Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barca1tomanova
    Ahoj všichni, mám nový ask.fm.Tak sem mi můžete psát všechny otázky http://ask.fm/barca1tomanova *3*
  • Ahoj báro.
    víš jak si byla na Ptýrově s kohenem a jak ses tam fotila tak to sem bila já
    • barca1tomanova
      Ahojky, trochu si vzpomínám *3*
  • Ahoj báro.
    víš jak si byla na Ptýrově s kohenem a jak ses tam fotila tak to sem bila já. *14* *14* *14*
    • barca1tomanova
      Trochu si vzpomínám *3*
  • Ahoj moc te obdivuji jezdíš moc dobře přeju ti dál štestí *3*
  • barca1tomanova
    Ahoj vytvořila jsem si profil takže budu odpovídat z tohoto profilu.Vaše Bára *3*
  • barčo viděla jsem tě v televizi na mčr *14* ty a kohen byli jste úžasný *1*
    • Děkujeme, to potěší... *3* Bára
  • ahoj báro už jsem zhlédla tvé všechna videa *4* jezdím na koni od dvou let.muj první kun byla klina amerického klusáka jménem evona byla trochu divoch na vyjíždkách a skvělá na obraty dokonce jsem jí naučila poklek postraní kroky couvání lehnutí a chození vedle mě.byla opravdu dobríkun *14* *14* bo té dobi než umřela na rakovinu plic *13* *13* *13*.ted je mi osm a jezdím v jezdeckém areálu zofi už mám zasebou šest závodu ted se připravuji na závody velikosti sto cm já vím je to trochu moc ale na trenérku ne.pojedu to na mém českém teplokrevníkovi samantě kvh sto šedenát cm eště nevím kde to bude ale doufám že tě tam uvidím z nijakým koněm třeba s kohenem. tak ahoj ....... *15*
    • Ahoj Eli, jestli chceš můžeš mi na fanouškovský facebook poslat fotku toho teplokrevníka.A přeji ti hodně štěstí ale asi mě na těch závodech nepotkáš.Bára *3*
  • Baru *14*
  • vim jakí máš koně...kohen klárk 12 sisi sorinku kerfula adélku kolman ještětoho černého a ostatní.
    • Ahoj mám Colomana,Kohena,Careful F.J.,Sorinku,Cojacka a Supíka. *3* Clarka už nemám.Bára *3*
  • Ahoj baro.Jmenuju se Adélka Trnková.Jestli si pamatuješ že ses mi podepsala.Seš mojo nej fanynka.Moc bich tě chtěla vidět už sem i brečela.Prosím odepiš. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Adélka *14* *14* *14*
    • Ahoj Adél, děkuji ti a můžeš mi napsat na facebooku na fanoušské stránce.Bára *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit