Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S martinem vám to moc moc moc sluší, doufám že vám to vydrží. Jinak ste se mi líbila v ordinaci. J ste strašne dobrá herečka(martin trnavský taky)
  • Jste moje nejoblíbenější herečka a myslím,že vám nejvíc sluší rovné vlasy jako jste je měla v Ordinaci *3*
    • Me se libi vzdy kdyz je nejaky prodalem jak si hraje s vlasama.je proste uzasna
  • Chtela bych te moccc videt osobne. Jeto moje prani ale nevim jestli se mi vyplni. Doufam ze ano. Tak ahoj
  • Ahoj jsi moje nejoblybenejsi herecka. V ordinaci v ruzove zahrade 2 jsi hrala bezvadne. Byla jsem rada ze jsi chodila s honzou. Pa
  • Baro jste uzasna.co bych dala za to vas videt osobne.je to muj sen
  • Tak bych moc chtela videt baru osobne.nevite nekdo kdy?co bych za to dala.mam vas rada baro.jste uzasna.hodne stesti
    • A co takhle sednout na vlak do Prahy nebo někam kde Bára hraje v divadle?
      • Bara hraje v budejovicich v jihoceskem divadle.jela bych jen kdybych ji mohla pozdravit.jinak ne..bylo by to pro me jeste horsi
  • Bara je uzasna
  • Zdravim vas Baro:-).Doufam ze,vas timto nejak neurazim?ze vas to alespon trochu potesi?:-).I kdyz jste treba mela v zivote,v lasce smulu na vasi krase to nedalo nejak znat.Ja vim ze,krasa neni vse.Ale,uprimne chci rict ze- Vy Baro jste opravdu sympaticka,krasna,hezka,i sexy !! Libite se mi !! A i kdyz to nemuzu byt ja,tak vam fandim a drzim pesti:-).At se i brzy uzdravite a at i potkate toho praveho.Vas odivovatel Robin
  • stephanie09
    Dnes jsem byla v Brušperku na představení Na mělčině a bylo to super a můj zážitek jsou podpisy od Ivy Janžurové, Sabiny Remundové, Báry Munzarové a Miroslava Vladyky. SUPER ZÁŽITEK Opravdu super *4*
    • hudy
      Souhlasím, tohle představení je také moc hezké! *14*
  • Paní Munzarová přeju Vám k dnešním narozeninám všechno nejlepší hodně zdraví štěstí a lásky v novém Roce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit