Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dendulinecqa.prochazkova

    skvelej web

    http://www.baramunzarova.wbs.cz/ skvelej webik xD uz jsem se tam zaregistrovala a cekam jen na odpoved barunak je proooooooste nase zlaticko *muck*
  • ce.lucie

    Přidejte se k nám :)

    Ahoj.Jestli jsi fanoušek Báry,přidej se do našeho fanclubu :) Uvítáme každého :) Kdyžtak jen nakoukni.Nově nám Bára poskytla rozhovor.
    baramunzarova.wbs.cz *3*
  • polianah

    narozeniny

    Milá Baruško!!!
    Ste můj vzor a k dnešním narozeninám přeji hodně štěstí,zdráví,lásky a pohody vaše největší fanynka na světě Hanička =)) *14*
  • Fanclub Báry Munzarové

    Omlouváme se za špatnou stránku stránka fanclubu je tedy: http://www.baramunzarova.wbs.cz/
  • kuky1299

    čau

    tak tady kuky1299-elicool. jak jsem psala je nej barunka! taky jsem mnela byt bára ale jsem ela:)) tak papa a kdo zná barču tak jí pls pozdravujte! čau elicool-kuky1299
  • schrammov

    bara-pavla barnova

    skoda ze odchazite ja vas zboznuju ja jsem byla i na vaem divadelnim prestaveni jako thelma a louisa v havirove cekala jsem na podpisi pred divadlem jenom v halence a donesl mi je martin trnavsky dalsi den na to jsem dostala tezky zapal plic nemohla jsem dychat no bylo to hrozny ale za nic bych nemenila zase pujdu ale na ordinaci se uz nebudu divat dyz tam nebudete budete mi straslive chybet uz vas nikde neuvidim mozna jenom v tom divadle ale jak mam jezdit do divadla kdyz bydlime 400kilometru od prahy v krnove *10*
    • Re: bara-pavla barnova

      jj máš pravdu,Barča je skvělá,fakt škoda že odcházíte vy jste dodávala seriálu tu správnou šťávu *3* ,ale asik se nedá nic dělat,prostě je to tak.Doufám(e),že Vás uvidíme v nějakým jiným pořadu *14* *7* *3*
    • hudy

      Re: bara-pavla barnova

      Bára s Milanem B. se v několika dílech po prázdninách v Ordinaci ještě párkrát objeví, ale pak skutečně skončí. Můžeme se ale těšit, že ji uvidíme v něčem jiném *3*.
  • 8hojky

    ahojky-dobyrý den,já jsem ela a kde píše pravá bára munzarová? elík *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit