Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji ho!je tak nádherný!

    miluji ho i love barack obama! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluji ho!je tak nádherný!

      Nechci předceňovat tvou inteligenci ale je dobré zamilovat se do tisíce km vzdáleného prezidenta?Raději běž k volbám *1*
  • Největší hajzl!!

    A co dělá Obama nic ....proste byl lepsi Bush to je muj nazor a ten mi nikdo vzit nemuze proste nesnasim Obamu a vzdycky ho budu nesnaset taky nwmm co se sere cernoch do Americké kandidatury na prezidenta do ted tam byli samí běloši a naráz tam vrazí černocha....a ještě k tomu toho největšího debila
    • Re: Největší hajzl!!

      Příteli-Gotrio nesaháš panu prezidentu ani
      po kotníky *13*
  • Příspěvěk Tvůj otec jste nezablokovali neb jej psal nějaký zmetek provokater ,který nehodnotí to že pan Obama se tal politikem a presidentem férově nikoliv z nějakých voleb českých kandidádů kteří stalí všichni za knihovnoˇ.dle toho je i sutuace v České republice taková že uřednice si lakují nehty a od jedné posílají k dalším i v případě když chcete novou legitimaci občana rodilého na MOravě v Československu ,jedna uředníce ve Slavičíně vyplní lístek ato ještě ji musím poprosit neb mám špatný zrak a brýle ,ta mě poslal do LUhačovic,kde zrovna nebyli dvě uřednice v kanceláři když jsem tam přišel jedna si lakovala nehty a druhá rty ,ta jedna mně pak vyfotila s plno řečma nejsem hvězda tak jak fotí nemám nato peníze na nějaké drahé comjutrové průkaz občana nejsem ani nadšenec Billa Gattese neb jeto darebák umělé in teligence nicnedělán í co zničil svět Compjutry a psychozami abav z množství informací světu od stran světa různých lidí.pak mně ještě poslal azaplatit kde byli opět dvě uřednice co nic nedělali a občanský průkaz si uschoval někod večer když jsem si nabíral vodu u studánky s minerální vodou a alkohol nepiji vůbec takže jezdil jsem nakole,al euž je zima a auto nemám nemám peněz jako vy jeto tak těžké pochopit netoužím být policajtem neb mám odpor k uniformovaným idiotům z doby totality a jsou to stejní hnupy jako policajti všude na světě .Na slovensku mně chtěli dát pokutu že jsem neměl na poklidné silnici přilbu nakolo ,kdežto v New Xourku kd ejezdí patrový autobus bez střechy nemají helmy ač je tam sto násobně větší provoz nežli vrici Slovenska na cestě druhé kategorije mezi Trenčínem a Novým Msestem ale ukradené horské kolo mne nenašli tak bezte doriti i s falsováním jmen is prukazy jak si je vyrábíte pro fízly nejsem ani fízl aby jsem se staral o bezpečnost boháčů vco si nakradli nejvíce podvody a spekulacemi vtom je kapitalismus svinstvem.
    jedině pan Putin a Vladimír Uljanov byli spravedliví a měli uspěch v politice k prospěchu všech lidí.
  • Barack Obama

    Barack Obama.........
    je skvěli.prezident.lepši než vaclav klaus
    aj
    ale pan vaclav havel dramatik,,,,,,,,,,
    nejjjjjjjjjjj lepši českej prezident *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Barack Obama

      ahoj si píšu-
  • Narozeniny

    Vše nejlepší k 50 narozeninám.
    • Snad uz nebudeme muset blahoprat k 51 :p *16*
  • Barack Obama

    BARACK OBAMA
    JE LEpší než
    Gotrio....................... ...
    supr muž
    barack obama *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Barack Obama

    BARACK
    OBAMA Skvělí
    nejjjjjjjjjjjjjjjjjj sexy prezident zbožnuju ho mocmoc a fandim...............je mladej šikovnej
    .,,,,,,,,,,,,,,,,pracovitej............. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jó!!!!!!!!

    Ať žije Ludvík XIV.!!!!!
  • miluju ameriku *4* *3*
    • Nenávidím ameriku !!!
  • Obama is the best

    He is the best president in this time. All states have very big mess in their countries. OBAMA IS THE BEST!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit