Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohlazení

    Krásná, moc krásná a smyslná holka. Její pohled a úsměv a rty, je to to nejkrásnější na světě. Je to sladká pomněnka s růžovými rtíky a dábělskými vlásky. Nějkrásnější oči na světě, které patří té nejsladčí tvářičce.
  • Bára v Olympii Brno

    Ahojky Báro,v neděli 18.2. si měla autogramiadu k filmu Maharal-Tajemství talismanu,několikrát jsme se na sebe usmáli,asi nebudeš vědět,usmívala si se skoro pořád a moc hezky,tak jsem si řekl,že tě zkusím nějak kontaktovat,kdyby si tohle nahodou četla,tak mi napiš na mail,jestli budeš chtít,rád tě poznám. *4*
  • Pokec

    Ahojki Barborko sry barboro mi zni blbe..
    No abych moc nekecal... Jestli nemas nikoho normalniho na blizku na pokec tak se ozvi. jen tak brouzdam po netu tak sem se sem stavil ale asi sem uz nechodis.. Ale prece kdyby tak napis Ahojki Romča z Dublinu *3*
  • email

    Ahoj baru posles mi tvuj email prosim???
  • Ahoj,chtěl jsem říct,že Barbora je nejkrásnější Češka.
  • Pro Barču

    Zaplatím ti 550 Kč když se u mne stavíš a usereš si do mého ksichtu. Nebo za tři kila když předvedeš něco takového jako tahle holka http://www.youtube.com/watch?v=Z7dXQ85KcF8&search =Martika%20fart
  • ahoj báro si docela hezká holka,chtěl bych se stebou trochu blíž poznat.a nebo bych tě chtěl vydět v praze protože bych chtěl vědět jestli si tak hezká jako ve filmech např:Lotrando a Zubejda-to je hezká pohádka.prosím moc odepiš mi.děkuju budu čekat a prosím odepiš
  • co máš ráda za pití?pls odepiš díky *1*
    • Re:

      kolu, piju jedině kolu s rumem
      • Re: Re:

        Hmm, koukám, že odepisuješ celkem brzo.
  • email

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*ahojky báro já sem taky bára moc se mi líbila ve snoubordakách *4* *4* *4* *4* jsi fakt super hraju hokej a bylasem na olympiádě dětí a mládeže skončila sem 9 z 24 ze všech krajů v rychlobruslení *3* *3* *3* kdyby sem nespadla v 1kole tak sem mohla mít medaili *3* *3* *3*
  • ahojda Báro,jsi mi velice sympatická a moc rád bych dostal šanci tě lépe poznat.Budu moc rád za každou odpověď.Díky Martin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit