Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vás prostě nechápu. Báru znám osobně a je to úžasný člověk. Vemte si kdo by pro vás udělal to co Bára udělala jednou pro mě? Přišla jsem do DJ 5 min. před zavíračkou a Bára místo toho aby mě vyhodila tak tam se mnou zůstala a pomohla mi vybrat nový rajtky a uzdečku! *14* *15* Vy si myslíte že Bára umí jezdit jenom milionový koně, ale to vůbec není pravda. Bári koně rozhodně nepatří k těm super poslušným koním kteří nemají svojí hlavu a jdou ochotně ať si na ně sedne kdokoliv! Vím to protože jsem se jednou Barči zeptala jestli bych si mohla na Kohena sednout sednout a Bárča mi řekla že kohen je vellice nervozní kůň a že to jednou zkusila s Eliškou a nedopadlo to dobře...
    Takže se na tím zamyslete než budete psát nějaký píčovi** který vůbec nejsou pravda!!!! *16* *16* *12* *12* Bára má nza sebou spoustu práce!
    • mojik
      ano ale bez finančně velmi dobře zajištěné rodiny by tohle jentak rychle neměla
  • Ahoj báro.
    víš jak si byla na Ptýrově s kohenem a jak ses tam fotila tak to sem bila já
    • barca1tomanova
      Ahojky, trochu si vzpomínám *3*
  • baco moc te obdivuji a preji ti hodne stesti a take 14.1. vse nej.k narozeninam *3*
    • Děkuji ti moc :-)
  • Bára je nadaná jezdkyně a velmi přívětivá a milá. Žádný kůň není perfektní. Kdo si myslí, že Barča je rozmazlená , je jen závistivý. Je mi líto, že jí lidé soudí *13* .
  • barčo viděla jsem tě v televizi na mčr *14* ty a kohen byli jste úžasný *1*
    • Děkujeme, to potěší... *3* Bára
  • Baru *14*
  • ja te muluju koukam se na tebe v televizi si muj konsky idol si ta nej jezdkyne ma te nej na svete *3* *14* *4*
    • Ahoj, děkuji ti moc *3*
  • hurvinkova
    *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit