Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Všechno nejlepší k narozkám!
 • Barunko, preji Vam vse nej k Vasim narozeninam , at k Vam prileti Vase prani a touhy v pravy cas. www.88sortiment.cz
 • Dobrý den Báro, musím vám napsat, že mi už několik lidí řeklo, že sem vám podobná. Tak až budete potřebovat dvojka, tak sem k dispozici :D jinak vam zdravím a přeji mnoho životních úspěchu.
  • ,, Dvojnici,,
 • Všechno nejlepší ke třítuctovejm narozkám!
 • Všechno nejlepší ke kristovým rokům.
 • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *15* *1*
 • Tož vše nejlepší k těm narozkám.
 • Brnečko

  Dobrý den, dnes jste mně udělala velkou radost v Dobrém ránu, když jste krásně hovořila o Brnu a Vašich oblíbených vycházkách kolem Brna. Ze srdce Vám doporučuji procházky po lesích mezi Adamovem, Blanskem a Křtinami, kde je množství hezkých lesních studánek, památníčků a palouků, je to součást Lesnického Slavína. Nad Adamovem je opravená rozhledna Alexandrovka. Kolem Brna je zkrátka krásně a těší mne, že se tam líbí i o třicet let mladší slečně. Přeji krásný den. Jiří Junek, lesnický novinář *4*
 • Dobrý den

  Dobrý sen, zjistila jsem že jste se narodila ve stejný den jako já akorát v jiném roce *1* . Budete se asi divit ale mě je 11 a půl. Jste výborná herečka, viděla jsem Vás v mnoha filmech. Přeji hezké Vánoce.
  Naschledanou
  E.Janeková
  P.S.:Omlouvám se za pravopisné chyby, chodím teprve do primy víceletého gymnázia. *3*
  • Re: Dobrý den

   Můj e-mail: janekovae@seznam.cz
 • smiling

  Tajemství

  Ahoj Báro, nevím zda sem chodíš, byl bych za to moc rád. Nedavno jsem našel tvůj web (barboraseidlova.wz.cz), ale asi už tam tak často nechodíš. V podstatě jsem tam napsal to samé, co tady, doufám, že bych tu mohl mít větší štěstí... Nerad čtu bulváry a různé časopisy o celebritách a tak různě. Nedavno jsem však jel vlakem a neměl jsem s sebou knížku na čtení. Všiml jsem si, že na sedačce byl časopis českých drah a vy jste byla na obálce s nadpisem, který se týkal tvoji vděčnosti za vše, co přináší život. Jelikož se snažím jít stejnou cestou, přečetl jsem si celý tvůj rozhovor a velmi mě zaujal, velmi se mi líbil a skoro jako bych přitakával. Máš úžasný přístup a byl bych vděčný, kdybys mi napsala mail, který není veřejný jako tento server, kde asi nic nepíšeš... Chtěl bych se na pár věcí zeptat. Máš blízko k vesmíru, vnímáš ho, jeho nekonečnou energii, která je základem všeho na zemi. Chtěl bych si o tom s tebou napsat pár řádků, jelikož nikoho neznám, kdo opravdu tuto sílu umí využívat. Tobě se to daří, blahopřeji Ti a zaroveň děkuji. Děkuji za to, že stále více lidí začíná smýšlet správným způsobem.
  Měj se krásně a pokud jsi to dočetla až sem, prosím, napiš mi, budu za to velmi vděčný. Nikdy jsem nepsal žádné známé osobnosti, ale ty v sobě máš tak mocnou energii, která mě přitáhla. Děkuji Ti a přeji krásný den a spokojený život.
  S přátelským pozdravem, Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit