Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najednou se nechceš hádat!
  • barbora seidlová

    v akych filmoch hrala okrem snowbordakoch herecka barbora seidlová
    napis mi lostdaikatan@azet.sk
  • mail

    Ahoj Brumbáro,pošleš mi,prosím, svůj mail?Taťka v červeném svetru :-)
  • Bárunka

    Barunka je nejen nejhezčí z českých hereček, ale navíc umí taky hrát. Takže absolutní jednička na herecké scéně. *14*
  • v pohode?

    Ahoj Barbora! Vlastne ani neviem komu pisem, kazdy si potrebuje niekde ulavit ked je takmer nemozne pokecat si s originalom tak si ulavujem aj ja. Cau (internet) a nech sa ti dari aj nadalej!
  • Ahoj,chtěl jsem říct,že Barbora je nejkrásnější Češka.
  • ahoj Báro,jsi moc krásná žena a viděl jsem všechny tvé filmy. Rád bych měl tvou podepsanou fotografii. Je to možné? Nejsem žádnej puberťák, mám 27 let. Napiš prosím adresu, kam mám napsat o tvůj autogram s fotkou. Díky moc Megi - Třebíč.
  • jen pro Báru

    Báruško, každý den se dívám do schránky a těším se, že mi konečně odepíšeš. Moc tě prosím, až budeš mít trochu času, tak se prosím ozvy. Jsem tvůj největší obdivovatel. Už mi za to začíná nadávat i má přítelkyně, ale to nevadí. Dal bych cokoliv za tvou podepsanou fotku. Napiš prosím, kdy a kde budeš mít nějakou autogramiádu a já určitě přijedu.
  • ski jasna

    hoj barb, jak uz aj predchadzajuci kolega avizoval, ani ja nie som pubertak (teda hadam uz nie) :)) 21. Videl som pred par dnami snowbordakov, a som jumpol na uvodne titulky hned, ako som Ta zbadal :) Toz ak sa Ti bude chciet, napis.
  • no jasný že na první pohled tak nevypadá, ale z profilu a její mimikou se mi zdá že jde fakt o báru....třeba se mi to jen zdá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit