Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preji vsechno nejlepsi k narozeninam *4*
  • Moc krásné a příjemné kulaté narozeniny přeje Kamil. Hlavně to zdraví. Jste moc a moc sympatická žena a doufám, že se spolu ještě někdy setkáme. Mám společnou fotografii s Vám z divadla Kalich. Tenkrát jsem se tam s Váma vyfotografoval i s panem Trnavským. Jinak také přeji také i štˇastný nový rok 2012. Zdraví Kamil *14* *14* *14*
  • hudy
    Také vše nejlepší, hlavně zdraví, pohodu a úspěchy!
    hudy
  • Milá Baruško ,
    Všechno nejlepší k vašim narozenínám , hodně zdraví , štěstí , lásky..
    Ze ♥ přeje faninka Hanča Marešová
  • Dalibor-77
    Vše nejlepší přeji *3*
  • www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008083001
  • jejky,moc se omlouvám-popletlajsem nemoci-juj,to se stydím. Ale i tak,možná je pomoc v oblasti doplnění některých chybějících látek v těle
  • Dobrý den.Nevim,kam jinam bych to pro vaší maminku mohla napsat.Je to výňatek z článku Mrtví lékaři nelžou (1)
    25.08.09 Dr. Joe Wallach "Další mýt se týká Alzheimerovy nemoci. Přestože před padesáti lety byla Alzheimerova nemoc u lidí neznámá, trpí dnes touto nemocí každý druhý Američan ve věku nad 70 let. Za doby mých studií veterinářství jsem se učil, že je možno tuto nemoc u vepřů vyléčit zvýšenými dávkami vitamínu E spolu s rostlinným olejem. V červenci roku 1992 publikovala kalifornská universita v San Diegu zprávu, kde se mimo jiné uvádí, že vliv Alzheimerovy nemoci u lidí je možno zmírnit zvýšenými dávkami vitamínu E.
    • Vy jste s ni foceny.je to muj sen
      • Re: Re: Jenny

        Díky!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit