Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lady.janulka

    Barunce k Velikonocům

    Milá Barunko,Přeji vám,krásné prožití velikonočních svátků a bohotou pomlázku.A ať vás kluci moc nevyšlehají.Jinak ať si mě ,,nepřejou'' :-D JČ.
  • Vše nej!!!!!!!!!!

    Verunkaa
    Milá Baruško,přeji vám k těm dnešním narozeninám všechno nejlepší hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,ab y vás dále nabíjela energií Anička a to samé přeji i do nového roku hodně zdraíčka pro celou rodinu,štěstíčko,abyste si v příštím roce mněla alespoň chvilku na to si zasporotvat aby jste potom byla tím šťastnější tak vám tedy do nového roku a k dnešním narozeninám přeji všechno nej nej nej mám vás hrozně moc,moc,moc ráda
    *14* *14* *14*
    • Re: Vše nej!!!!!!!!!!

      Přeji všechno nejlepší k narozeninam Barunko!!
    • Barunka je ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

      Milá Barunko,jste má neoblíbenější herečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!.A ještě dodatečně všchno nej k narozkám.Jste mo hezká????.Jako vaše Anička.nASHLEDANOU,SNAD SI TO PŘEČTETE.poZDARV VÁM posíká anetka.
  • hudy

    Přání

    Milá Barunko, vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hlavně pevné zdraví, radost z nejbližších a splnění všech Vašich přání!

    P.S. Velice zajímavá shoda náhod, máte narozeniny ve stejný den jako Daniela Šinkorová, hrozně mě to překvapilo. *4*
  • fredas

    narozeniny

    preji vam vsechno nejlepsi k narozenim hodne stesti zdravy a lasky! a mnoho uspechu do noveho roku
  • Barbora Munzarová

    Milá Barborko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • lady.janulka

    Barunce k Narozeninám

    Pro Paní B.M. Barunko,takže já vám přeji k těm vaším dnešním narozeninám Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,sp okojenosti,úspěchů a vitality,a také vám přeji abyste měla spusty krásných rolích.A i nenadále nás s nima těšila.:-) Dále vám přeji abyste byla v životě šťastná.:-) a splnilo se vám všecičko coste si kdy přála. Protože vy si to štěstí jednoznačně zasloužíte! :-) Pro mě jste a prostě budete vždycky nejlepší! :-) Jinak 38 je krásný věk,tak doufám že ty své dnešní krásné narozeniny pořádně oslavíte! :-) Mám vás strašně moc,moc ráda.A Ještě jednou všecko nej,nej,nej.J.Č
  • hudy

    Bára v rozhlase

    Carlo Goldoni: Kavárnička
    Komedie Kavárnička italského dramatika Carla Goldoniho se odehrává v prostředí, které autor důvěrně znal, na ulici jeho rodných Benátek. V útulné kavárně dobráckého pana Ridolfa se scházejí mistrně odpozorované typy Benátčanů - klevetný šlechtic, hazardu propadlý kupec a jeho nešťastná žena, půvabná tanečnice i falešný hrabě. Kavárničku v nastudování režisérky Hany Kofránkové vysílá Český rozhlas 3 - Vltava v sobotu 5. prosince ve 14.00 hodin. V hlavních rolích uslyšíte Miloše Hlavicu, Michala Pavlatu, Davida Novotného, Ivana Trojana, Barbora Munzarovou a Magdalénu Borovou.
  • Photo

    Ahoj, nemáte nějaké foto, kde je s dcerou??? díky :)
    • martasik37

      Re: Photo

      jj..ale je ta fotka starší..=)
  • elisenka

    Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

    Ahoj,Barunka Munzarová...To je uplně nejlepší herečka na širém světě..
    Ale pokud odejde z Ordinace tak se na to můžem přestat dívat !
    Pomalu odtamtud odchází všichni dobří herci
    Ale Báro,Ty nám nesmíš odejít..
    Jinak Ti držím ve všem palečky!
    Ať se Ti daří xP
    *14*
    • martasik37

      Re: Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

      jj máš pravdu..nemělo by to cenu se dívat na ordinaci kdžy tam nebude Bára..!!Nesmí skončit..!!
    • lady.janulka

      Re: Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

      Přesně tak Barunka je ta nejlepší a nejúžasnější herečka na celém světě!! Nikdo jiný lepší než ona není a ani nebude!! Páč Barunka je nejlepčí a nenahraditelná!! *14* *3*
  • verča

    barča je nejlepší herečka nasvěte je to milí člověk a je hodně simpaticka a deji to hodně dobře v ovz a tych bulvarum si jich nešimejte tojsou nesmysli ja tet jedu na jeji divadlo a je strašně hodna
    • Re: verča

      BÁRA JE NEJ HEREČKA NA SVĚTĚ *16* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší