Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky, po dlouhé době jsem se sem opět podívala a nic moc se tu nezměnilo .Jenom už dávno nestuduju na střední ale už na UNYP.Tak to prosím změňte.Před týdnem jsem přijela z Valencie a teď budu v Německu.Koníci jsou super hlavně Fulíček je prostě boreček :-D
    Tak ahoj :-D
  • Ahoj Barčo.
    Chtěla jsem se tě zeptat jestli se s polu můžeme kamarádit.
    Odpověz mi prosím.
    A jen kdyby tě to zajímalo jsi můj vzor!
    A pozdravuj: KOHENA, ADÉLKU, SISI, KLARKA 12, KOLOMANA , KERFULA a ostatní.

    Páček Nelča *14*
    • Ahoj Nelčo, kamarádit se můžeme *3* jestli máš facebook tak tam mám fanouškovskou stránku tak se mě můžeš zeptat na cokoliv.Bára *4*
  • ahoj baro mohla bys mi prosim poslat nejakej levnej dobrej klub odesli prosim na nathalieee@seznam.cz diky


    LOL *4*
    • Ahoj. doporučila bych ti Penny Girl.Bára *3*
  • baco moc te obdivuji a preji ti hodne stesti a take 14.1. vse nej.k narozeninam *3*
    • Děkuji ti moc :-)
  • Ahoj Báro chtěla jsem se tě zeptat jestli nevíš o nějakém dobrém jezdeckém klubu v jihočeském kraji.Kdyžtak napiš na email andreajanouskova@email.cz děkuji Andy :-)
    • Ahoj, bohužel tam klubů moc neznám ale i když to je skoro daleko tak ti doporučuji Jezdeckou školičku DJ *3* Připraví tě tam i na licenci.Bára
  • Ahoj, Baro jseš skvělá jezdkyně chtělal bych ti dát mnoho otázek ale nevím kde začít:-).Mam taky koně má 4 roky je to poník-WPB je to taky skokan baví ho to ale ještě jsme se nikde nedostali jenom tady poblíš minulý rok jseme byli 2 ale tet už 6.Naštvalo mě to že napsali pony parkur a byli tam velcí koně:-(. Chtěla bych se stebou seznámit :-)kdybys chtěla tak mi napiš na email.d.sikorka@email.cz Ahoj *3*
    • Ahoj, poníci jsou super.Nic si z toho nedělej parkurů ještě bude.Bára *3*
  • Od kolika jezdí??
    • Ahoj, jezdím od 11 let a licenci jsem si udělala ve 12.Bára *4*
  • ja te muluju koukam se na tebe v televizi si muj konsky idol si ta nej jezdkyne ma te nej na svete *3* *14* *4*
    • Ahoj, děkuji ti moc *3*
  • Popravdě Báru moc nemusím..Ale rozhodně ji nehodlám pomlouvat..Každej jsme nějakej,takže si jí vy..co jí nemáte rádi/nemusíte jí nevšímejte tak jako já.. *3*
  • Jako vaše debaty jaká je Bára mě už sero* doprdel* vy to nechápete pořád rozebíráte koně a prachy já sice Báru osobně nepoznala ale myslím si že je super . Její koně vás ani nemají zajímat bud máte Báru rádi a nemáte proti ní nic A nebo ne jestli ne nerozebírejte to .Jestli závidíte její koně tak si je kupte a neserte se do toho a o prachy taky vaši vidělávaj a vy někteří můžete taky Brigádou budte rádi že máte Jezdecká centra budte rádi že vám tam pujčí koně co by za to daly jiný lidé a jestli pořád řešíte peníze našetřete si na koně nebo na vybavení ale NEZÁVIDTE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A že se vytahuje videama ?No tak to ne ona se nám snaží pomoct kde by jste hledaly taková videahm???????Tak se nad sebou zamyslete!!!! *16*
    • mojik
      to sice ano já sama mam koně a jsem za to ráda ale koně mám jako nejlepšího přítele a jakmile těch koní má většinou někdo víc a do sportu nestávaj se z nich přátelé ale jen koně a kůn jenom kůn není přítel... *9*
    • Máš pravdu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit