Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Američan

    měl by někdy vyhrát opravdový Američan,ale to asi těžko,když je ti Románi a Germáni téměř všechny povraždili
    • Re: Američan

      No tak já si myslí jestli by je ti kolonisté Britové Francouzi a Španělé nepovraždili tak tam dodnes vládnou kmeny čerokiové a irokézové *15*
  • Barackova cesta

    Milí přátelé,Barack bude prezidentem vizionářem.Má schopnost předvídat věci budoucí.Má velkou emocionální sílu,dovede na své cestě snášet zkoušky a kritiky.Jeho vize mu dávají předpoklady pro velikost.Tento člověk se dokáže podívat na situaci z obou stran.Je to chápající a účastný člověk.A hlavně:v urovnávání sporů má předpoklady být nedostižný *3* .Baracku,svět tě potřebuje!!Buschova politika nám dala možnost vidět,že americký prezident,má možnost skutečně ovlivnit celý svět. *4*
    • Re: Barackova cesta

      coooooooo máme to chápat že Obama je osoba z nadlidskými schopnostmi?!oooooo musíme se klanět *7* *7* *7*
  • Obama

    Obama je nejlepší prezident na celém světě i když není náš !! *14* *8*
    • Re: Obama

      Všichni žijete ve feudalizmu a starověku.Obama vládne hůř než absolutistický panovník Karel II. *10*
  • Obama

    Já si myslím že i nějaci cigáni byli lepší než ti naši blbečci v parlamentu! *5* *3*
    • Re: Obama

      nebud naivní,neznáš cigány jaký doopravdy jsou
  • usa

    NÁHODOU JE TO KRÁSNÝ PÁR A FANDÍM JIM!!!co se týče romů,tak ty bych nevolil
  • Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

    Obama si myslí že pomocí nato se USA stane jediným stánem na celém světě a tedy že nejdříve použije armády NATO proti všem kteří členové NATO nejsou a potom když bude dost silný dobyje i státy NATO což jsme i my Češi a naši příbuzní Slováci nedejme se!!!!!!!!! *9* *9* *9*
    • Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

      Mě by zajímalo, jak na tyto názory chodíš.
      • Re: Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

        Mě by zajímalo jestli jsi modrá elektřina *1* *15* *5*
      • Re: Re: Češi!Slováci!Nedejte se!!!!

        Ja zase nechapu že nechapeš pravdu kombinovanou z fantazií
  • Hnupe jsi mladší nežli já neb jsem rok 1960 narození ale nemám finanční příjem ani socialní dávky jste pakáž s mobili notbouky a neumíte říct ani dobrý den jak lezete do Metra v New Yourku kde s idiotem policajtů z New Yourku se fotil tak akorát bolševik a komunista z česka jehož pancharti žijí v New Xourku a on bolševický důchodce totalitního systém u čssr sportu co vživotě nepracoval s takovou politikou táhněte dorici když komunisti systému čssr se mají finančně nejlépe .
    Španělé Vám třídí odpad v New Yourku to není normální ,neb tolik občanů USA nemá práci a dělali byto rodilí občané tak tam je asi taky velká korupce že nějaký IR má firmu na odpad v New Yourku .
    Jste fakt pakáž politiků mozkem mimo lid a jeho finanční potřeby k životu a ne k přežírání v supermarketech nebo zmetky sportovních hader a obuvy z čín y to nechci ani já nějakou hnusnou čínu a její následky chudoby pro lidi i na vašem kontinentu po USA netoužím jste nevzhlední lidi .


    Brachtl
  • Smradlavej usatej moslim vrah zlocinec na urovni Hitlera,Stalina,okamzite postavit pred mezinarodni soud kde budou rozhodovat lidi ne skorumpovani soudci a jeste nobelova cena miru!! Fuj hnus tahle cena nema hodnoty ani kureciho lejna!
  • Vy české k*rvy! jaké máte právo urážet krále USA vy mrdky,špíny české! ať vás Hitler zabije vy k*rvy!!!
    • Ale jo, hlavně že píšeš česky.
    • Ty kurvo!!!!!!!!!!!!!!!!
      Zhyň v pekle!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Myšleno Jenny.
    • Obama je nasše opiška a mi ho milovat everidai 24-7 all dai, you šut up and suk my big dyk. You are just another human trash and should be annihilated
      • Dögölj meg, te szláv cseh szuka vagy!
  • Obama fuj!!!!

    Obama je jen člověk který brání celosvětovému míru a ty jeho kydy jsou jen lži!!!! *10*
    • Re: Obama fuj!!!!

      Jo a navíc jak říkal že s těmi co sou v Iráku pudé hezkyzacházet.Hlavně že je američani mučí HNŮSNÝ OBAMA PIČUS. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit