hahaha tak tenhle vtip mě opravdu dostal *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Volba

    No, tak, já si myslím že by to mělo stejné následky jako incident v Sarajevu roku 1914 ale ano ty dvě miliardy lidí by nás zbožňovaly a po tom co by náhodou světovou válku vyhrála "anti-USA" alliance bylo by to památné místo *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

    Hele antianděl a já si NEmyslím že ty jsi nějaký děd vševěd jak si myslíš TY a další hrstka bezvýzamných nul jako jsi ty samozřejmě.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Obama

    Ty si nevystudoval zeměpis?Ještě jako královna Británie je v čele celého Brit. Spol. Národů a ještě je tu Austrálie a další menší zemičky.
  • Re: Re: Re: Obama

    No jestli je cca 5 000 000 lidí takzvané "jenom ty" tak to si také myslíš "jenom ty" (a ještě samozřejmě pár bezvýznamných nul jako jsi ty)
  • Re: Obama

    Jen ze začátku, Obamova popularita klesla na necelých 60%
  • Re: Re: Obama

    No jo, ale ty to nezměníš chudáčku že?
  • Re: Re: Re: Re: projev

    A znovu jak může modrá elektřina psát na klávesnici? *15*
  • Re: Re: Re: tak to má být

    A (znovu nechci spochybňovat vaši jistou inteligenci pane Pytláku) ale jak můžete vědět proti komu je radar namířen američané jsou proslulí tajnůstkáři co tak Oblast 51 neví se jestli se tam testují super stroje nebo je tam základna UFO stejně tak by určitě byl i utajen radar u nás v krásných brdech.Možná pracujete někde v BIS odboru zahraniční spolupráce s CIA ale máme tedy věřit jestli z radaru rázem nevyroste raketové silo nebo základna UFO?
  • Re: Re: Re: tak to má být

    Pane pytláku možná že tu někdo nezná pravopis ale (nechci podceňovat vaši jistou inteligenci a zručnost) ale je vidt že vaše určitě jemné ručky jaksi neumějí psát na klávesnici. *5*
  • Re: Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

    Mě by zajímalo jestli jsi modrá elektřina *1* *15* *5*
  • Re: Miluji ho!je tak nádherný!

    Nechci předceňovat tvou inteligenci ale je dobré zamilovat se do tisíce km vzdáleného prezidenta?Raději běž k volbám *1*
  • Re: Jsi hvězda Baracku!

    A známe nějakého Jirku Křoví? *9*
  • Re: Barack Obama!

    Pochybuji že by Američané zvyklí na komfort a jednoduchost by psali i am místo zkráceného i´m *14*
  • Re: Re: Re: Jsi hvězda Baracku!

    Ne ne hihi *15* Obama se bojí děsivého scénáře z Call of Duty: Modern Warfare 2 *15* hihi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší