Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smiling

    Tajemství

    Ahoj Báro, nevím zda sem chodíš, byl bych za to moc rád. Nedavno jsem našel tvůj web (barboraseidlova.wz.cz), ale asi už tam tak často nechodíš. V podstatě jsem tam napsal to samé, co tady, doufám, že bych tu mohl mít větší štěstí... Nerad čtu bulváry a různé časopisy o celebritách a tak různě. Nedavno jsem však jel vlakem a neměl jsem s sebou knížku na čtení. Všiml jsem si, že na sedačce byl časopis českých drah a vy jste byla na obálce s nadpisem, který se týkal tvoji vděčnosti za vše, co přináší život. Jelikož se snažím jít stejnou cestou, přečetl jsem si celý tvůj rozhovor a velmi mě zaujal, velmi se mi líbil a skoro jako bych přitakával. Máš úžasný přístup a byl bych vděčný, kdybys mi napsala mail, který není veřejný jako tento server, kde asi nic nepíšeš... Chtěl bych se na pár věcí zeptat. Máš blízko k vesmíru, vnímáš ho, jeho nekonečnou energii, která je základem všeho na zemi. Chtěl bych si o tom s tebou napsat pár řádků, jelikož nikoho neznám, kdo opravdu tuto sílu umí využívat. Tobě se to daří, blahopřeji Ti a zaroveň děkuji. Děkuji za to, že stále více lidí začíná smýšlet správným způsobem.
    Měj se krásně a pokud jsi to dočetla až sem, prosím, napiš mi, budu za to velmi vděčný. Nikdy jsem nepsal žádné známé osobnosti, ale ty v sobě máš tak mocnou energii, která mě přitáhla. Děkuji Ti a přeji krásný den a spokojený život.
    S přátelským pozdravem, Jirka
  • Bárunka

    Barunka je nejen nejhezčí z českých hereček, ale navíc umí taky hrát. Takže absolutní jednička na herecké scéně. *14*
  • moje láska

    Ahoj krásko!!!Proč tak nádherná holka nemůže být moje??
  • KiMulov

    Mno...já jsem z Mikulova a Báru jsem tu potkala a musím říct,že byla vph...někde mám doma fotku *3*
  • m.j.

    HHHHHHHHHUUUUUUUUUUUSSSSSTTTTTTTTÝ ÝÝÝÝÝ

    báru mám nejradši

    z celejch OSOBNOSTÍ



    je GOOOOOOOOOOOODDDDDD *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • K Báře

    Jako divák ČT a dalších programů jsem ve městě u nás Báru poznala, ale musím říci, že když na pohled vypadá přijemně tak příjemná rozhodně není. Takový podpis by mohla dát, ale ona, že nedá...Nevím, je to takový divný přístup...
  • Mikulov??

    Pokud vim, v Mikulově žádná porodnice není, leda že by Barunčina maminka rodila doma :-) Místo narození má být určitě Břeclav.
    • Re: Mikulov??

      Barbora Seidlová se narodila 23. 5. 1981 v jihomoravském městě Břeclavi a vyrůstala v nedalekém Mikulově. Vystudovala činoherní herectví na brněnské konzervatoři a poté i pražskou DAMU. Již v patnácti letech ji obsadil režisér Karel Smyczek do svého pohádkového filmu "Lotrando a Zubejda" (1997). Bára si tam zahrála hlavní roli princezny Zubejdy. Ve stejném roce také natočila inscenaci Romeo, Julie a tma, ve které si zahrála Ester. Během studií na FAMU účinkovala i v několika studentských filmech.

      Svou divadelní kariéru začala v Divadle Bolka Polívky v Brně
      (hra Nebe?), hostovala ale i v hrách v jihlavském divadle Na kopečku, v Činoherním klubu v Praze
      (hra Dámský krejčí), Divadle na zábradlí (hra Plyš), Městském divadle Brno (Romeo a Julie-role Julie), v brněnské Redutě a Divadle komedie.

      V seriálu se poprvé a naposled objevila v seriálu České
      televize s názvem "Místo nahoře" (2003). V jedné z hlavních rolí tu Bára ztvárnila dospívající Martinu Lukešovou (dceru Vl. Táborského a S.Stašové). Po natočení dalších dílů seriálu (už na TV
      Nova) s názvem "Místo v životě" se dobrovolně vzdala kariéry seriálové herečky. O
      rok později si zahrála hlavní roli ve filmu Bolero (postavu Mariky Čihanové) a objevila se jako Tereza v teenagerské komedii "Snowboarďáci".

      V roce 2005 se vzdala i kariéry filmové herečky a rozhodla se dál pracovat jen na divadelní scéně, kde má podle svých slov více volnosti. Momentálně je Bára herečkou na volné noze, nejčastěji je možno ji vidět v brněnském Divadle Bolka Polívky.
      TADY TO JE HNED NA ZAČÁTKU *3*
  • otázočka

    Pekný deň, Barborka. Dnes som si pozrela nejaké časti zo seriálu Místo nahoře a chcela som sa len opýtať, či aj tvoja mamina hrá. Videla som totiž jednu reklamu a jeden film (myslím, že v nemeckej koprodukcii) a strašne mi pripomínaš tú herečku. Hrala tam učiteľku baletu. Ale možno je to len neuveriteľná podoba. Pá. A prajem veľa úspechov. Si veľmi milá. Jana F. *3*
  • Blahopřání

    Ahojky Barunko,Ikdyž pozdě ale přece,ti přeji vše nejlepší ke tvým narozeninám.
    Moc ti přeju hodně úspěchů,a ať ti vše výjde tak jak si přeješ.
    Jsi moc fajn herečka a patříš mezi mé oblíbené,pac a pusu,mám tě rád. *3*
  • Pozdrav

    Pro fanoušky:
    - doporučuji přečtení rozhovoru s Bárou na Novinkách.cz (Bára Seidlová chce žít podle vlastních zákonů)

    Pro Báru:
    - již po pohádce L&Z jsem propadl po stránce smyslové, po přečtení zmiňovaného článku nastal propad i duševní :-) Jsi moc sympatická a chytrá holka, šťastlivec ten, který má možnost sdílet tvoji svobodu. Přeji mnoho budoucích úspěchů a nohy na zemi...nebo vlastně zcela naopak - přeji nekončící spojení s vesmírem a protějšek stojící nohama na zemi!

    "vrstevník" Pedro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit