Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 😯Všechno nejlepší k přirozeninám! 

  • Všechno nejlepší k narozkám!
  • Barunko, preji Vam vse nej k Vasim narozeninam , at k Vam prileti Vase prani a touhy v pravy cas. www.88sortiment.cz
  • Dobrý den Báro, musím vám napsat, že mi už několik lidí řeklo, že sem vám podobná. Tak až budete potřebovat dvojka, tak sem k dispozici :D jinak vam zdravím a přeji mnoho životních úspěchu.
    • ,, Dvojnici,,
  • Všechno nejlepší ke třítuctovejm narozkám!
  • Všechno nejlepší ke kristovým rokům.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *15* *1*
  • Tož vše nejlepší k těm narozkám.
  • Brnečko

    Dobrý den, dnes jste mně udělala velkou radost v Dobrém ránu, když jste krásně hovořila o Brnu a Vašich oblíbených vycházkách kolem Brna. Ze srdce Vám doporučuji procházky po lesích mezi Adamovem, Blanskem a Křtinami, kde je množství hezkých lesních studánek, památníčků a palouků, je to součást Lesnického Slavína. Nad Adamovem je opravená rozhledna Alexandrovka. Kolem Brna je zkrátka krásně a těší mne, že se tam líbí i o třicet let mladší slečně. Přeji krásný den. Jiří Junek, lesnický novinář *4*
  • Dobrý den

    Dobrý sen, zjistila jsem že jste se narodila ve stejný den jako já akorát v jiném roce *1* . Budete se asi divit ale mě je 11 a půl. Jste výborná herečka, viděla jsem Vás v mnoha filmech. Přeji hezké Vánoce.
    Naschledanou
    E.Janeková
    P.S.:Omlouvám se za pravopisné chyby, chodím teprve do primy víceletého gymnázia. *3*
    • Re: Dobrý den

      Můj e-mail: janekovae@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit